Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

QUOTE(uups @ 2008 05 27, 10:24)
siaip tai tos lelytes turetu but siuvamos rankom, ne siuvimo mashina... unsure.gif

o, tai dar geriau drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2008 05 27, 11:25)
o, tai dar geriau  drinks_cheers.gif  thumbup.gif


oi, aš irgi į kursus noriu nori, labai noriu. Jau buvau beužsisakanti kit'ą iš kokio saito, visą rinkinuką ta prasme. Man smagu turėti viską viską susirinkus, o tada kada nors sėsti ir dirbti. Tai dėl kursų prašom manęs nepamiršti.


Sizike, iš siuvinėjimo ir čia pavarinėji mirksiukas.gif Kaip ir aš biggrin.gif
Atsakyti
na, daugiausia ten ka galima siuti masina tai 5 tiesias siules lotuliukas.gif Ta puikiausiai galima daryti ir rankomis, nors pirmaja lele siunant gal kazkaip greiciau ir drasiau kai jau susiuta blush2.gif O del medziagu, tai budavo praktiskai viska galima gauti tuose uzsiemimuose. Naudojama medziaga - ne per tamprus, bet ir nestoras trikotazas (naujas, is vaiko rubeliu, savo maikutes smile.gif), balta galima net padazyti, pvz. arbata smile.gif, kemsama vilna (jos buvo vietoj), irisinio siulo tvirtiems surisimams, ir siulo tos pacios spalvos kaip medziaga - tiek pilnai uztenka visam kuneliui pasiuti. ups... gerai nepilstysiu cia is tuscio i kiaura, va viena diena susiruosiu kai mazas miegos ir parasysiu graziai rolleyes.gif
O uzsiemimai nuo birzelio iki liepos vidurio - sunkokas laikas, zinau, kad yra du valdorfieciu savaitiniai seminarai (paskutine birzelio ir pirma liepos savaite lygtai) tai tada tikrai nieko neiseis. Gerai, klausiu, kada konkreciai ta moteryte galetu - tada parasysiu
Atsakyti
tai del manes nesirupinkit, darykites ta seminara kada jums patogiau 4u.gif
ash grazhiuoju ishmoksiu lotuliukas.gif
tiesa, nusipirkau specialu trikotazha lelytems...kuno spalvos ir visakita. Brangus, padla... kai ishpakavau,- zhiauriai nusivyliau,- paprasciausias 'maikinis' plonas trikotazhas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 05 27, 15:08)
tai del manes nesirupinkit, darykites ta seminara kada jums patogiau 4u.gif
ash grazhiuoju ishmoksiu lotuliukas.gif
tiesa, nusipirkau specialu trikotazha lelytems...kuno spalvos ir visakita. Brangus, padla... kai ishpakavau,- zhiauriai nusivyliau,- paprasciausias 'maikinis' plonas trikotazhas  doh.gif



Tai aišku, čia visada taip, uždėk pavadinimą kokį, ir pakelk kainą gerokai, visi pirks kaip spec. o išvynioję ras "maikinį" trikotažą. biggrin.gif


O kursų laukiam oi kaip laukiam thumbup.gif
Atsakyti
ir mane tie kursai domina, bet man tai kaina labai aktualu, blush2.gif gal man bus neikandama, as pati bandziau daryti valdorfo lele, bet nors ir nesu atbulom rankom bet nesigauna nors tu ka, aplamai man leles nelabai gaunasi doh.gif o noras daryti yra ax.gif bet kad vis nusiviliu savais sugebejimais ir metu ta reikala kokiam pusmeciui ar ilgesniam laikui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2008 05 28, 12:16)
ir mane tie kursai domina, bet man tai kaina labai aktualu,  blush2.gif gal man bus neikandama, as pati bandziau daryti valdorfo lele, bet nors ir nesu atbulom rankom bet nesigauna nors tu ka, aplamai man leles nelabai gaunasi  doh.gif o noras daryti yra  ax.gif bet kad vis nusiviliu savais sugebejimais ir metu ta reikala kokiam pusmeciui ar ilgesniam laikui lotuliukas.gif



Pažiūrėjau, LINUTUKE, a tavo darbus blink.gif blink.gif blink.gif Va taip akys man iššoko. Nu šaunuolė, nu šaunuolė. Aš tai irgi mėgėja mokytis ir daryti viską, bet kad tiek pridaryti ir taip gražiai wub.gif wub.gif wub.gif
Aišku, dabar betrūksta išmokti siūti Waldorfo lėlytes.

Taigi, alio alio, kursų laukiam žiauriai 4u.gif
Atsakyti
naujienos smile.gif taigi, galima butu suorganizuoti pora uzsiemimu savaite nuo birzelio 9d. ir matyt pora dar sekancia savaite. Is principo 2-4 pilnai uztenka lelytei pasiuti. Ir ne vienos nemaciau, kuriai neiseitu, ir kiekvienos buvo vienaip ar kitaip jos zavios blush2.gif Dabar nezinau kokios butu kainos, kai as ejau 2007 pabaigoj tai berods 20Lt buvo uz uzsiemima (2-2,5 val), ten labiau uz patalpas Stepono 6 ir + medziagos (medziaga, vilna) na dar gal kokie 15-20Lt. Jei turi savo trikotaza ir vilna, tai jau atkrenta. Na, as asmeniskai buvau tik pora kartu nuejusi ax.gif Dabar kol kas nezinau kur butu, arba Stepone arba Valdorfo mokykloje Gelezinio vilko gatvej. Kai ta moteryte gris kita savaite po stovyklu su vaikais, patikslinsiu ir veliausiai birzelio 9 parasysiu. Na, o kas niekaip negales, bet labai nori, po truputi bandysiu deti kuo aiskesnes instrukcijas, gal net su foto, nes galvoju gal pati dar nueiti kompanijoj pasiuti mirksiukas.gif taip smagiau thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 05 28, 13:35)
Pažiūrėjau, LINUTUKE, a tavo darbus  blink.gif  blink.gif  blink.gif 


