Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

Labas rytas

zidudu ačiū už išsamius paaiškinimus

Man negražiai medžiaga nusidažė, dėmėm išmetė, bandysiu skalbt ir per naują dažyt. Tikriausiai negalima gręžt?
Atsakyti
O aš šiandien žiūrėjau žiūrėjau į tuos rūbelius trikotažinius ir nusprendžiau ieškoti tamsesnio, nes lėlė bus skirta pakankamai tamsaus gymio mergytei krikštynų proga.... tai darysiu panašią į ją biggrin.gif Einu ieškot tamsesnių.

Zidudu
ačiū už paaiškinančias žinutes - man, siūnančiai pirmą kartą, labai vertinga info. 4u.gif
Atsakyti
jauchiuosi visishkai pasimetus su tom medzhiagom unsure.gif radau 2 smelines diedo maikes, tai galeciau sukarpyt unsure.gif bet tokios plonos.... unsure.gif
ir turiu leliu trikotazho, bet tik 38x35 cm gabaleli... ale anas irgi plonas, nors ir storesnis uz tas maikes...
jauchiu, einu ebay papirksiu koki gabala...mastau.gif kazhkaip keblu chia su tom lelem unsure.gif
Atsakyti
radau dar viena master- klass

http://mamochki.foru...-0-0-1221684758
Atsakyti
Raportuoju

Išsikirpau detales, susiradau tamsesnį trikotažinį audinį, išsiploviau vilną rolleyes.gif
Atsakyti
kazkoks cia mums labai nesinchroninis siuvimas gaunasi g.gif
nors gal ir nieko baisaus...siuvam kam kaip siuvasi unsure.gif
Atsakyti
Tai gal iš tiesų reikia kažkokių terminų?

Nes aš pvz tą lėlę, kaip ir užklasinę veiklą nuo darbų ir kitų užklasinių veiklų darysiu biggrin.gif , tai labai greit, manau, nejudėsiu, ypač įvertinant tai, kad lėlę siūsiu pirmą kartą blink.gif

Niu, kas čia vadovauja? Prašom įvest tvarką biggrin.gif
Atsakyti
Aš ketinu negreičiau po 2sav pradėt. Nebent tik medžiagas iki to laiko susiruošiu.. Bet ir pradėjusi be jūsų per savaitę užbaigt pasistengsiu ax.gif

Galvoju, visiškai nebūtinai sinchroniškai visoms daryti, svarbiau (o ir tai ne tragedija), kad laiku baigtų smile.gif
Atsakyti
o gal jus cia kursiukus organizuojat blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi tikrai nuosekliai nedirbsiu, tik pripuolamai.
Dabar iki pirmadienio lėlę padedu, nes kita darbai eilėje stovi biggrin.gif

Čia kai ir yra virtualūs kursai. Panašiai tuo pat matu siūsime lėles ir virtualiai dalinsimės info, klausinėsim viena kitos jei bus kokių neaiškumų ir pan...

Aš pvz viską fotografuoju, kai baigsiu - įmesiu foto čia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2009 01 14, 13:09)

Aš pvz viską fotografuoju, kai baigsiu - įmesiu foto čia wink.gif


Gera mintis thumbup.gif JEi viskas pavyks, tos nuotraukos bus kaip pamokos kitiems smile.gif
Atsakyti
šiaip ir kitos gali tą padaryti, juk būtų faina pamatyti visų darbo procesą bigsmile.gif
Atsakyti