Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

Na vilnos kažkiek yra, bet ji daugiausiai sluoksna ir pakankamai tamsių spalvų, tai matyt netinka, reikia balto ar šviesaus karšinio.

O siūti man atrodo, galima ir mašina, tik ne visur su ja susiūsi, bet kur išeina.
Aš kažkada esu siuvus, tai man atrodo, siuvau, kur galima mašina.
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2009 01 12, 20:33)
O man klausimėlis išniro-o siūti reikia rankomis ar galima siuvimo mašina?

pagal viską - rankomis, bet galima ir mašina mirksiukas.gif
O man parūpo, ar belen kokiu siūlu siūti, ar geriau spec.trikotažui (jie tamposi šiek tiek)?
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2009 01 12, 19:35)
Rašė 200g, bet labai daug čia  g.gif  Jeigu ką, pas mane dar vilnos yra..  mirksiukas.gif
O tai ar yra dar toj Vytenio g trikotažo? kitaip reik ir man nete užsisakyt. uupsa, neparašei, iš kur tu siunties  blush2.gif

zinok, nesisiunciu dar ish niekur blush2.gif turiu skiautele, jei greit pradesim, tai uzteks galvai ir rankoms, o toliau 'shliauszhtinukus' uzmausiu unsure.gif
taip kaipnors (beje, man tokie pliki leliukai ziauriai grazhu ax.gif )

user posted image

ieshkojau vokishkam ebay,- nieko neradau... zinau viena olandishka parduotuve, bet nelabai apsimoka vien skiautele ish ten siustis...o viena mano zinoma vokishka parduotuve gana dideliais kiekiais pardavineja, irgi kazkaip nei shis, nei ta siustis ax.gif

QUOTE(Coccinela @ 2009 01 12, 19:38)
O man parūpo, ar belen kokiu siūlu siūti, ar geriau spec.trikotažui (jie tamposi šiek tiek)?

man atrodo, paprastu.... unsure.gif gi vistiek ta tampria siule siusi unsure.gif
Atsakyti
Aš planuoju šian trikotažą dažyti, ryt mėginčiau karpyti. O vilnos laukiu iš Coccinelos, kol atkeliaus smile.gif
Atsakyti
pioneer.gif raportuoju ir as lotuliukas.gif ,

popierine iskarpa pasidariau pioneer.gif
vilnos jau turiu pioneer.gif aciuks Coccinela
galvai ir krutinei megstini rasiu pioneer.gif
plaukams vilnoniu siulu turiu pioneer.gif, bet man rodos ne 100% ax.gif
jooooo, o del trikotazo kunui pomidorai2.gif , tai dar neturejau kada gerai spintos pakratyti, rytoj pasistengsiu tai padaryti pioneer.gif

Atsakyti
Aš dėl iškarpų, kur nurodyta 'lėlytės vidinė dalis' plotis apie 9cm, tai ten jau sulenktos detalės nurodyta?
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2009 01 12, 23:08)
pagal viską - rankomis, bet galima ir mašina  mirksiukas.gif
O man parūpo, ar belen kokiu siūlu siūti, ar geriau spec.trikotažui (jie tamposi šiek tiek)?


Aš siūčiau paprastu siūlu, nes tie tampomi siūlai, kiek žinau storoki yra. Mamytės, kurios siūsit su mašina, siūkit su trikotažo adata, nes kitaip mašina gali skyles išmušti, siūlė negražiai atrodys.
Šiandien susipirkau paskutines medžiagas lėlėytei, o apatinė galvytė ir krūtinė jau prieš savaitę padayta rolleyes.gif pasinaudojau kažkurios mamytės patarimu ir panaudojau kojinę, labai puikiai išėjo.
Dar turiu klausimą: jei čia tik šiaip ramiai siūsim, ta prasme be konkurso ar paskui įdėsim nuotraukas pažiūrėt visų lėlyčių, nes susidomėjimo daug, o kaip bus su finišu dar neaišku. Siūlau nusistayt galutinę datą.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 01 12, 21:21)
Aš dėl iškarpų, kur nurodyta 'lėlytės vidinė dalis' plotis apie 9cm, tai ten jau sulenktos detalės nurodyta?
taip 4u.gif
Atsakyti
Ačiū LINUTUKĖ
Atsakyti
Raportuoju ir aš pioneer.gif

Popierinę iškarpą nusipaišiau, rytoj kirpsiu

Vilnos rytoj važiuoju pas seną pažįstamą ( tik blyn, įtariu dvoks ....jei dvoks, naudosiu pirktinę spalvotą cool.gif )

Plaukams nieko neturiu

Kūnui radau trikotažinių vaikiškų rūbelių

Drabužiams materiolo pas mane kalnai

kas čia dar....siūlų turiu...adatų irgi...

