Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

Coc, ko chia verki, kad vilnos neturi? kokias tapachkas tai gali ir ish naminiu aviu velt...gi veltinius kaimuos ish ju ir veldavo, nu blink.gif
megzhiau kokias ish pilkos vilneles susivelt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 12 09, 16:47)
Coc, ko chia verki, kad vilnos neturi? kokias tapachkas tai gali ir ish naminiu aviu velt...gi veltinius kaimuos ish ju ir veldavo, nu blink.gif
megzhiau kokias ish pilkos vilneles susivelt  wub.gif

Aš tavęs kažkada klausiau, sakei, kad gali nesivelt g.gif tai ir pamiršau tą reikalą. Gi vilna visiškai žalia, įtariu, vietom net garbanom sukritus ax.gif nors tiesą pasakius šitų avių jau nei beganiau, nei bekirpau, tai kaip ir ta vilna atrodo nežinau unsure.gif bet bus riebi, o bent jau karšinys tai tos liesas g.gif

Nori, galiu po švenčių SB gniužulą įkraut - atsiųstų paštu mirksiukas.gif Galiu dvigubą dozę įkraut su mintim, kad pusė grįš kitokioj formoj lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2008 12 09, 15:53)
Aš tavęs kažkada klausiau, sakei, kad gali nesivelt  g.gif tai ir pamiršau tą reikalą. Gi vilna visiškai žalia, įtariu, vietom net garbanom sukritus  ax.gif nors tiesą pasakius šitų avių jau nei beganiau, nei bekirpau, tai kaip ir ta vilna atrodo nežinau  unsure.gif bet bus riebi, o bent jau karšinys tai tos liesas  g.gif

Nori, galiu po švenčių SB gniužulą įkraut - atsiųstų paštu  mirksiukas.gif Galiu dvigubą dozę įkraut su mintim, kad pusė grįš kitokioj formoj  lotuliukas.gif

sure, gali nesivelt...jei ishkarshta ir ishskalbta, tai greichiausiai ir nesivels, o vat tiesiai nuo avies,- turetu,- taip kaimuose gi vailokus ir veldavo,- niekas merinosu neaugindavo juk mirksiukas.gif principe, bet kokia vilna galima suvelt...nu, tik paparakaituot daugiau teks, bet 'vilna guledama suguli vilka' ar kaip ten sakoma smile.gif
Nzn ar noret man tos vilnos...bijau, kad galiu ir nesuvaldyt..pabandysiu pradzhiai ish turimo karshinio, ba ash tik ish sluoksnos veliu ax.gif o paskui jau sakysiu, jeika biggrin.gif umm...arba pabandyk koki bumbuliuka suvelt ir bus aishku kas ir kaip bigsmile.gif
jeez, koki chia offtopic'a pavarem...sorry blush2.gif
Atsakyti
oho blink.gif tik neuzsuk kokia savaite ir jau ziurek kas cia dedasi thumbup.gif
trumpai i keleta klausimu - pamastymu:
- ko reikia lelytei buvo kazkuriame is pirmuju puslapiu, ten kur aprasymo pradzia tongue.gif
- geriau butu kimsti jau karsta vilna, nes nekarsta bus sunkiau lygiai, negumbuotai sukisti
- o vailokus kiek zinau irgi is karstos veldavo mirksiukas.gif nes kitaip labai sunku islaikyti vienoda stori, jei ne su kokia chemija skalbta, tai neturetu per daug itakoti velimosi

laukiu nesulaukiu kada gi tos lelytes pasipils bigsmile.gif
Atsakyti
Nu bet kad karštą vilną į nevertą siūlą sukaršia. Net nežinau, kaip ir paaiškyt. Neverpia juk iš vilnos kalno, verpia iš gijų :unusre:
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2008 12 09, 17:21)
Nu bet kad karštą vilną į nevertą siūlą sukaršia. Net nežinau, kaip ir paaiškyt. Neverpia juk iš vilnos kalno, verpia iš gijų :unusre:

nah, shiaip mes chia apie kelis skirtingus dalykus kalbam... ir skirtingai vadinam ta pati, man rodos..ir dar ne vietoj doh.gif
tu chia, coc, gal apie knata kalbi ishvis? g.gif mano kaime tai karshta verpia...toki debeseli belekoki, o ne jokias ten gijas...pesha po bishki ish kuodelio ir verpia...
Atsakyti
Aš užbaigsiu tą off topiką, pažadėdama kada parodyt, kaip pas mumi karšta vilna atrodo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2008 12 09, 19:44)
Aš užbaigsiu tą off topiką, pažadėdama kada parodyt, kaip pas mumi karšta vilna atrodo wink.gif


suintrigavai bigsmile.gif cia gal pas jus kokios naujos technologijos??? ax.gif
ka as turejau galvoje apie karsta vilna tai atrodo taip - didelis svelnus gerai iskedentos vilnos debeselis smile.gif net nuejau nufotkinau tongue.gif
user posted image
va toki gabala ima kabina prie lentos, traukia po truputi ir verpia...
kad nebutu visai off-topic'as - tai va tokia vilna geriausia lelytes kimsimui mirksiukas.gif
Atsakyti
OI, merginos, ką jūs čia organizuojate? g.gif
Žiūriu-jau darausi priklausoma nuo visokių masinių akcijų/atrakcijų doh.gif
Seniai galvoju pasiūt tokią "valdorfinę" lėlytę, bet kažkaip neprisiruošiu. Va, pirmoji dukra kitą rudenį jau į mokyklą eis, o lėlytės taip jai ir nepasiuvau ax.gif Antrajai-dabar būtų pats tas, neužilgo du su puse sueis. ne už kalnų ir trečias lėliukas (nors 99%-kad bus bernužėlis). Tai reikia imti vieną kartą ir pamėginti biggrin.gif

Bandau įsipaišyti į jūsų būrį ax.gif Tik nesupratau, ar čia jūs atskirai siūsite-t.y. kas kada galės, tada ir sius, ar bus koks bendras startas g.gif Jei po visų švenčių pradėsite-jungsiuosi ir aš (greičiausiai) bigsmile.gif
Atsakyti

1.frederica
2.Misty
3.coccinella
4.uups
5.Brno
6.Kerpena=jei noras nepraeis
7.ievuschka
Manau bandysim kartu, gal dar ir prizą kokį sumastysim( gražiausiai ), po švenčių- nes kitaip manau vėl liksim be lėlių lotuliukas.gif
Atsakyti
O mano lėlyčka jau seniai pasiūta, dabar, po kelių mėnesių pertraukos, atėjo didelis noras pagaliau pasiūti suknią, tai intensyviai tai darau, pasirodysiu kai baigsiu, kad jus pakuisyti naujam išprotėjimui lotuliukas.gif Aš tai dar ištikima kol kas meškiams, lelkos antros nebesiūsiu.
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 12 11, 23:42)
O mano lėlyčka jau seniai pasiūta, dabar, po kelių mėnesių pertraukos, atėjo didelis noras pagaliau pasiūti suknią, tai intensyviai tai darau, pasirodysiu kai baigsiu, kad jus pakuisyti naujam išprotėjimui  lotuliukas.gif Aš tai dar ištikima kol kas meškiams, lelkos antros nebesiūsiu.

Na tai siuk greiciau suknia ir rodykis, ikvepsi mus bigsmile.gif
Atsakyti