Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

QUOTE(Coccinela @ 2009 01 20, 09:46)
g.gif jin tikrai tinka prie vadorfo?


Kiek suprantu, tikra valdorfinė neturėtų turėti kažkokios išraiškos, būti užsimerkus, atsimerkus, šypsotis, liūdėti. Nes jos idėja yra, kad vaikui vystytųsi fantazija, kad jis žaisdamas galėtų įsvaizduoti visokias išraiškas. Todėl akių, lūpų vietose daromi tik neryškūs kontūrėliai.
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2009 01 20, 09:59)
Kiek suprantu, tikra valdorfinė neturėtų turėti kažkokios išraiškos, būti užsimerkus, atsimerkus, šypsotis, liūdėti. Nes jos idėja yra, kad vaikui vystytųsi fantazija, kad jis žaisdamas galėtų įsvaizduoti visokias išraiškas. Todėl akių, lūpų vietose daromi tik neryškūs kontūrėliai.

Aga, dėl šito ir klausiau. Bet gal ten klasės kažkokios yra, ar čia vienareikšmiškai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2009 01 20, 09:58)
sveikos 4u.gif
o stai mano lelyte,dariau pagal drauges pamokymus biggrin.gif ji lanke Valdorfo kursus ir moka daryti tokias leles blush2.gif man atrodo,kad  graziai isejo,su sunum davem varda Mykoliukas biggrin.gif mano vyrukui tik 2metai vakar suejo,tai padovanojau ja gimtadienio proga,nors kol vyko siuvimo procesas jis vis ja ciupinedavo,tampydavo,kur nors paslepdavo biggrin.gif pasirodo ir vyrukai megsta su lelem zaisti wub.gif



bigsmile.gif simpatiškas Mykoliukas wub.gif , aš ir palnuoju savo vyrukui siūti. Šukuosena tokia, pankiška thumbup.gif , kiek mažaug siūlų sunaudojai?
Atsakyti
QUOTE(zidudu @ 2009 01 20, 08:31)
Isorine dalis turi graziai ir tampriai apspausti vidine, jei padarysi didesne, tai tada bus kur kas sunkiau suformuoti kuneli. Del uzlaidu siulems, tai cia jau beveik irgi skonio reikalas smile.gif As kai emiau nesitempianti trikotaza, dar truputi (0,5cm) pridejau, kai tampresnis trikotazas galima visai nieko nedeti.


Ačiū zidudu 4u.gif .
Atsakyti
pamaciu jusu lelytes prisiminiau vaikyste. as turejau tokia lele Onute, mama buvo is lino pasiuvus:)
Atsakyti
user posted image

va kokią radau lėlytės nosies siuvimo schemą, ir pagalvojau kad gal tikrai tokiu būdu lengviau užkabint vilną iš vidaus ir prilaikyt kad ji atgal nesugrįžtu g.gif čia pradžia tokia pati, tik kitaip siūlai susiūti. pasakykit kas bandysit kaip geriau, nes mano jau su nosim smile.gif

šaltinis
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2009 01 20, 09:46)
Už tad va kokias lėles kaipo valdorfines radau  g.gif jin tikrai tinka prie vadorfo?

Ma rods, netinka schmoll.gif Tos akys tokios negyvos, man kažkuo amerikoniškus siaubo filmus primena...
Kaži, o kuo skruostukus parausvint??
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 01 20, 11:31)
bigsmile.gif  simpatiškas Mykoliukas  wub.gif , aš ir palnuoju savo vyrukui siūti. Šukuosena tokia, pankiška  thumbup.gif , kiek mažaug siūlų sunaudojai?


sunaudojau 1ipakavima,ten buvo uzrasyta 50gr,bet manau galejau didesnius tarpus daryti,nes labai tamkus plaukai,kaip ezys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2009 01 20, 15:03)
Ma rods, netinka  schmoll.gif  Tos akys tokios negyvos, man kažkuo amerikoniškus siaubo filmus primena...
Kaži, o kuo skruostukus parausvint??

Man iš pradžių gražu buvo, bet kai peržiūrėjau visas lėles kažkodėl šlykštu paliko, ypač pamačius stovinčius juos prie stalų ar sofučių.. turbūt, kad nepatinka lėlės, kurios perdėm į vaikus panašūs.. unsure.gif

Bet va, nosis, plaukai tikrai gražiai padaryti ax.gif
Man irgi įdomu, kuo audiniai rausvinami g.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2009 01 20, 14:14)
Man irgi įdomu, kuo audiniai rausvinami  g.gif


audiniu dazhais. Bent jau Tildos zhaisliuku.

As rausvinu (tiesa, medvilnes nebandziau, bet vilnai super gerai) shilko dazhais...tereikia lengvai patrint... ax.gif
Atsakyti
Coccinela, o as norejau del tos vilnos pasiteirauti, siandien suradau laisva valandziuke ir pabandziau ten ta maisiuko turini papurenti blush2.gif , tai tais siuksliukais lengvai atsikraciau, bet ka daryti su tuo tokiu, na klaip cia dabar pasakius, na lyg ir rieboka truputi ta vilna g.gif , siaip tai man kaip ir netrugdo, bet ar ji nesusimes i guza po ilgesnio laiko g.gif ir aplamai ar as sita vilna galiu plauti ax.gif ir jai galu, tai kaip ir su kuo ax.gif
Atsakyti
žinoma, kad plauti galima ir net reikia biggrin.gif plauti geriau skystom priemonėm, arba ištirpdytom. Pati pasidariau tarkuoto ūkiško muilo tirpalą. Jis greitai išsiskalauja. Ir dar pati verdančiu vandeniu nuplikiau, bet aš nespecė vilnoj, nežinau, ar keičias vilnos sąvybės..
O dėl gūzo g.gif juk kimšimas bus kietokas, trikotažas irgi bus gerai įtemptas.. nežinau, aš net nepagalvojau, kad kažkas blogai būt gali mastau.gif bet gerai padevėjus gal ir galis kas nutikt..
Atsakyti