Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

as per pietus uzsoksiu pasiziureti, cia salia Vytenio g. yra audiniu parduotuve, joje buvo tokio sviesiai rudo trikotazo (kaip ta antroji mano lelyte, kur daugiausia nuotraukyciu aprasyme). Jei bus, tai galiu ir nupirkti (kiek pamenu metras kainavo apie 30lt, tik plocio nepamenu, ar 1m ar 1,4m). Jei yra norinciu, kad nupirkciau, rasykit iki 12 val. na dar aisku ir pirmadieni galiu, man cia penkios minutes nueiti nuo darbo
Atsakyti
oi, zidudu, tas tavishkis labai grazhus buvo thumbup.gif
ziurekit, ir atsirado sprendimas...

as turbut uzsisakinesiu kokioj internetinej parduotuvej, nes paziurejau,- gabalas, kuri esu nusipirkus tik 38x35 cm, labai jau mazhyte lelike gautusi unsure.gif
Atsakyti
O kokiu adresu tos parduotuvės? ax.gif
Atsakyti
Na ką, tai iki pirmadienio Vilniuje nebusiu - tai iš zidudu nepirksiu, internetu atsisiųst nemoku. Vadinasi eisiu pakratyt spintų ir dėžių biggrin.gif
Atsakyti
Taigi, naujienos is audiniu parduotuves Vytenio-Sevcenkos g. sankryzoje, Vilniuje.
Buvo apie metras to trikotazo, is kurio as siuvau "demonstracine" lelyte. As ji paemiau. Ten turetu bent trys ar net keturios lelytes iseiti. Tad kas nori, galit kreiptis, kaip nors sutarsim kaip galit paimti ar galiu ir pastu atsiusti, ten gi ne tona sveria. Dar ten yra kito trikotazo, kuris is principo tiktu, bet tai yra viskozes ir akrilo misinys. Yra tokios smelines spalvos (kaip ir tos 'demonstracines" lelytes)ir cinamono spalvos. Gal kas norit sviesu negriuka siuti, tai labai tiktu biggrin.gif siaip tai spalvos grazios
Atsakyti
tai ka merginos bigsmile.gif , siandien startuojam bigsmile.gif

as jau lekiu vilnos prisigrobti lotuliukas.gif , o tarp senu vaikisku maikuciu neradau tinkamo audinuko, teks paieskoti tarp dabar nesiojamu maikuciu lotuliukas.gif , o as norejau paklausti, gal pedkelnes tiktu, na as paciupinau duryte pedkelnes, visai gal nieko butu, gal tik truputi per daug i sonus tempiasi g.gif , ka manot?
Atsakyti
visishkai pasileidot, mergos blink.gif doh.gif
jokios tvarkos ir disciplinos naujais metais unsure.gif
nu, dafai, visos per shia savaite susirandat medzhiagas ir griebiam siut.
Raportuojat chia pagal sarasha kai jau viska susirenkat,- svarbiausia,- vilna, trikotazhas, tinkancios spalvos siulas, plauku siulai ir tinkancios spalvos siulas joms rolleyes.gif
Atsakyti
Uups-molodec thumbup.gif Tai pavadovauk mirksiukas.gif

Raportuoju: šiandien gavau medžiagos gabalą iš Zidudu, vilnos namie turiu, siūlų irgi, liko tik plaukams siūlų susirast, bet čia gi ir vėlesniame etape galima ax.gif Pradėt jau galiu pioneer.gif
Atsakyti
Man tai noras visiškai išggaravo. Nežinau, kaip čia bus. Šiandien skuduryne nupirkau kažkokią maikikę, bet dar neturiu nei vilnos, nei nieko.
O kiek vilnos reikia visai lėlei?
Atsakyti
Kerpena - drąsiau mirksiukas.gif Aš pati imuosi šio reikalo net nežinodama ar užbaigsiu, nes paskutiniu metu truputį per daug darbų prisiėmiau ir pažadų prižadėjau doh.gif Bet gal kaip nors... O kodėl man atrodo, kad tu lyg ir namie vilnos turėtum turėt g.gif Lyg vėlimo temose pasisakydavai, tai vadinasi-ir pati veli, jei veli-tai ir vilnos turi...
Ar aš čia ką painioju ?
Bet gi nieko pradžiai daugiau ir nereikia-tik trikotažo ir vilnos, na ir siuvimo siūlų+adatos, bet čia jau kiekvienos moters namuose galima rasti.
Vėliau jau reikės medžiagėlių drabužėliams ir siūlų plaukams, bet gi vėliau...

O man klausimėlis išniro-o siūti reikia rankomis ar galima siuvimo mašina?
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2009 01 12, 20:27)
Man tai noras visiškai išggaravo. Nežinau, kaip čia bus. Šiandien skuduryne nupirkau kažkokią maikikę,  bet dar neturiu nei vilnos, nei nieko.
O kiek vilnos reikia visai lėlei?

Rašė 200g, bet labai daug čia g.gif Jeigu ką, pas mane dar vilnos yra.. mirksiukas.gif
O tai ar yra dar toj Vytenio g trikotažo? kitaip reik ir man nete užsisakyt. uupsa, neparašei, iš kur tu siunties blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2009 01 12, 19:27)
Man tai noras visiškai išggaravo. Nežinau, kaip čia bus. Šiandien skuduryne nupirkau kažkokią maikikę,  bet dar neturiu nei vilnos, nei nieko.
O kiek vilnos reikia visai lėlei?

hmm...vilna pradiniam etape kaip ir svarbiausia...galva ir krutine galesi padaryt is kokio seno megztuko vilnonio ar siaip kokiu medvilnes siulu unsure.gif

vilnos kiekis, itariu, priklausytu nuo leles didumo g.gif 100g? 200g? unsure.gif

ievuschka,- tradicine lelyte yra siuta rankomis...ir visa is naturaliu medziagu...bet niekas per galva neduos, jei ir masina susiusi kunelio siules, ar tam trikotaze bus kiek sintetikos... unsure.gif
Atsakyti