Vž, ryt poryt startuoju pioneer.gif


O pas mus gal bus etapais kaip supratau? Tai gal ne galutinę datą, o kiekvieno etapo deadline'ą ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo relija: 13 sausio 2009 - 00:07
o man iskilo klausimukas g.gif , kokio dydzio daryti ta rutuli galvai g.gif

apie sita kalbu user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 13 sausio 2009 - 08:43
trumpai i ivairius klausimelius (daugeliu atveju aisku tik paantrinsiu jau issakytus atsakymus ax.gif )
- siaip is tikruju tai geriau butu siuti viska rankomis, bet kaip jau mineta ne tragedija tuos kelis sonus susiuti ir masina, daugiau nelabai ka ir galesit veliau siuti masina tongue.gif
- vilna kimsimui tikrai deti kuo sviesesne, o ir paprasta karsini tai geriau gerai iskalbta, nes po kiek laiko ta lelyte siek tiek susipurvins ir noresis ja pvz. isskalbti, tai trikotazas gali nusidazyti arba likti demes
- jei neturite daug trikotazo, tai vidine detale tikrai be jokiu problemu galite daryti is kitos medziagos, tik ivertinkite tu abieju medziagu tampruma, nes po to arba gali netilpti vienas i kita arba maskatuoti vidine dalis
- dazant trikotaza neuzmirskite uzfiksuoti spalvos (karstu lygintuvu)
- siuvimui puikiausiai tinka paprastas siulas
- del medziagos Vytenio-Sevcenkos parduotuvej jau rasiau, kad ten yra tik viskozes-poliesterio misinys, nors siaip kaip trikotazas lelytems tiktu
- 100 g vilnos tikrai lelytei neuzteks, nes ji kemsama gana kietai, na, nebent jus noreti tokios minsktutes minkstutes... bet pagal pateikte aprasyme ir iskarpas nepatarciau tokios daryti - susigumbuos, sunku bus rengti ( o ji skirta intensyviam renginejimui mirksiukas.gif )
- vilna velimui bus sunkiau kimsti ir formuoti, nes ji yra jau nuriebalinta (beje ir siek tiek chemiskai apdorota unsure.gif ) ir slidesne nei paprastas karsinys

Jei jau labai striuka su medziagytem as dar turiu gabaliuka (bet ten irgi yra truputis viskozes....). Jei vidine dali daryti is kitos medziagos, tai manau, net dvi lelytes iseitu. Pasiziuresiu matmenis. Tai jei kam labai reikia rasykit (as Vilniuje, bet blogiausiu atveju galiu ir atsiusti pastu, vakar jau siunciau, tai tikrai tai ne milijonus kainuoja drinks_cheers.gif )

Papildyta:
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 01 13, 09:42)
o man iskilo klausimukas  g.gif , kokio dydzio daryti ta rutuli galvai  g.gif

apie sita kalbu user posted image


Na, cia reikia ijungti siek tiek "sesto jausmo" ax.gif is tikruju jau pilnai suverztas jis turi buti siek tiek mazesnis (jei trikotazas tampresnis, tai mazdaug tokio paties plocio) kaip trikotazo detales plotis, nes ji reikes dar apdeti vilna, kad nesijaustu siulai. Jei per maza padarysit ir apdesit vilna, tada galva gausis minkstoka. Dar galit iskart pagalvoti, keik stipriai noresit "isformuoti" veida, t.y. jei norite gilesniu akiduobiu, didesniu skruostuku, tai tada ta rutuli darykite mazesni, nes storesnis vilnos sluoksnis geriau isispaus risant siulus.

O is tikruju tai zinokit kiekviena lele gaunasi kitokia ir labai daznai tiesiog matai, kad kai kurie dalykai naturaliai "modifikuojasi" ar pasidaro taip kaip jiems reikia priklausomai nuo to zmogiuko, kuriam darai ta lele. Tad rekomenduoju iskart galvoti apie ta vaikiuka, kuriam ji skirta ir atsipalaiduoti.... mirksiukas.gif
Papildyta:

beje, nustebino tai, kad visos saziningai darote iskarpas ant popieriaus.... niekada nedariau, iskart pasizymejus ant medziagos kerpu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zidudu: 13 sausio 2009 - 09:05