o kur i juos galima paziureti???? verysad.gif as irgi noriu!!!
Atsakyti
QUOTE(zidudu @ 2008 05 28, 21:04)
naujienos smile.gif taigi, galima butu suorganizuoti pora uzsiemimu savaite nuo birzelio 9d. ir matyt pora dar sekancia savaite. Is principo 2-4 pilnai uztenka lelytei pasiuti. Ir ne vienos nemaciau, kuriai neiseitu, ir kiekvienos buvo vienaip ar kitaip jos zavios  blush2.gif  Dabar nezinau kokios butu kainos, kai as ejau 2007 pabaigoj tai berods 20Lt buvo uz uzsiemima (2-2,5 val), ten labiau uz patalpas Stepono 6 ir + medziagos (medziaga, vilna) na dar gal kokie 15-20Lt. Jei turi savo trikotaza ir vilna, tai jau atkrenta. Na, as asmeniskai buvau tik pora kartu nuejusi  ax.gif  Dabar kol kas nezinau kur butu, arba Stepone arba Valdorfo mokykloje Gelezinio vilko gatvej. Kai ta moteryte gris kita savaite po stovyklu su vaikais, patikslinsiu ir veliausiai birzelio 9 parasysiu. Na, o kas niekaip negales, bet labai nori, po truputi bandysiu deti kuo aiskesnes instrukcijas, gal net su foto, nes galvoju gal pati dar nueiti kompanijoj pasiuti  mirksiukas.gif  taip smagiau  thumbup.gif
Papildyta:
o kur i juos galima paziureti????  verysad.gif  as irgi noriu!!!



Oi, kaip smagu dėl kursų, lauksim birželio 9-osios, o LINUTUKĖS darbus galima pasižiūrėti labai paprastai - spaudi nuorodą jos paraše "mano eksperimentai" ir viską kuo puikiausiai pasižiūri mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 05 28, 13:35)
Pažiūrėjau, LINUTUKE, a tavo darbus  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Va taip akys man iššoko. Nu šaunuolė, nu šaunuolė. Aš tai irgi mėgėja mokytis ir daryti viską, bet kad tiek pridaryti ir taip gražiai  wub.gif  wub.gif  wub.gif Aišku, dabar betrūksta išmokti siūti Waldorfo lėlytes.
nu kad prigyre cia mane blush2.gif blush2.gif net nukaitau truputi, o valdorfo lelyte tai as noreciau pasiuti ir darzeliui padovanoti, nes siaip pries 2 metus apie valdorfo programas darzeliuose net nieko nebuvau girdejus, o dabar mano dukriukas lanko tokia grupe, bet kad pats darzelis nelabai padeda, tai ten tik trupinukai tos programos belike verysad.gif , o ir visi zaislai kurie buvo - isluzinejo, tai pradejom patys tevai dapirkineti bet jau ne medinius (nes ju kainos zveriskos), o paprastus plastmasiniu, ai ka cia ir pasakoti doh.gif , tokia realybe, todel ir noriu pasimokinti ir pasiuti, nors mano dukriukui jau kiti metai paskutiniai toje grupeje, bet manau iseinant i paruosiamuku grupe bus puiki dovana smile.gif
Atsakyti
Sveikos:)
oi kokia sauni tema!!!
Ir as noriu prisijungti i tuos kursus birzelio menesi.
Labai megstu renkdarbius, visos leles vaikysteje buvo aprengtos:)
Bet tokiu lialku tai nesu siuvusi, gal nieko tokio .. ax.gif
Tik esu dirbanti, tai patogiausia butu nuo 18 val.
Aisku, nezinau, koks laikas kitoms patogus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2008 05 29, 08:52)
bet kad pats darzelis nelabai padeda, tai ten tik trupinukai tos programos belike  verysad.gif , o ir visi zaislai kurie buvo - isluzinejo, tai pradejom patys tevai dapirkineti bet jau ne medinius (nes ju kainos zveriskos), o paprastus plastmasiniu,


keista... net idomu pasidare, kuris cia valdorfo darzelis, jei ne paslaptis? doh.gif
Jei per brangu, tai pvz. vilnos, kurios turiu nemazai, tikrai galiu duoti. Na, o jei spesiu antra lelyte padaryti (nes viena noreciau krikstu dukros mazylei padovanoti), tai irgi darzeliui padovanosiu! 4u.gif kazkaip skauda man sirdi kai tie mazuciai su plasmase zaidzia verysad.gif

O tavo darbelius as irgi jau ziurejau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ypac patiko uzuolaidos, as irgi kazkada galvojau apie panasias, bet padariau kur kas paprasciau blush2.gif ech, gal viena diena as irgi sudesiu savo eksperimentus drinks_cheers.gif Is tikruju labai idomu matyti kitu darbus, pasirenki sauniu ideju (turiu minty ne plagijavima, o idejas bigsmile.gif )

Atsakyti