Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

QUOTE(Zhuvycia @ 2009 01 07, 19:38)
Oi, paukščiuk, mirsiu  lotuliukas.gif  Ir tu čia įklimpai  doh.gif


Tai ką daryt, kad nesu atspari jokiem virusam doh.gif , tik gaila, kad tik dabar šią temą aptikau. Galėjai pakuždėt į ausį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2009 01 03, 12:58)
Sveikos mergytės vėl.
Žinot,neįsivaizduoju, kai reikia lavinti vaikų skonį, bet maniškė mergina, gavusi Valdorfo lėlytę, su tooookia meile siūtą ir pan. vos neapsiverkė - negraži jai buvo  schmoll.gif Aš pasidėjau tą lėlytę ant palangės ir Kamelija nei vieno kartelio net neprisiminė jos  g.gif  Nežinau, kaip jūsiškiai taip labai džiaugiasi tais minkštais žaislais (nors maniškiai jokių Barbių nei kenų niekada neturėjo, o jei ir turėjo kada dovaninius, tai tuoj numesdavo kur.)


Gal ne kiek skonis, bet amzius kaltas? g.gif
O maniske dziaugiasi viskuom (vis dar), bet neilgai ax.gif . Valdorfo leles pora dienu is ranku nepaleido, o dabar ramiai guli kartu su kitais ziaslais doh.gif .

Ir tikrai pastebejau, jei vaikas stebi procesa jam idomu kas gausis ir visus naujai pagamintus daiktus nusitverai ir nesidalina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Labutuliukas: 07 sausio 2009 - 20:13
Redagavau sena zinute, o ji kaip nauja atsirado unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Labutuliukas: 07 sausio 2009 - 20:14
QUOTE(paukščiukas @ 2009 01 07, 20:48)
Tai ką daryt, kad nesu atspari jokiem virusam doh.gif , tik gaila, kad tik dabar šią temą aptikau. Galėjai pakuždėt į ausį mirksiukas.gif


Tai kad jau kuklinausi ka sakyti, kad pati tokia apsesta esu visokiu virusu, tai ka cia dar kitus apkretineti lotuliukas.gif

O siaip jau 100 proc. esu įsitikinusi, kad vaikams zaislai isvis nereikalingi schmoll.gif Na, aisku, jeigu auga vienas vaikutis, gal jam ir labiau reikia, bet maniskiai tai i zaislus reaguoja tik 1 val.,
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2009 01 08, 09:32)
Tai kad jau kuklinausi ka sakyti, kad pati tokia apsesta esu visokiu virusu, tai ka cia dar kitus apkretineti  lotuliukas.gif

O siaip jau 100 proc. esu įsitikinusi, kad vaikams zaislai isvis nereikalingi  schmoll.gif  Na, aisku, jeigu auga vienas vaikutis, gal jam ir labiau reikia, bet maniskiai tai i zaislus reaguoja tik 1 val.,


Maniškiui labai patinka stebėt kaip vyksta procesas ir stengias ką nors nugvelbti biggrin.gif O kai paveiksluoju, pusę nuotraukų su jo pirščiukais biggrin.gif Dabar jam 2,5 m, tai pastebiu, kad vis labiau žaidžia su minkštais žaislais. Meškiukus maitina, juos migdo, myluoja, su jais kalbasi wub.gif Tai su lėle turėčiau pataikyt į dešimtuką
Atsakyti
1.frederica
2.Misty
3.coccinella
4.uups
5.Brno
6.Kerpena=jei noras nepraeis
7.ievuschka
8. LINUTUKE
9. belkaa
10. relija


startuojam jau gal,ka? g.gif ishpalengvo taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 01 08, 11:23)
Maniškiui labai patinka stebėt kaip vyksta procesas ir stengias ką nors nugvelbti biggrin.gif O kai paveiksluoju, pusę nuotraukų su jo pirščiukais  biggrin.gif  Dabar jam 2,5 m, tai pastebiu, kad vis labiau žaidžia su minkštais žaislais. Meškiukus maitina, juos migdo, myluoja, su jais kalbasi  wub.gif  Tai su lėle turėčiau pataikyt į dešimtuką


Mano mažoji panašaus amžiaus, tai jai labai patinka kokį žaislą nešiotis, dainuoti:"aaaa pupa, tete, mama, miau"(suprask, tėtis, mama ir katytė supa lotuliukas.gif ), kas papuola, tą nešioja, migdo-ir lėlytes, ir minkštus žaisliukus. Visiškai kitoks žmogutis, nei mano vyresnioji, kuriai rūpėjo ir teberūpi tik kaladėlės, mašinėlės, knygos, konstruktoriai ir visokie rankdarbiai.

