Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

QUOTE(Coccinela @ 2009 01 19, 01:21)
Aš čia labai ne į temą, bet, Belkaa, jūs taip su vaikais pataikėt thumbup.gif: Sainara irgi ten bandė daikyt.. Kuo ten ta savaitė ypatinga?

Aš vilnelę susiruošiau. Trikotažo dar neturiu, plaukų irgi. Bet morališkai pasiruošusi thumbup.gif:


Visai netaikėm, matyt dukrytė norėjo broliukui gimtadienio dovana būt wub.gif

QUOTE(frederica @ 2009 01 19, 02:11)
apžiūrėjau...jau adatinės,tai mmm... wub.gif
Fain...o iš kur tiek vaikų, ne Tavo tikiuos visi lotuliukas.gif
sveika prisijungus thumbup.gif


biggrin.gif iš šito forumo platybių šie visi vaikiukai
QUOTE(Sazha @ 2009 01 19, 15:17)
Sveikos, aš tai kaip Pilypas iš kanapių išlįsiu - be jokių subtilių įžangų, nes vyras kompą tik trumpam užleidžia  biggrin.gif  Žodžiu, siuvu aš čia tą lėlytę ir kilo klausimų:
jei galva ir pečiai tarpusavyje tvirtai laikosi, nesitabaluoja, tai ką daryt - vis viena siūt, kaip nupasakota? Ar gal tiesiog užrišt kokį siūlą, kad aiškiai nuo pečių atsiskirtų?

Na, bėgu, nes Ronja jau baigia į vilną susivelt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


jau mačiau atsakė į tavo klausimą, džiugu, kad siuvančiųjų lėlytę gretos didėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2009 01 18, 23:51)
Aš čia labai ne į temą, bet, Belkaa, jūs taip su vaikais pataikėt thumbup.gif: Sainara irgi ten bandė daikyt.. Kuo ten ta savaitė ypatinga?


ale ir sutapimai smile.gif nu dėl tos savaitės apie kurią klausi, tai aš irgi norėčiau daugiaus sužinot, nes maniškiai kažkaip įtartinai ją pasirinko. turėjo dar mažiausiai bent 8 savaitės tykiai sau tupėt pilve, bet pagalvojo, bala nematė tos nėščios mamos, lendam smile.gif man klinikose paskui akušerės išaiškino padėtį, kad tą savaitę pas juos gimė 8 poros 2nukų, ir 1 trynukai smile.gif

oi kaip čia aš išsiplėčiau.

o dėl lėlytės tai susimoviau truputį, nuspirkau metrą trikotažo, lėlių armijai, ir vistiek skystokas, nes žiūriu kad persišviečia negražiai pirmas sluoksnis. o dėl plaštakų pakietinimo, tai manau visai neblogas mintis. aha, dėl nosies. man irgi gavosi mažoka pagal zidudu "receptą", niekaip nesugebėjau tinkamai į ją prigrūst vilnos. Tai aš sugudravau, iškirpau apskritimą tokio dydžio kaip siūnant nosytę ir dar ant viršaus gražiai aptraukiau. nu žiūrėsim kaip čia gausis visoms išssisukti smile.gif
Atsakyti
Žiūriu, vis minit "skystoką" trikotažą. Man rodos, maniškis irgi "skystas", nors nežinau, ar dėl to jau koks brokas matos ar ne - mat akis neprityrus... tongue.gif
Nesuprantu tos dalies apie bambą.
Ir galūnės atrodo didokos - na, storokos, kai prisiuvau...
Atsakyti
Sveikutės,

Mano nosikė ir per maža gavos, bet nieko nekeičiau, graži ir nedidukė wub.gif Su medžiaga iš vis nesiseka blink.gif doh.gif , pirmą dažiau ir dėmėm išmetė, antrosios audimas smulkiai dryžuotas, bet iš jos ir siuvu blush2.gif .
Užstrigau ties kūno darymu, nelabai suprantu '' Dabar imam dideli gabala vilnos, susukam ji i ritinuka ir isilgai kisame i pilviuka po krutinyte''. Susukus ir kišant į vidų, krūtinė turiu būt viduj vilnos?
Papildyta:
Supratau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NerLin @ 2009 01 19, 22:02)
Zidudu, jei nesunku, gal gali paaiškinti kodėl išorinė lėlytės dalis, pagal brėžinuką, yra mažesnė už vidinę? Ir ar nurodytuose matmenyse yra pripliusuotos užlaidos siūlėms, ar be jų  ax.gif ?


