Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

Nu gerai jau gerai... dėl to prizo...supratau...

Pilkute-junkis junkis mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar nesiūsk, uups, jei pati laimėsi- tai ką siūsim atgal blink.gif lotuliukas.gif
Pilka, sveika prisijungus thumbup.gif
Papildyta:
tiek dabar mūsų ar ką praleidau?
1.frederica
2.Misty
3.coccinella
4.uups
5.Brno
6.Kerpena=jei noras nepraeis
7.ievuschka
8. LINUTUKE
9. belkaa
10. relija
11. sainara
12. pilka
Niu va blogai,kad Sazha pasirodė, bet vistiek laukiam foto- papletkausim cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 22 sausio 2009 - 10:55
Tai Sazhos nėra sąraše g.gif
O dėl pasirodymo-tai nieko, gi dar be plaukų, rūbelių, be akcentų... Įtariu-net nepažinsim, kai baigta bus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 01 22, 09:52)
Dar nesiūsk, uups, jei pati laimėsi- tai ką siūsim atgal blink.gif  lotuliukas.gif

Niu va blogai,kad Sazha pasirodė, bet vistiek laukiam foto- papletkausim cool.gif


jei laimesiu, tai grazhiuoju, LT atsiimsiu apie velykas. Tai Coccinella parashys del knygeliu, mes su ja jau apsitarem:).
O Sazha gales suknele lelei pasiut, ir bus kaip kita irnesakyk.gif
ups, ash apie Putlute cia turbut lotuliukas.gif Sazhos dar visai plika:)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 22 sausio 2009 - 11:07
Che che, aš tai galėsiu ir nelaimėjusi pavartyt rolleyes.gif nebereiks ir dėl prizo stengtis hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 01 22, 10:52)
Dar nesiūsk, uups, jei pati laimėsi- tai ką siūsim atgal blink.gif  lotuliukas.gif
Pilka, sveika prisijungus thumbup.gif
Papildyta:
tiek dabar mūsų ar ką praleidau?
1.frederica
2.Misty
3.coccinella
4.uups
5.Brno
6.Kerpena=jei noras nepraeis
7.ievuschka
8. LINUTUKE
9. belkaa
10. relija
11. sainara
12. pilka
Niu va blogai,kad Sazha pasirodė, bet vistiek laukiam foto- papletkausim cool.gif

Aš taip pat siuvu ax.gif , tik į prizą nepretenduoju smile.gif
Atsakyti
a prizas nepatinka? tongue.gif

1.frederica
2.Misty
3.coccinella
4.uups
5.Brno
6.Kerpena=jei noras nepraeis
7.ievuschka
8. LINUTUKE
9. belkaa
10. relija
11. sainara
12. pilka
13. Sazha
14. pauksciukas
Atsakyti
Ale operatyviai jūs čia mane "pripakavot" blink.gif lotuliukas.gif Aš tik spėjau paminėti, o jūs "viens" ir - sąraše lotuliukas.gif Ai, gerai, darom drinks_cheers.gif Ale kaži kam dovanosiu po to g.gif
Atsakyti
Žinoma patinka, net labai blush2.gif Aš dabar kaip tik vieną radau interneto platybėse knygą, tai žiūriu ir atsižiūrėt negaliu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 01 22, 10:59)
Žinoma patinka, net labai  blush2.gif Aš dabar kaip tik vieną radau interneto platybėse knygą, tai žiūriu ir atsižiūrėt negaliu  bigsmile.gif

topsecret.gif va cia daug tildu
Atsakyti
Ohoho smile.gif šurmuliukas kažkoks jaučiasi lotuliukas.gif
Smagiai siūbuoja temutė, matyt pagal horoskopą valdorfo lėlėms dabar balto mėnulio fazė lotuliukas.gif juokauju smile.gif
dėl prizo, tai aš jaučiuosi panašiai kaip Ievushka, kažkaip apkraut kelis žmones g.gif kaip čia kompensuot iš savo pusės nesugalvoju, nebent uups su federica kokiais pyragais atsiskaityt smile.gif

Coccinela, aš mielai nupirkčiau kokį metrą to trikotažo, jei tikrai neplanuoji tų 200 lėlių siūt.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 01 21, 23:04)
mes cia su frederica pasitarem, ir nuterem, kad ir prizai visai smagu butu ax.gif
as taip pamaniau, kadangi visos siut mokam kazkiek, gal butu smagu prizas- Tildos knyga? ax.gif
va shita:
nu matau rinkimai del prizo, bet man tai sunku issirinkti doh.gif noriu abieju lotuliukas.gif ax.gif
QUOTE(Coccinela @ 2009 01 21, 23:12)
Žodžiu, mergaitės, kažkokio (Jersey) spec. lėlėms trikotažo kūnos spalvos turėsiu pardavimui, nes man tiek lėlių tikrai nereik doh.gif
ir as noresiu is taves nusipirki to pasaudyti trikotazo bigsmile.gif
QUOTE(pilka @ 2009 01 22, 11:56)
Ale operatyviai jūs čia mane "pripakavot"  blink.gif  lotuliukas.gif  Aš tik spėjau paminėti, o jūs "viens" ir - sąraše  lotuliukas.gif  Ai, gerai, darom  drinks_cheers.gif  Ale kaži kam dovanosiu po to g.gif
jai taip ir nerasi kam padovanoti, daryk kaip as, padovanok "Žemynos" darzelio valdorfinei grupei mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti