Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

Galvoju,kad dar ir kaklo storis įtakoja, manoji gavos storakaklė ,( išpradžių labai pykau, dabar džiaugiuos lotuliukas.gif ), užtai beveik nesusiraukšlėjus didis.gif
Atsakyti
Nu, aš dar tikiuos, kad manoji tai nesusiraukšlėjusi iš pirmo karto gausis lotuliukas.gif aš jums įrodysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2009 01 20, 12:28)
sveikos 4u.gif
o stai mano lelyte,dariau pagal drauges pamokymus


QUOTE(Sazha @ 2009 01 21, 21:45)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif
Noriu parodyt, kas man pavyko - mano lėlės "kūdikio" stadija - turiu galvoj, kad be plaukų dar ir tik su apatinėm kelnikėm  blush2.gif
http://tinypic.com/v...pic=2mzcisy&s=5
http://tinypic.com/v...pic=246q1py&s=5


Superinės lėlytės, kokios mielos wub.gif
bet gal dar nerodom nuotrauku? blush2.gif parodysim visos gale, vienoj vietoj, papletkavosim, kuri kieno, ka manot?

QUOTE(Coccinela @ 2009 01 21, 23:42)
nesupratau...  blush2.gif
Tai čia taip turi būti??  blink.gif


QUOTE(frederica @ 2009 01 22, 01:02)
Galvoju,kad dar ir kaklo storis įtakoja, manoji gavos storakaklė ,( išpradžių labai pykau, dabar džiaugiuos lotuliukas.gif ), užtai beveik nesusiraukšlėjus didis.gif


Turbūt neturi, man nesigavo, tiesiog, aš kai padariau apatinę tą lėlytę, tai visšutinę dariau be jokių iškarpų, tiesiog aplink tą apatinę lėlytę labai gerai aptempiau medžiagą ties plačiausia vieta, tada pasižymėjau kur kirpti ir susiuvus vos įkišau, nes norėjau, kad labai gerai apsitemptų, o paskui kemšant kūnelį, tai taip stiprokai patempiau į apačią ir nesigavo raukšlelių toj vietoj. Ir dar mano trikotažas storesnis, ir kaklas lėlytės storesnis.
Atsakyti
QUOTE(belkaa @ 2009 01 21, 21:51)
Superinės lėlytės, kokios mielos  wub.gif
bet gal dar nerodom nuotrauku?  blush2.gif  parodysim visos gale, vienoj vietoj, papletkavosim, kuri kieno, ka manot?

drinks_cheers.gif
mes cia su frederica pasitarem, ir nuterem, kad ir prizai visai smagu butu ax.gif
as taip pamaniau, kadangi visos siut mokam kazkiek, gal butu smagu prizas- Tildos knyga? ax.gif
va shita:
user posted image
arba sita:
user posted image
Atsakyti
Aš tai kalėdinio noriu, jei čia rinkimai lotuliukas.gif

Uupsa, tu tik niekam nesakyk, aš tą sušaudytą triko nupirkau blush2.gif paskui keikiaus, keikiaus.. šiandien MB gavo, išpakavo, sakė, tik pašaudyta ir jo vyriškom akim - trikotažo 200tams lėlių... doh.gif
Žodžiu, mergaitės, kažkokio (Jersey) spec. lėlėms trikotažo kūnos spalvos turėsiu pardavimui, nes man tiek lėlių tikrai nereik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(belkaa @ 2009 01 21, 23:51)
Superinės lėlytės, kokios mielos  wub.gif
bet gal dar nerodom nuotrauku?  blush2.gif  parodysim visos gale, vienoj vietoj, papletkavosim, kuri kieno, ka manot?
Turbūt neturi, man nesigavo, tiesiog, aš kai padariau apatinę tą lėlytę, tai visšutinę dariau be jokių iškarpų, tiesiog aplink tą apatinę lėlytę labai gerai aptempiau medžiagą ties plačiausia vieta, tada pasižymėjau kur kirpti ir susiuvus vos įkišau, nes norėjau, kad labai gerai apsitemptų, o paskui kemšant kūnelį, tai taip stiprokai patempiau į apačią ir nesigavo raukšlelių toj vietoj. Ir dar mano trikotažas storesnis, ir kaklas lėlytės storesnis.

Taigi ir sakau, kad kaklas storesnis lotuliukas.gif

O prizų tai reik,reik- nes aš labai noriu prizo lotuliukas.gif

Coccinela, aš pirksiu lotuliukas.gif , rimtai- nes jau užsikrėčiau doh.gif , siūsiu dar tokią
user posted image
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 01 21, 23:04)
drinks_cheers.gif 
mes cia su frederica pasitarem, ir nuterem, kad ir prizai visai smagu butu ax.gif
as taip pamaniau, kadangi visos siut mokam kazkiek, gal butu smagu prizas- Tildos knyga? ax.gif



Labai jau fainas prizas būtų bet kuri knyga rolleyes.gif Tik šiaip įdomu-o kas prizo steigėjas? kažkaip gal nefaina, kad kažkas iš savo asmeninių resursų prizus įsteigia... Jau meškučių konkurse taip buvo... gal visoms kažkaip prie to prizo prisidėti, pvz. sumetam į krūvą po kažkiek lt (kaip pvz.-sakykim po 10lt), o kas laimės-tai tas prizinis fondas ir atiteks, arba už tuos pinigus pirkta knyga. Ar aš čia visai į pievas parašiau? sakau-gal taip sąžininga visų siuvančiųjų atžvilgiu būtų... Sakykit, jei ką...

Todėl gal nerodom kolkas savo lėlyčių, a?

Nors aš dar nė nepradėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2009 01 21, 22:12)
Aš tai kalėdinio noriu, jei čia rinkimai lotuliukas.gif

Uupsa, tu tik niekam nesakyk, aš tą sušaudytą triko nupirkau blush2.gif paskui keikiaus, keikiaus.. šiandien MB gavo, išpakavo, sakė, tik pašaudyta ir jo vyriškom akim - trikotažo 200tams lėlių... doh.gif
Žodžiu, mergaitės, kažkokio (Jersey) spec. lėlėms trikotažo kūnos spalvos turėsiu pardavimui, nes man tiek lėlių tikrai nereik doh.gif

nujo, gal rinkimai ax.gif butu fain, jei pasakytumet kuri labiau patinka... smile.gif nes dar nenupirkau, ryt-poryt pirksiu tongue.gif siaip kaledine turbut idomesne g.gif ash turiu norvegishka (topsecret.gif vogta) versija kaledines, pagal turini tai ta pati g.gif labai faini siuvineliai,- angelai, besmegeniai su pizamom, supamasis briedis, shirdeles, pelytes ir pan thumbup.gif

lotuliukas.gif jauchiu, net zinau kiek sumokejai lotuliukas.gif sekiau ir ash ta trikotazha, bet kainos tau neuzhkeliau ..pamaniau, kad tokio kiekio gyvenime nesuvartosiu schmoll.gif Lisn, kada pas vokiechius busi, galesi man atriekt/atsiust gabala, ka? bigsmile.gif

QUOTE(ievuschka @ 2009 01 21, 22:39)
Todėl gal nerodom kolkas savo lėlyčių, a?

Nors aš dar nė nepradėjau  ax.gif

as net medziagu neturiu doh.gif
o su tuo priziniu fondu, tai, man rodos, labai keblu butu susirankiot unsure.gif
Atsakyti
Aš tai prastai išauklėta blush2.gif galvoju, jei kažkas nori ką nors kam nors padovanoti, tai visiškai nesikompleksuoju..
Tos knygutės bene 10€ kainuoja, jei visos mesimės, tai gausis kad kita tiek atitenka bankams už pervedimus. rolleyes.gif

Uupsa, aš galiu pasiūlyt tą knygą iš vokiečių partempt į LT ir iš savo kišenės nugalėjotai nusiųsti. Tau ten kažkiek už siuntimą susitaupys smile.gif ai, nors gi gal ne iš vokiečių pirksit. Nu žo.
Atsakyti
Dėl prizinio fondo viskas thumb_yello.gif - liko nuo meškučių baliaus hihihi.gif - taupiau šampei, ale tiek mažai mūsų susirinko,kad liko ir knygai lotuliukas.gif
Šaunuolė cocconela, nekompleksuoja drinks_cheers.gif - nekompleksuojam ir kitos.
Dėkui uupsikui už pagalbą įsigyjant tokį fainuolišką prizą.
Viskas thumbup.gif
Be jūsų niekad nebūčiau pradėjus, o dabar tai turbūt armiją prisiūsiu- na... bent jau futbolo komandą tai tikrai doh.gif
Tikrai nesirodom kolkas, bus smagiau- pakomentuosim, pasidžiaugsim visos kartu.
Ar photo.gif etapus?- irgi labai įdomu apžiūrėt, manau,kad visvien kiekviena kitaip daro, būtų gera teorinė medžiaga...žiūrėk ir mes kokią knygą išleisim lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu ale kaip čia neužsikrėst tom žaislų siuvimo ligom? doh.gif lotuliukas.gif Galvoju, gal vis tik as jau pavelavau g.gif tai tada ramiau miegosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2009 01 22, 08:18)
Uupsa, aš galiu pasiūlyt tą knygą iš vokiečių partempt į LT ir iš savo kišenės nugalėjotai nusiųsti. Tau ten kažkiek už siuntimą susitaupys smile.gif ai, nors gi gal ne iš vokiečių pirksit. Nu žo.

is vokieciu amazono pirksiu g.gif Frederica siulesi ta knygele nupirkti, bet ash pati irgi tyliai zhadejau nupirkt lotuliukas.gif Knygeles tikrai nebrangios,- kaledine dabar 7,8 eur, o velykine 10,20 eur, - tai gal pora prizu darom? bigsmile.gif
Jei parveztum, susitaupytu g.gif kada tau D busi? gal tiesiai tau jas siust? g.gif

QUOTE(pilka @ 2009 01 22, 09:12)
Nu ale kaip čia neužsikrėst tom žaislų siuvimo  ligom?  doh.gif  lotuliukas.gif Galvoju, gal vis tik as jau pavelavau  g.gif  tai tada ramiau miegosiu  lotuliukas.gif

nepavelavai, cia nera grieztos registracijos, siuvam iki...eee...kovo pirmos? mastau.gif ar painioju ka unsure.gif
Atsakyti