Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

QUOTE(uups @ 2008 11 25, 01:58)
blink.gif
fantastishka lelyte, jenna thumbup.gif
jau uzhpakalis koks fainas lotuliukas.gif  thumbup.gif  ir pilvas biggrin.gif
einasau, einasau....reikia ir man kazhkaip susigriebt...vis noriu, noriu ir niekaip nesiuvu doh.gif

drinks_cheers.gif jenna, beprotiškai fantastiška lėlė

uups, o gal bandom visos kartu, meškų jau prisiuvom lotuliukas.gif , pvz. po Naujųjų g.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2008 12 09, 00:48)
drinks_cheers.gif jenna, beprotiškai fantastiška lėlė

uups, o gal bandom visos kartu, meškų jau prisiuvom lotuliukas.gif , pvz. po Naujųjų g.gif


Aš turbūt prisijungčiau ax.gif Seniai noriu tokios lėlės, bet vis ryžto pritrūksta doh.gif
Atsakyti
thumbup.gif: aš irg prisijungčiau, nes mano pupai labai jau draugės prisireikė smile.gif
Atsakyti
dafai bigsmile.gif ish tiesu, mieliau siuciau valdorfinuke nei meshka...
apie tokia lelike jau kokius 7 metus svajoju doh.gif
mmm...buriam kolektyva tada, a? bigsmile.gif
Atsakyti
Buriam, buriam...po visų švenčių davai...nes mano mažoji taip myli lėles wub.gif , o žaidžia su parduotuvinėm- širdį skauda lotuliukas.gif
Uups, pagal tavąjį receptą- numezgi,išskalbi- susivelia, kaip manai ar mochera susiveltų?
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2008 12 09, 10:12)
Buriam, buriam...po visų švenčių davai...nes mano mažoji taip myli lėles wub.gif , o žaidžia su parduotuvinėm- širdį skauda lotuliukas.gif
Uups, pagal tavąjį receptą- numezgi,išskalbi- susivelia, kaip manai ar mochera susiveltų?

gryna? ar su sintetika. Shiaip tai velsis bent kazkiek bet kuriuo atveju. Numegzk nedideli pavyzduka ir suvelk. Jei prastai velia skalbykle, rankom galima daugiau suvelt....

Tai turesim mazhiausiai 4 lelytes:

frederica
Misty
coccinella
uups
biggrin.gif

Atsakyti
Supratau,einu bandyt. pioneer.gif
Na va jau ir turim kelias manjakes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2008 12 09, 10:25)
Supratau,einu bandyt. pioneer.gif
Na va jau ir turim kelias manjakes lotuliukas.gif

nu, tikiuosi, nebus 'pasiutos' taip, kaip mudvieju meshkuchiai lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif nu jo su tais meškučiais tai thumbup.gif gavosi lotuliukas.gif -nu, bet po teisybei tai man pirmą kart taip- šeip labai pareiginga esu beee.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 12 09, 11:19)
gryna? ar su sintetika. Shiaip tai velsis bent kazkiek bet kuriuo atveju. Numegzk nedideli pavyzduka ir suvelk. Jei prastai velia skalbykle, rankom galima daugiau suvelt....

Tai turesim mazhiausiai 4 lelytes:

frederica
Misty
coccinella
uups
  biggrin.gif

ir as, ir as noreciau lelytes ax.gif meskucio siuti nepasiryzau, o va lelyte tai mielai bigsmile.gif
Atsakyti

1.frederica
2.Misty
3.coccinella
4.uups
5.Brno
Atsakyti
Bet jus juk cia po svenciu organizuojates pradeti, ania? ax.gif
Atsakyti