Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

Sveikos mergaites 4u.gif Uzkratas sparciai plinta blush2.gif thumbup.gif Seku jusu tema, susikonspektavau jusus patarimus. Aciu Frederica :4u: Buvau audiniu parduotuvej, pas mus krachas doh.gif Jei liktu gabalelis, ir as noreciau lelytei medziagytes, Coccinela. Iki kovo 1 d. tikiuosi speti ir as 4u.gif Zinokit, su jumis labai smagu thumbup.gif

1.frederica
2.Misty
3.coccinella
4.uups
5.Brno
6.Kerpena=jei noras nepraeis
7.ievuschka
8. LINUTUKE
9. belkaa
10. relija
11. sainara
12. pilka
13. Sazha
14. pauksciukas
15. jurginelis
16. ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurginelis: 22 sausio 2009 - 15:00
Aš dar nežinau, koks ten tas trikotažas g.gif: bet kuriuo atveju, aš jį į LT parsivešiu tik vasario 8d smile.gif
Atsakyti
Iki to as vis tiek nepradesiu dar siuti, nes meski reik pasiut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginelis @ 2009 01 22, 15:59)
Sveikos mergaites 4u.gif Uzkratas sparciai plinta blush2.gif  thumbup.gif Seku jusu tema, susikonspektavau jusus patarimus. Aciu Frederica :4u: Buvau audiniu parduotuvej, pas mus krachas doh.gif Jei liktu gabalelis, ir as noreciau lelytei medziagytes, Coccinela. Iki kovo 1 d. tikiuosi speti ir as 4u.gif Zinokit, su jumis labai smagu thumbup.gif



thumbup.gif - gretos didėja, smagu biggrin.gif
Atsakyti
Nu kažkaip vis mąsčiau šiandien, ale nusprendžiau nesibalamutyt, ir vis tik išsibraukt iš sąrašėlio blush2.gif Siūt gal ir siūsiu, ale bijau, kad po to nesigautų taip, kad paskutinę naktį trūks-plyš sėdėsiu, o kiek peržiūrėjau, tai lėlytėms toms daug meilės reikia wub.gif bijau, kad po to bus "be dūšios" g.gif Labai persiprašau, kad sumakalavau čia, ale išsibraukiu blush2.gif bet pažiūrėt tai bėgiosiu biggrin.gif

1.frederica
2.Misty
3.coccinella
4.uups
5.Brno
6.Kerpena=jei noras nepraeis
7.ievuschka
8. LINUTUKE
9. belkaa
10. relija
11. sainara
12. Sazha
13. pauksciukas
14. jurginelis
15. ...
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 01 22, 18:23)
thumbup.gif - gretos didėja, smagu biggrin.gif


aha, smagu 4u.gif
Atsakyti
Oho, kaip čia viskas juda bigsmile.gif pas mane dar tik pradedamieji etapai, pagaliau išsiploviau vilną, tačiau apžiūrėjau MAGIC nuorodą kur burbuliukai spec g.gif Matyt reiks ir su tokiais pabandyt....
Coccinela, aš taip pat trikotažo gabalėlio norėčiau ax.gif Parašyk, kada jau tave pradėt atakuot primenamaisiais laiškais rolleyes.gif

Ech, norėjau kad be prizo būtų, bet kaip gali tokių knygelių atsisakyt doh.gif Dabar reiks super stengtis cool.gif
O ir šiaip gal reiktų nusipirkti kokią knygą iš tų pasiūlytų.... einu pavartyt.
Atsakyti
QUOTE(*MAGIC* @ 2009 01 20, 22:27)
Apie vilną biškį pakalbėsiu:)
kimšimui yra tokie vilnos 'rutuliukai'- http://vilnosfabrika...
O tą žalią vilną skalbt patogu sudėjus į skalbimo maišą. Galima skalbt skalbyklėje vilnos režimu su vilnai skirtomis priemonėmis. Paskui išėmus prakedent rankomis ir palikt džiūti savaime. Skalbiant rankomis galima ir su maišu- tiesiog užmerkt šiltame vandenyje su skalbikliu ir palikt kelioms valandoms. Paskui skalaut labai neminkant- tiesiog keist vandenį ir nenaudot kontrastingos temperatūros, nes susivels, sunkiau išsiplaus, sunkiau džius susivėlus.

nu aciu uz toki patogu ir lengva patarima, vilna isskalbta ir dziovinasi bigsmile.gif
Atsakyti
atlekiau pasigirti ax.gif , as jau pasiuvau lelyte, dabar liko graziai aprengti rolleyes.gif , bet zinokit kaip patiko man tas siuvimas, aciu zidudu, jos virtuali pamokele thumbup.gif , jauciu nora dar bent kokia 10 tokiu lelyciu pasiuti bigsmile.gif , reiks kaskaip vilnos isigijimo problemas isspresti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 01 24, 11:28)
atlekiau pasigirti ax.gif , as jau pasiuvau lelyte, dabar liko graziai aprengti rolleyes.gif , bet zinokit kaip patiko man tas siuvimas, aciu zidudu, jos virtuali pamokele  thumbup.gif ,  jauciu nora dar bent kokia 10 tokiu lelyciu pasiuti bigsmile.gif , reiks kaskaip vilnos isigijimo problemas isspresti doh.gif  lotuliukas.gif

ojej, kaip pavydziu wub.gif
as vis dar nesiryzhtu pradet ax.gif ir trikotazho kaip ir neturiu unsure.gif
Atsakyti
LINUTUKE - kokia tu šaunuolė clap_1.gif Aš nors ir turiu trikotažo, vilnos, galėčiau pradėt, bet vis dar su kitokiasi darbais krapštausi doh.gif
Norėjau paklausti-tu siuvai lygiai pagal duotus išmatavimus?Įdomu, kokio dydžio lėlė išėjo? Ir ar ne per storos rankos/kojos?
Jei storokos-tai gal galima pačiam pakoreguoti ir paploninti? g.gif Ar tuomet jau bus nusižengta kažkokiam standartui?
Atsakyti
Aš siuvau tiksliai pagal išmatavimus, tai, kaip jau buvau minėjus, man tiek nuo vidinės, tiek nuo išorinės kūno dalies atliko po maždaug 10 cm. Kojos ir rankos pasirodė storokos, bet kai aprengiau, tai visai nieko - net nežinau, gal paploninus kad ir puse centimetro, gal būtų dar geriau - elegantiškiau, tarytum biggrin.gif Bet kad šita lėlytė gi ne Barbė... O lėlytės ūgis - apie 31 cm - ten nuotraukoj matos - šalia patiesta centimetrinė juostelė.
Galiu tokį dalykėlį pasakyt - jei pačią lėlytę gaminau apie 3 vakarus, tai tiek pat užėmė pasiūt suknelę, o kur dar kiti drabužėliai... doh.gif Bet gal čia tik man taip - kaip jau jau sakiau, esu nesiuvėja - visai neturiu supratimo apie drabužių konstrukciją, audinių savybes ir darbo gudrybes, be to, esu sugadinus siuvimo mašiną blush2.gif Jums tikriausiai greičiau ir lengviau darbai vyks.
Bet aš čia nesiskundžiu - tikrai, siuvu ir kaifuoju... thumbup.gif Taip smagu - plaukučius pritvirtinau, užbaigiau veidelį, o tada žiū - nebetinka spalva medžiagos, kurią buvau suknelei parinkus... doh.gif Vėl - knistis, ieškot, kol priderinau... rolleyes.gif Žodžiu, smagumėlis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sazha: 24 sausio 2009 - 18:46