Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

aš kol kas nieko neturiu - noro siūti tame tarpe doh.gif Bet iš sąrašo kol kas nesibraukiu, gal tas noras pargrįš vieną dieną. g.gif Man kovo 1d pabaigimui kaip ir tiktų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2009 01 16, 12:41)
aš kol kas nieko neturiu - noro siūti tame tarpe doh.gif Bet iš sąrašo kol kas nesibraukiu, gal tas noras pargrįš vieną dieną.  g.gif Man kovo 1d pabaigimui kaip ir tiktų rolleyes.gif


Misty visus norus siūti susiurbė seras Johnas lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, tai pagal čia pasisakiusiųjų pageidavimus galima drąsiai turbūt nustatyti datą-
siuvam ik kovo 1d.
A gerai?
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2009 01 16, 11:53)
Misty visus norus siūti susiurbė seras Johnas  lotuliukas.gif


ne, siuvu ir toliau visokias visokybes mirksiukas.gif Tiesiog turiu ir kitokių beprotiškų užmanymų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 01 16, 13:27)
man iki kovo 1 irgi labai tiktu,- tada neskubedama nusipirksiu trikotazo, siulu plaukams ir atsidejus siusiu ax.gif
o kaip kitoms? g.gif


tinka thumbup.gif (bet anksčiau pabaigt juk niekas nedraudžia biggrin.gif )
Atsakyti
pioneer.gif iš ko , su kuo ir kam siūti turiu. Ačiū zidudu už trikotažą mirksiukas.gif

Kovo 1 d. man tinka idealiai, galėsiu nesiplėšyti , mat turiu Vienos pokyliui ''padaryti'' suknelę...tai galėsiu laiko skirti ir lėlei, nes buvau jau sustriokavojus, kad nebūtų kaip su meškiu lotuliukas.gif

Kaip suprantu siuvam ''ramiai''- konkurso nieks nenori,prizų irgi lotuliukas.gif

Misty,kokias visokybes siuvi? - pasipasakok.

Bellka- parodyk foto- kalėdų pasaka blush2.gif

Ievuchka, dar vieną meškį organizuoji- šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 01 16, 23:21)
pioneer.gif iš ko , su kuo ir kam siūti turiu. Ačiū zidudu už trikotažą mirksiukas.gif

Kovo 1 d. man tinka idealiai, galėsiu nesiplėšyti , mat  turiu Vienos pokyliui ''padaryti'' suknelę...tai galėsiu laiko skirti ir lėlei, nes buvau jau sustriokavojus, kad nebūtų kaip su meškiu lotuliukas.gif

Kaip suprantu siuvam ''ramiai''- konkurso nieks nenori,prizų irgi lotuliukas.gif

Misty,kokias visokybes  siuvi? - pasipasakok.

Bellka- parodyk foto- kalėdų pasaka blush2.gif

Ievuchka, dar vieną meškį organizuoji- šaunuolė thumbup.gif


A tai jau nusprendėm, kad konkurso nebus? g.gif Gi įdomiau nerodyti iš anksto nuotraukų, o paskui sukelti visas lėles į vieną vietą (be autorių vardų), pasidžiaugti, paspėlioti-kuri kieno, o gal net ir labiausiai patikusią išrinkti... Na, nežinau, man visada smagu visokie konkursai bigsmile.gif Gali net ir prizo nebūti, bet gal darom tokį variantą, a? mergikės?


frederica-kažkaip užkibau "ant tų meškių" ax.gif nors ir nesu siuvėja ir meškų sferoj labai grybauju, bandysiu dar... net tikro moherinio kailiuko , tikrus sąnarius ir stiklines akis įsigijau su Im-bear pagalba smile.gif Žiūrėsim, kaip čia viską suspėsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2009 01 17, 00:49)
A tai jau nusprendėm, kad konkurso nebus?  g.gif Gi įdomiau nerodyti iš anksto nuotraukų, o paskui sukelti visas lėles į vieną vietą (be autorių vardų), pasidžiaugti, paspėlioti-kuri kieno, o gal net ir labiausiai patikusią išrinkti... Na, nežinau, man visada smagu visokie konkursai  bigsmile.gif Gali net ir prizo nebūti, bet gal darom tokį variantą, a? mergikės?
frederica-kažkaip užkibau "ant tų meškių"  ax.gif nors ir nesu siuvėja ir meškų sferoj labai grybauju, bandysiu dar... net tikro moherinio kailiuko , tikrus sąnarius ir stiklines akis įsigijau su Im-bear pagalba smile.gif Žiūrėsim, kaip čia viską suspėsiu  g.gif

Nagi siūliau konkursą, bet nieks neatsiliepė,tik pora mamyčių pasisakė,kad nori ramiai- tai ir nusprendžiau blush2.gif Man ir patinka konkursai blush2.gif , bent jau papletkavot gauni lotuliukas.gif

O aš neužsikabinau ant meškiukų - pirmas nevykęs gavos, t.yra viasi nesigavo...ir visa laimė doh.gif - vis viena liga mažiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas

Vakar gavau vilną, didelis ačiū Ciocinelai 4u.gif , užsiėmiau jos plavimu. O su medžiadyte vargstu, dažiau, nesigavo ploviau, vėl ploviau, visa medžiaga dėmėm išėjusi verysad.gif . Tai nusprendžiau naujos medžiagos ieškosiu doh.gif , įtariu bus negriukas biggrin.gif
Atsakyti
Del konkurso - prizas tikrai bent jau man nebutinas, bet but labai jau idomu pamatyti po kovo 1 visas lelytes, kaip sake ievushka paspelioti, aptarti, isrinkti kuri labiausiai patinka smile.gif Tai gal visgi susideliojam kokiu terminus kada jau rodom nuotraukas ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 01 16, 23:21)
Misty,kokias visokybes  siuvi? - pasipasakok.


Mano visokybės mano albume blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2009 01 17, 01:51)

Kaip suprantu siuvam ''ramiai''- konkurso nieks nenori,prizų irgi lotuliukas.gif

Misty,kokias visokybes  siuvi? - pasipasakok.

Bellka- parodyk foto- kalėdų pasaka blush2.gif

Ievuchka, dar vieną meškį organizuoji- šaunuolė thumbup.gif


QUOTE(frederica @ 2009 01 17, 02:26)
Nagi siūliau konkursą, bet nieks neatsiliepė,tik pora mamyčių pasisakė,kad nori ramiai- tai ir nusprendžiau blush2.gif Man ir patinka konkursai blush2.gif , bent jau papletkavot gauni lotuliukas.gif



Aš būčiau irgi už konkursą, visada smagiau toks bandos jausmas, nes jei ramiai siūsim, tai netikiu, kad daug lėlyčių pasieks finišą ax.gif
Galvojau galvojau, apie kokią čia kalėdinę pasaką kalbi g.gif gal apie šitą?
Nors kalėdos baigėsi, bet paįvairinkim temą paveiksliukais smile.gif
user posted image
Nebeturiu aš tos nuotraukos, kuri konkurse dalyvavo prieš porą metų, bet čia panaši tongue.gif

QUOTE(Misty @ 2009 01 17, 22:48)


Labai gražūs darbeliai, tokie kruopštūs ir mieli wub.gif
Atsakyti