Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

QUOTE(Zhuvycia @ 2009 01 03, 12:58)
Sveikos mergytės vėl.
Žinot,neįsivaizduoju, kai reikia lavinti vaikų skonį, bet maniškė mergina, gavusi Valdorfo lėlytę, su tooookia meile siūtą ir pan. vos neapsiverkė - negraži jai buvo  schmoll.gif Aš pasidėjau tą lėlytę ant palangės ir Kamelija nei vieno kartelio net neprisiminė jos  g.gif  Nežinau, kaip jūsiškiai taip labai džiaugiasi tais minkštais žaislais (nors maniškiai jokių Barbių nei kenų niekada neturėjo, o jei ir turėjo kada dovaninius, tai tuoj numesdavo kur.)
, nezinau, as niekada nebuvau siuvus zaisliukus savo panelems, o ir barbiu ir bratsiu turi, bet tas tokias juokingas kur pasiuvau, tai zaide, bet pas mus mazoji visai su lelemis nezaidzia, aprengineja gyvunus, o vyresnioji, tai truputi pazaidzia, bet irgi nelabai i leles linkus, mieliau knyga paskitytu, ar koki piesini nupiestu g.gif , bet as planuoju siuti ne savo panelems, o darzeliui dovanu, tai paziuresiu, jai jos pavydes labai darzeliui, tai pasiusiu ir joms po lele, jai ne tai ne ax.gif
Atsakyti
gal ir vaikučiui būtų linksmiau jei būtų matęs mamą JAM tą lėlę siuvant unsure.gif
čia tik šiaip toks pamąstymas, nežinau, ar teisingas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2009 01 03, 21:58)
gal ir vaikučiui būtų linksmiau jei būtų matęs mamą JAM tą lėlę siuvant unsure.gif
čia tik šiaip toks pamąstymas, nežinau, ar teisingas blush2.gif


Pritariu tai minčiai, nes kai dariau kitokius žaisliukus, tai vaikučiams įdomūs jie buvo net nebaigti, jau žaisdavo su jais, tai ir dabar siūsim kartu, kad pamiltų tą lėlytę matydamas visą procesą, o gal dar ir padės simboliškai tongue.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Aš taip pat noriu į sąrašą, nes senai dairausi kur galima būtų pasimokyti pasisiūti skudurinukę, taigi nudžiugau, radusi šią temą ir organizuojamus virtualius siuvimo kursus.
Dar tik norėčiau sužinoti kada bus skelbiama pradžia?

1.frederica
2.Misty
3.coccinella
4.uups
5.Brno
6.Kerpena=jei noras nepraeis
7.ievuschka
8. LINUTUKE
9. belkaa
10. relija

O čia lėlė, kurį man labai miela ir dėl kurios atgaivinau savo nora pasisiūti skudurinukę

user posted image
Atsakyti
Aš prie tos vilnos noriu grįžti. Nebesugaudau, kurios mergaitės prašėt unsure.gif parašykit AŽ, jei vis dar reikia.
Aš jau viską po truputį noriu rinktis, gal savaitės gale pribręsiu.. labiausiai neramina, kur gauti neutralios spalvos trikotažo???
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2009 01 03, 13:58)
Sveikos mergytės vėl.
Žinot,neįsivaizduoju, kai reikia lavinti vaikų skonį, bet maniškė mergina, gavusi Valdorfo lėlytę, su tooookia meile siūtą ir pan. vos neapsiverkė - negraži jai buvo  schmoll.gif Aš pasidėjau tą lėlytę ant palangės ir Kamelija nei vieno kartelio net neprisiminė jos  g.gif  Nežinau, kaip jūsiškiai taip labai džiaugiasi tais minkštais žaislais (nors maniškiai jokių Barbių nei kenų niekada neturėjo, o jei ir turėjo kada dovaninius, tai tuoj numesdavo kur.)


nenusimink, Zhuvycia, manau, kad kiekvienas vaikas individualus ir kiekvienam dalykui ateina laikas... beje, daugeliui kiek pastebejau minksti zaislai nelabai patinka, maniskiui irgi... maniskis irgi kai buvo mazesnis, tai tik rankas megdavo lelytes grauzti, dabar ji ramiai sedi supynese smile.gif tai kartais jie kartu pasisupa, o kartais ja ilipes ismeta....
Papildyta:
QUOTE(Coccinela @ 2009 01 05, 00:55)
labiausiai neramina, kur gauti neutralios spalvos trikotažo???


