Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

Nu va ta suknia, ale nelabai man, kaip naktiniai kokietais gavos, ir šukuosena baisi. Bet jau laiko nėr, kaip gavos taip. Chaltūrinti pradėjau ax.gif

user posted image

O čia specialiai pakėliau suknelę biški, kad pamatytumėt apatinius blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Zhuvycia-fainuolė tavo lėlytė wub.gif Suknutė į naktinius panaši tik dėl to, kad baisiai ilga. Jei būtų trumpesnė-nekeltų tokių asociacijų.O nurengt/aprengt ją galima? Ir apatinius nuimt?

Jau noriu ir aš pabandyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 12 19, 16:08)
Zhuvycia-fainuolė tavo lėlytė  wub.gif Suknutė į naktinius panaši tik dėl to, kad baisiai ilga. Jei būtų trumpesnė-nekeltų tokių asociacijų.O nurengt/aprengt ją galima? Ir apatinius nuimt?

Jau noriu ir aš pabandyt  rolleyes.gif


Nu ot, nepagalvojau, kad per ilga doh.gif Gal dar spėsiu iki Kalėdų patrumpint, nors mano merginai nelabai tai kris į akį, manau. Šiaip tai jo, visi drabužėliai nusirengia ir apsirengia. Gal siūnam, Ievushka, kokį Valdorfo meškiuką mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Zhuvycia nu grazi ta tavo lelyte bigsmile.gif , o suknele tai pritariu kad ilgoka, bet vaikai mato savaip, dukrytei gali net ir labai patikti mirksiukas.gif


1.frederica
2.Misty
3.coccinella
4.uups
5.Brno
6.Kerpena=jei noras nepraeis
7.ievuschka
8. LINUTUKE

ir as jungiuosi i sarasus, bet irgi tik po svenciu, dabar rankos pilnos yvairiu neplanuotu ir planuotu darbu blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 19 gruodžio 2008 - 21:49
ar cia renkamas saraselis mamyciu,kur mokysis siuli Valdorfo lelytes? g.gif
Atsakyti
Zhuvycia, gražutė tavo lėlytė, įsivaizduoju, kaip apsidžiaugs dukrytė (gal čia kalėdinė dovana bus?smile.gif

Jungiuos ir aš siūti lėlytę, meškiukai neužkabino, o va tokią lėlytę tai jau seniai norėjau pasiūti, o kompanijoj tai dar smagiau bigsmile.gif

1.frederica
2.Misty
3.coccinella
4.uups
5.Brno
6.Kerpena=jei noras nepraeis
7.ievuschka
8. LINUTUKE
9. belkaa

Papildyta:
QUOTE(Putlutė @ 2008 12 20, 02:04)
ar cia renkamas saraselis mamyciu,kur mokysis siuli Valdorfo lelytes? g.gif

taip, kartu siūsim lėlytes
Atsakyti
QUOTE(belkaa @ 2008 12 20, 00:45)
Zhuvycia, gražutė tavo lėlytė, įsivaizduoju, kaip apsidžiaugs dukrytė (gal čia kalėdinė dovana bus?smile.gif

Jungiuos ir aš siūti lėlytę, meškiukai neužkabino, o va tokią lėlytę tai jau seniai norėjau pasiūti, o kompanijoj tai dar smagiau  bigsmile.gif

1.frederica
2.Misty
3.coccinella
4.uups
5.Brno
6.Kerpena=jei noras nepraeis
7.ievuschka
8. LINUTUKE
9. belkaa

Papildyta:

taip, kartu siūsim lėlytes


o kuria cia diena ir kur?ar mokama pamokele? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2008 12 19, 23:51)
o kuria cia diena ir kur?ar mokama pamokele? blush2.gif

Tai renkamės čia - t.y. virtualiai, bet kuriuo paros metu prieinamoj pamokėlėj mirksiukas.gif turbūt, kad net ir nelabai tos pamokėlės bus. Teks paskaityt temulę nuo pradžių, o tada čia dalintis darbo įgūdžiais/iškilusiom problemom ir pan.
O renkamės į sarašėlį dėl kompanijos. Bent jau aš - daug greičiau prisiruoši ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2008 12 20, 01:07)
Tai renkamės čia - t.y. virtualiai, bet kuriuo paros metu prieinamoj pamokėlėj  mirksiukas.gif turbūt, kad net ir nelabai tos pamokėlės bus. Teks paskaityt temulę nuo pradžių, o tada čia dalintis darbo įgūdžiais/iškilusiom problemom ir pan.
O renkamės į sarašėlį dėl kompanijos. Bent jau aš - daug greičiau prisiruoši  ax.gif

drinks_cheers.gif drauge bus ir smagiau, ir lengviau, ir įdomiau.
Aš ir apie prizą pamasčiau...pakalbinsiu uups- gal ką sugalvosim mirksiukas.gif
Sarašiukas ilgėja- smagu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2008 12 20, 11:13)
drinks_cheers.gif drauge bus ir smagiau, ir lengviau, ir įdomiau.
Aš ir apie prizą pamasčiau...pakalbinsiu uups- gal ką sugalvosim mirksiukas.gif 
Sarašiukas ilgėja- smagu thumbup.gif


oho, sirdis dziaugiasi, kad nemazai vaikuciu dziaugsis mielomis lelytemis!!! Jei kas, pasistengsiu padeti mirksiukas.gif
Atsakyti
Nekantrauju pradėti siūti. Jei kam reiks, aš visą teorinę medžiagą su nuotraukom, kur Zidudu surašė sukonspektavau, tai galiu atsiųsti - rašykit į až (jei tik tiks pdf formatas)
Atsakyti
Sveikos mergytės vėl.
Žinot,neįsivaizduoju, kai reikia lavinti vaikų skonį, bet maniškė mergina, gavusi Valdorfo lėlytę, su tooookia meile siūtą ir pan. vos neapsiverkė - negraži jai buvo schmoll.gif Aš pasidėjau tą lėlytę ant palangės ir Kamelija nei vieno kartelio net neprisiminė jos g.gif Nežinau, kaip jūsiškiai taip labai džiaugiasi tais minkštais žaislais (nors maniškiai jokių Barbių nei kenų niekada neturėjo, o jei ir turėjo kada dovaninius, tai tuoj numesdavo kur.)
Atsakyti