Isorine dalis turi graziai ir tampriai apspausti vidine, jei padarysi didesne, tai tada bus kur kas sunkiau suformuoti kuneli. Del uzlaidu siulems, tai cia jau beveik irgi skonio reikalas smile.gif As kai emiau nesitempianti trikotaza, dar truputi (0,5cm) pridejau, kai tampresnis trikotazas galima visai nieko nedeti.
Atsakyti
QUOTE(sainara @ 2009 01 19, 22:41)
o dėl lėlytės tai susimoviau truputį, nuspirkau metrą trikotažo, lėlių armijai, ir vistiek skystokas, nes žiūriu kad persišviečia negražiai pirmas sluoksnis. o dėl plaštakų pakietinimo, tai manau visai neblogas mintis. aha, dėl nosies. man irgi gavosi mažoka pagal zidudu "receptą", niekaip nesugebėjau tinkamai į ją prigrūst vilnos. Tai aš sugudravau,  iškirpau apskritimą tokio dydžio kaip siūnant nosytę ir dar ant viršaus gražiai aptraukiau. nu žiūrėsim kaip čia gausis visoms išssisukti smile.gif


Jei jau matosi kad medziaga tikrai per skysta, tai dekit dviguba!! O nosyte siaip ten didele ir nebuna, tik svarbu ja gerai prikimsti vilnos, jei nepavyksta ir norisi didesnes, tai galima paprasciausiai storesniu siulu siek tiek pasiuvineti ant virsaus ir tada kai apvilksit virsutini sluoksni bus didesne nosyte
Papildyta:
QUOTE(Sazha @ 2009 01 19, 23:06)
Nesuprantu tos dalies apie bambą.


Nesupratau, ko nesupranti... smile.gif ten paprasciausiai, kai prisiuvineji kokia kojyte, duri adata link tos vietos, kur turi buti bamba, istrauki adata, po to vel duri atgal link kojos siules ir trauki siula iki norimo bambos gylio smile.gif KOdel geriausia tai daryti kai siuni kojyte - kadangi siulas, itraukiantis bamba i vidu yra isitempes, tai kai kur nors kitur pritvirtinsi ta siula, gausis ir toje vietoje idubimas. Nezinau, ar supratot.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zidudu @ 2009 01 19, 13:10)
Keista, nebent trikotazas visai nesitempia i sonus  g.gif  Paprastai gali likti koks 1-2 cm bet nedaugiau. Jei trikotazas i sonus siek tiek labiau tempiasi, tai jo gali net pritrukti norint islaikyti normalias kuno proporcijas. Bent man to sviesesnio trikotazao, kuri dabar daviau Fredericai ir Ievushkai, tai kokiu 1-2 cm pritruko iki normalaus ranku ir koju ilgio. Siaip jei neimanoma didesnio rutulio ikisti, tai jo ir neikisi.... teks tada matyt antra lelyte siuti  biggrin.gif  tik ivertink medziagos tampruma i sonus! 


Pas mane irgi nesitampantis trikotazas buvo, tai nuo isorines dalies medziagos nukirpau kokius 5-7cm. Manau, kitai lelei reiks daryti placiau, nes man kazkaip kudai atrodo ax.gif
Atsakyti
Oi, taip, dabar jau aišku thumbup.gif Dar toptelėjo, na, jei jau bambą daryt, tai gal ir spenelius išsiuvinėt??? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ką padariau ne taip, kad ant galvos apačios ir pilvuko viršaus ties sujungimu susidarė "sijonėlis" - tokios bangelės? Per mažai galvą prikimšau? Zidudu paveiksliuke tos bangelės yra apatinėj (pilvukinėj) daly, bet galvinėj daly jų nėr.
Kai darysiu kitą lėlytę biggrin.gif Tikrai siūsiu "lieknesnes" rankas. Gal drabužėliais jos truputį prisidengs ir dailiau atrodys, betr dabar tai tokios per stambios... Gerai, kad kumščių nedariau didelių - būtų tikra boksininkė... doh.gif
Dabar galvoju, kokius plaukus daryt - šukuosena jau aiški, bet iš kokių siūlų, dar nežinau...
Dėkui už pamokymus, tiesa, aš visai "nesiuvėja", tai kai kas man gali nesigaut dėl negrabumo ir neįgudimo - mokyk nemokęs... rolleyes.gif
Atsakyti
vaje blink.gif , o as dar tik atradau ruzava maike (su itartinu atspalviu lotuliukas.gif) ir susikirpau, dar vilna neparuosta doh.gif , ir dukriukas kaip tycia apsirgo ir namie karaliauja unsure.gif man liepia monopoli zaisti blink.gif
Atsakyti
Aš irg dar nepasistūmėjus nei pro nago juodymą irnesakyk.gif

Už tad va kokias lėles kaipo valdorfines radau g.gif jin tikrai tinka prie vadorfo?
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2009 01 20, 09:46)
Aš irg dar nepasistūmėjus nei pro nago juodymą irnesakyk.gif

Už tad va kokias lėles kaipo valdorfines radau  g.gif jin tikrai tinka prie vadorfo?

oi kokia simpatiska bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
o stai mano lelyte,dariau pagal drauges pamokymus biggrin.gif ji lanke Valdorfo kursus ir moka daryti tokias leles blush2.gif man atrodo,kad graziai isejo,su sunum davem varda Mykoliukas biggrin.gif mano vyrukui tik 2metai vakar suejo,tai padovanojau ja gimtadienio proga,nors kol vyko siuvimo procesas jis vis ja ciupinedavo,tampydavo,kur nors paslepdavo biggrin.gif pasirodo ir vyrukai megsta su lelem zaisti wub.gif
user posted image
Atsakyti