keletas minciu: jei nerandi parduotuvese (ten jo retokai tinkamo buna.... sad.gif) gal turi koki isaugta vaiko trikotazini rubeli ar savo kokia maikute, ar vyro, kurios negaila cool.gif Jei balta, gali juoda arbata nudazyti (tik neuzmirsk po to palyginti karstu lygintuvu, nes spalva neuzsifiksuos)
Atsakyti
Aga, galvojau apie rūbus, bet norėčiau tik jei nerasčiau nieko padoraus nusipirkt smile.gif
Atsakyti
zidudu, ar pabūsi mūsų mokytoja? 4u.gif jei taip, tai kada žemas startas? ax.gif
o dėl to trikotažo, kiek žiūrėjau nuotraukas, tai toks skiringas pas visas, ten, kur zidudu rodei kaip siūti, tai berniukas, kiek supratau iš foto pasiūtas iš trikotažo su pūkeliu? ar teisingai supratau? o mergaitė, iš lygesnio? turiu kelias "maikes" namie, bet man tas trikotažas toks skystas atrodo, dar nužiūrėjau brolio megztinį, jis grynos vilnos, toks storesnis už "maikinį" trikotažą, gal man jį "nurengt" ką galit patarti?
Atsakyti
QUOTE(belkaa @ 2009 01 05, 23:27)
zidudu, ar pabūsi mūsų mokytoja?  4u.gif jei taip, tai kada žemas startas?  ax.gif
o dėl to trikotažo, kiek žiūrėjau nuotraukas, tai toks skiringas pas visas, ten, kur zidudu rodei kaip siūti, tai berniukas, kiek supratau iš foto pasiūtas iš trikotažo su pūkeliu? ar teisingai supratau?  o mergaitė, iš lygesnio? turiu kelias "maikes" namie, bet man tas trikotažas toks skystas atrodo, dar nužiūrėjau brolio megztinį, jis grynos vilnos, toks storesnis už "maikinį" trikotažą, gal man jį "nurengt" ką galit patarti?



Aš kadangi turiu apsčiai merginų namuose, tai turiu ir krūvas rausvų rūžavų trikotažinių drabužėlių. Tai geresnio trikotažo ir nereikia - kokią kokybiškesnę bet jau nutrintom rankovėm maikutę paimi ir liuks - ji ir standi, ir tamposi kiek reikia.
Atsakyti
QUOTE(belkaa @ 2009 01 05, 23:27)
zidudu, ar pabūsi mūsų mokytoja?  4u.gif jei taip, tai kada žemas startas?  ax.gif
o dėl to trikotažo, kiek žiūrėjau nuotraukas, tai toks skiringas pas visas, ten, kur zidudu rodei kaip siūti, tai berniukas, kiek supratau iš foto pasiūtas iš trikotažo su pūkeliu? ar teisingai supratau?  o mergaitė, iš lygesnio? turiu kelias "maikes" namie, bet man tas trikotažas toks skystas atrodo, dar nužiūrėjau brolio megztinį, jis grynos vilnos, toks storesnis už "maikinį" trikotažą, gal man jį "nurengt" ką galit patarti?


jei reiks pagalbos, pasistengsiu padeti, tik as nemazai komandiruociu sausio-vasario men. turiu,tad atsakymai gali kelias dienas uztrukti ax.gif o startas priklauso nuo jusu, as tai gi nesiusiu.... blush2.gif bent jau si karta tongue.gif
na, mano rosytas berniukelis buvo is storesnio trikotazo, bet be plaukelio, gal kad foto labai is arti, tai atrodo su plaukeliu, o mergyte is plonesnio, bet labiau besitempiancio i sonus. Svarbu, kad labai i sonus nesitemptu, nes tada gausis storas trumpas vaikis biggrin.gif vilnonis megztuko trikotazas bijau kad kur kas lengviau irs, tai bus sunkiau susitvarkyti ir po to gali akys nubegti. manau, kad butu gaila tiek darbo idejus....
Atsakyti
Kokį nuostabų grožį aptikau bigsmile.gif , dėka ievuschka Bandau skaityt temikę, gal ir aš suprasiu kaip šią lėlytę pasiūt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 01 07, 20:00)
Kokį nuostabų grožį aptikau bigsmile.gif , dėka ievuschka Bandau skaityt temikę, gal ir aš suprasiu kaip šią lėlytę pasiūt blush2.gif



Oi, paukščiuk, mirsiu lotuliukas.gif Ir tu čia įklimpai doh.gif
Atsakyti