QUOTE(uups @ 2009 01 08, 11:30)
1.frederica
2.Misty
3.coccinella
4.uups
5.Brno
6.Kerpena=jei noras nepraeis
7.ievuschka
8. LINUTUKE
9. belkaa
10. relija


startuojam jau gal,ka?  g.gif  ishpalengvo taip ax.gif


Tai galim palengva mirksiukas.gif
Nors aš neturiu dar to tinkamo trikotažo doh.gif Bandysiu kurią dieną spintas pakraustyt, gal kokį rūbelį sukarpymui rasiu...
O tai kas nors pakomanduos truputį, kaip kad su meškiukais buvo? Pvz. iki tada ir tada pasiuvam galvytę (o kol siuvam-aiškinamės kas neišeina, neaišku ir pan.), paskui-savaitė ar dvi-kūneliui ir pan. Ir apskritai-kiek laiko sau skirsim visos lėlytės pasiuvimui?

Uups-gal tu norėtum būti šios akcijos komendantė?
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2009 01 08, 12:54)
Mano mažoji panašaus amžiaus, tai jai labai patinka kokį žaislą nešiotis, dainuoti:"aaaa pupa, tete, mama, miau"(suprask, tėtis, mama ir katytė supa  lotuliukas.gif ), kas papuola, tą nešioja, migdo-ir lėlytes, ir minkštus žaisliukus. Visiškai kitoks žmogutis, nei mano vyresnioji, kuriai rūpėjo ir teberūpi tik kaladėlės, mašinėlės, knygos, konstruktoriai ir visokie rankdarbiai.

drinks_cheers.gif Vaikas vaikui nelygus smile.gif

Radau šian dvi maikutes, vieną kūno spalvos, bet ji skystesnė tamposi, o kita balta, bet tvirtesnė. Kurią geriau rinktis, gal baltąją nusidažyt?

Žinau pasikartosiu su atsibodusiu klausimu, dėl vilnos, paprastos negausiu, o kokią reikia parduotuvėj pirkti?
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 01 08, 15:04)
drinks_cheers.gif Vaikas vaikui nelygus  smile.gif


Žinau pasikartosiu su atsibodusiu klausimu, dėl vilnos, paprastos negausiu, o kokią reikia parduotuvėj pirkti?


O ką-yra skirtumas, kokią vilną į vidų kimšti? kažkaip galvojau, kad svarbu, jog visa lėlytė būtų pasiūta iš natūralių medžiagų ir kimšta ne kokiu sintetiniu kamšalu, o natūraliu. Va tam labiausiai ir tinka vilna. O pirkti, manau, reikia pigiausią karšinį , pigiausias būna Kauno ABC baltas karšinys.Ten berods 30ar 40lt/1kg, Vilniuj tai po 80lt/1 kg.
Parašykit, jei kažką ne taip supratusi būsiu.
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2009 01 08, 11:54)
Uups-gal tu norėtum būti šios akcijos komendantė?


tingechiau...kazhkokia shiemet baisiai ishsibarschius ir neorganizuota pasidariau unsure.gif siaip butu geriausia, jei kas jau siuvus pareguliuotu...

QUOTE(ievuschka @ 2009 01 08, 15:17)
O ką-yra skirtumas, kokią vilną į vidų kimšti? kažkaip galvojau, kad svarbu, jog visa lėlytė būtų pasiūta iš natūralių medžiagų ir kimšta ne kokiu sintetiniu kamšalu, o natūraliu. Va tam labiausiai ir tinka vilna. O pirkti, manau, reikia pigiausią karšinį , pigiausias būna Kauno ABC baltas karšinys.Ten berods 30ar 40lt/1kg, Vilniuj tai po 80lt/1 kg.
Parašykit, jei kažką ne taip supratusi būsiu.

man rodos, geriau tinka karshinys kimshimui.... jis toks vientisesnis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2009 01 08, 16:17)
O ką-yra skirtumas, kokią vilną į vidų kimšti? kažkaip galvojau, kad svarbu, jog visa lėlytė būtų pasiūta iš natūralių medžiagų ir kimšta ne kokiu sintetiniu kamšalu, o natūraliu. Va tam labiausiai ir tinka vilna. O pirkti, manau, reikia pigiausią karšinį , pigiausias būna Kauno ABC baltas karšinys.Ten berods 30ar 40lt/1kg, Vilniuj tai po 80lt/1 kg.
Parašykit, jei kažką ne taip supratusi būsiu.

Aš nesu turėjus jokių reikalų su vilna, tai nuėjus į parduotuvę turiu prašyt balto karšinio, teisingai supratau?
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 01 08, 16:10)
Aš nesu turėjus jokių reikalų su vilna, tai nuėjus į parduotuvę turiu prašyt balto karšinio, teisingai supratau?

tep.

bet coccinella lyg zadejo vilnu cia visom..ar ne? g.gif
Atsakyti