Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

kaip faina thumbup.gif:
Manoji dabar tai tokį sintetį nykštuką tampo blush2.gif ir valgyt jam duoda, ir vaistukais girdo, ir šiaip pamigdo.. žo, labai labai reikia ko nors šiltesnio.

O medžiagėlėm dabar rūpinsimės ar paskui iš "kas po ranka" siūsim? unsure.gif
Čiur, galėčiau visoms vilnos kimšimui parūpint (jei mama nesukaršė jos ://) ax.gif
Atsakyti
O tai sukaršta netinka? Man atrodo dar geriau.

Galvoju, gal ir man prie siuvimo prisijungti. Nors žaislų nemėgstu, bet vaikams įtariu patiktų. Kažkada labai seniai esu siuvus, būtų proga prisiminti. blush2.gif
Na, jei noras nepraeis iki po švenčių, užsirašysiu.
Atsakyti
1.frederica
2.Misty
3.coccinella
4.uups
5.Brno
6.Kerpena=jei noras nepraeis
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2008 12 09, 13:03)
O medžiagėlėm dabar rūpinsimės ar paskui iš "kas po ranka" siūsim? unsure.gif
Čiur, galėčiau visoms vilnos kimšimui parūpint (jei mama nesukaršė jos ://) ax.gif

o tai gal kas nors is anksto galetu sarasiuka reikalingu medziagu pavardinti? kad paskui nereiketu paskutine minute ieskoti ar gaminti is bet ko 4u.gif
Atsakyti
Jaučiu kažkur temos pirmuose psl. yra surašyta ko ten reikia.
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2008 12 09, 13:09)
O tai sukaršta netinka? Man atrodo dar geriau.

Na, karštą vilną juk į tokias babynas suveja, o tą tokią pusverpę (mama taip vadina, bet įtariu netaisyklingai g.gif ) verpia rateliu. Iš esmės tai tiktų ir toks, tereiktų suplėšyt tą nevisai siūlą unsure.gif

Pasiskambinau, sakė nekaršta dar. Baltos, pilkos, plautos - kokios tik pageidaujate? lotuliukas.gif
NU, bet turbūt suprantat, kad kaimiška vilna su kvapu ax.gif
Atsakyti
o tai kaip cia mes viska organizuojames - kazkas mumis pavadovautu (frederica, uups) ar prasytumemes zidudu (ji cia berods daug info sukele), ar bendrom jegom kartu?
Atsakyti
Aga, man irg atrodo, kad avelėms reikia galvos. Nu, kad tvarką ir ritmą palaikytų, or smth smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2008 12 09, 13:35)
Pasiskambinau, sakė nekaršta dar. Baltos, pilkos, plautos - kokios tik pageidaujate?  lotuliukas.gif
NU, bet turbūt suprantat, kad kaimiška vilna su kvapu  ax.gif

nu kaip man patinka ta tikra kaimiska vilna su kvapu wub.gif
o tai kokios salygos, kainos etc. butu?
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2008 12 09, 14:02)
nu kaip man patinka ta tikra kaimiska vilna su kvapu  wub.gif
o tai kokios salygos, kainos etc. butu?

tu čia manęs klausi? g.gif

irnesakyk.gif dykai, tik pasiimt turėsit. Arba mainau ant medžiagėlių/siūlų/dažų lėlytės darymui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2008 12 09, 16:10)
tu čia manęs klausi?  g.gif

irnesakyk.gif dykai, tik pasiimt turėsit. Arba mainau ant medžiagėlių/siūlų/dažų lėlytės darymui  biggrin.gif

aha, tave klausiau smile.gif
parasiau i az 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, pasisakykit kas norėsit tos vilnos. Paskui jau bus per vėlu - po švenčių ilgai kaiman ketinu nevažiuot smile.gif
Atsakyti