Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

man patinka, kai gyvai parodoma, taip maziau broko gaunama biggrin.gif tolimesniems darbams biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 14 sausio 2009 - 19:23
Puiku, junkis prie mūsų ir siūk kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2009 01 14, 20:14)
Puiku, junkis prie mūsų ir siūk kartu  mirksiukas.gif


noriu gyvai lotuliukas.gif , nuo kompo man akis skauda blink.gif ir stalas, ir kambarys netinkamas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 15 sausio 2009 - 11:41
QUOTE(Aristokratė @ 2009 01 15, 11:40)
noriu gyvai  lotuliukas.gif , nuo kompo man akis skauda  blink.gif ir stalas, ir kambarys netinkamas  biggrin.gif

nu negi nesupratai dar,- nėra dabar tokių kursų, nu tongue.gif
Jei mūsų siūloma alternatyva netinka - tai ką dabar? rolleyes.gif
Atsakyti
Labas vakaras
kiek suprantu, siūna kas kada nori ir gali, bet galutinę datą siūlau nusistatyt, gal tikų kokia vasario 14? ką manot? g.gif savo darbo procesą irgi fotografuoju, bet dabar kurį laiką neturiu fotoaparato doh.gif
Aš siūnu iškart dvi lėlytes, tai jau vieną esu pasiuvusi, o kitą planuoju šiandien baigti, tada kitą kartą darysiu plaukus.
Ilgai dvejojau dėl medžiagos iš kurios siūti, bet apsisprendžiau imti storesnę vilnonę, tai galiu pasakyti, kad labai gražiai atrodo, švelnutės tos lėlytės ir siūti lengva. Tik medžiagos trūko šiek tiek, nes sukarpiau palaidinę trumpom rankovėm, tai rankytės po dvi siūles turi ir raštas mezgimo kai kur skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2009 01 15, 11:55)
nu negi nesupratai dar,- nėra dabar tokių kursų, nu  tongue.gif


nu gi supratau blink.gif , as tik paklausiau blink.gif , kas cia tokio doh.gif . Pasiskaiciau pirmus psl., kad organizavo, tai ir siais metais labai noreciau, kad susiorganizuotume tongue.gif .

Bet tiek to irnesakyk.gif , jeigu jums tokios alternatyvos tenkina ... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(belkaa @ 2009 01 15, 21:17)
Labas vakaras
kiek suprantu, siūna kas kada nori ir gali, bet galutinę datą siūlau nusistatyt, gal tikų kokia vasario 14? ką manot?  g.gif  savo darbo procesą irgi fotografuoju, bet dabar kurį laiką neturiu fotoaparato  doh.gif



Galutinę datą reikėtų būtinai nusistatyt, tik gal ne vasario 14d., jeigu galima ax.gif (meškiukų konkursas irgi tą pačią dieną baigiasi, čia kai kas abiejuose sudalyvaut nori doh.gif ). Tai gal kokia savaite anksčiau arba vėliau?

Aristokratė-kažkur buvo įdėta žinutė, jog Valdorfo lėlyčių siuvimo kursų gyvai šiemet Vilniuje lyg nebeorganizuos. Bet čia gal Zidudu tiksliau žinotų g.gif
Atsakyti
Jeigu vasario 14 d. paskutinė man netinka doh.gif Aš tikrai nespėsiu pasiūti iki tos datos, nes kaip ir sakiau šis darbelis yra po darbų ir po laisvalaikio lotuliukas.gif
Vž, jei jau nespėsiu, ką padarysi - rodysiu kada baigsiu mirksiukas.gif

O kaip sekasi kitoms???
Atsakyti
blush2.gif nepajudejau dar ax.gif blush2.gif , bet po sio savaitgalio zadu startuoti bigsmile.gif

o del datos tai nezinau, vistik ir rubelius reikes pasiuti, o dar su plaukais tos leles doh.gif , man paciai tai atrodo, kad ten tuos plaukus daryti bus laaaabai sunku, gal iki kokios bent jau kovo 1 dienos g.gif , ka manot ax.gif
Atsakyti
man iki kovo 1 irgi labai tiktu,- tada neskubedama nusipirksiu trikotazo, siulu plaukams ir atsidejus siusiu ax.gif
o kaip kitoms? g.gif
Atsakyti
Jau turiu visas medziagas, bet realiai darbas dar nepajudejo, tikiuosi savaitgali pradeti.
O galutine data galetu buti kada nors po vasario 14 4u.gif
Atsakyti
Aš vakar nusipirkau vilnos...
Bet kol kas tik tiek pasiekimų smile.gif
Atsakyti