Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

sveikutes dar karta 4u.gif
ir dar karta labai aciu zidudu uz instrukcijas - be ju nebuciau pasiuvus
dukryte lele is karto pakrikstijo - pavadino Apei ... kodel nezinau, sake lele pati taip sake... tai vadina Ape... wub.gif

tai stai musu Ape dar nuoga
ir is nugaros

ir su pizama..

iseigine suknele dar siuvama.. greitu laiku pasirodysim smile.gif

seip as ivedziau keleta patobulimu... labai norejosi lelytei kaklo. ir, kadangi ji pas mane didoka gavosi, teko krutine bent vizualiai nuo pilvuko atskirti..
beto, ji nera tikra valdorfine, nes negavau vilnos tai iskimsau su sinteponu, ir i kojytes galejau gal daugiau ikimsti, nes skystokos gavosi, bet niekad nevelu pataisyt, maza beda mirksiukas.gif ir dar.. vidine galva kai dariau, tai labai gerai man susinaudojo tevelio kojine. nereikejo nieko siuti. jei buciau turejus kuno spalvos,(o turejua tik zalsva.. tai butu kaip zombe doh.gif ,) tai ir isorine dali buciau is kojines darius - jokiu siuliu ir geras trikotazas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jenna: 24 lapkričio 2008 - 15:13
Vis uzsuku as cia pas jus pasizvalgyt, merginos 4u.gif
Ta prasme pavarvinti seile biggrin.gif
Liuksiska lelyte, jenna, tau gavosi wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
labai šauni lėlytė didis.gif ir dar ta pižama didis.gif
Atsakyti
QUOTE(jenna @ 2008 11 24, 16:10)
sveikutes  dar  karta  4u.gif
ir dar  karta  labai  aciu zidudu uz instrukcijas -  be ju nebuciau pasiuvus
dukryte lele is karto pakrikstijo -  pavadino Apei ... kodel nezinau, sake lele pati taip  sake... tai vadina Ape... wub.gif

tai stai musu Ape dar nuoga
ir is nugaros

ir su pizama..

iseigine suknele dar siuvama.. greitu laiku pasirodysim smile.gif

seip as ivedziau keleta patobulimu... labai norejosi  lelytei kaklo. ir, kadangi ji pas mane  didoka gavosi, teko  krutine bent vizualiai nuo pilvuko atskirti..
beto, ji nera tikra valdorfine, nes  negavau vilnos  tai iskimsau su sinteponu, ir i kojytes galejau gal daugiau  ikimsti, nes skystokos gavosi, bet niekad nevelu pataisyt, maza beda  mirksiukas.gif  ir dar.. vidine galva kai dariau, tai labai gerai man susinaudojo tevelio kojine. nereikejo nieko siuti. jei buciau  turejus kuno spalvos,(o turejua  tik zalsva.. tai butu kaip zombe  doh.gif ,) tai ir isorine dali buciau is kojines darius -  jokiu siuliu ir  geras trikotazas. smile.gif



O kokia dubcė doh.gif lotuliukas.gif Nu šaunuolė tu, aš ti be kursų Jurgitos nebūčiau normaliai pasiuvusi, nors internete viską jau buvau susiradusi ir išmokusi. O Ape mano vidurinioji dukrytė, kol dar nelabai gerai šnekėjo, vadino sesytę-Onytę. Paskui sužinojome, kad Ape itališkai yra bitė, o dabar dar ir lėlytę pažinosim Ape mirksiukas.gif Pižama tai nuostabi. Ypač ta siuvinėta detalė ir kelnės thumbup.gif
Atsakyti
aciu aciu visom mamytem. siuvosi tikrai labai lengvai, tai cia bet kuri pasisiuti galetu... nes siuvimo masinos is tiesu prireike tik drabuzius siunant.. cia gi viskas rankom. na gal viena siule ir nusiuvau, kai isorini kuno maiseli siuvau smile.gif

ir aciu Zhuvycia, uz vardo isaiskinima, zinosiu kad mano mazyle italiskai sapnuoja smile.gif

o su ta dubce... kazkaip naturaliai gavosi.. kai bamba siuvau , tai atejo mintis ir dubce issiuti... tai sunus priejes is karto "atpazino" kad cia mergaite... o mazoji pareiske, kad turiu pasiuti drabuzius ir butinai kelnes, nes sitaip nuoga Ape niekur negali eiti...
Atsakyti
blink.gif
fantastishka lelyte, jenna thumbup.gif
jau uzhpakalis koks fainas lotuliukas.gif thumbup.gif ir pilvas biggrin.gif
einasau, einasau....reikia ir man kazhkaip susigriebt...vis noriu, noriu ir niekaip nesiuvu doh.gif
Atsakyti
zinot, kai pasiuvau ... prisiglaudziau ir tai gera gera.. tai ir sakau vyrui..- jei taves netureciau tai su tokia lelyte ir miegociau... as apie tokia vaikystej tik svajojau.. bet mamai kazkaip neatejo i galva pasiut.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jenna: 25 lapkričio 2008 - 05:22
Saunuole Jenna!!! thumbup.gif thumbup.gif super modifikacijos 4u.gif
Atsakyti
Na stai musu Apei su paradine suknele smile.gif liko dar batus sumeistravot, nes basa vis pedutes bevaiksciodama issitepa doh.gif nusibodo jau prausti mirksiukas.gif

beje, pastebejimas:) nesiukit i leliu drabuzelius lipniu juosteliu vietoj sagu.. as susiuvau, galvojau bus patogiau mazam vaikui nurengti, bet pasirodo labai kabinasi i plaukus ir juos rauna doh.gif arba suvelia doh.gif tai teko perdaryti su "knopkytem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jenna @ 2008 11 26, 02:19)
Na stai musu Apei su paradine suknele smile.gif  liko dar batus sumeistravot, nes basa vis pedutes bevaiksciodama issitepa  doh.gif  nusibodo jau prausti  mirksiukas.gif

beje,  pastebejimas:)  nesiukit i leliu drabuzelius lipniu  juosteliu  vietoj sagu.. as susiuvau, galvojau bus patogiau mazam vaikui nurengti, bet pasirodo  labai kabinasi i plaukus ir juos rauna  doh.gif  arba suvelia  doh.gif  tai  teko perdaryti su "knopkytem smile.gif

kokia fainulka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jenna @ 2008 11 26, 02:19)
Na stai musu Apei su paradine suknele smile.gif  liko dar batus sumeistravot, nes basa vis pedutes bevaiksciodama issitepa  doh.gif  nusibodo jau prausti  mirksiukas.gif
tikiuosi nesupyksi, bet tokia grazia lelyte butinai reikia ikelti kad is toli matytusi ax.gif

nu jau laaaaabai grazute gavosi thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2008 11 26, 13:25)
tikiuosi nesupyksi, bet tokia grazia lelyte butinai reikia ikelti kad is toli matytusi ax.gif

nu jau laaaaabai grazute gavosi  thumbup.gif
user posted image



ner ko cia pykti ax.gif aciu, ideciau pati, bet IP dinaminis tai man schmoll.gif neleidzia ikelti tiesiogiai..
dar karta aciu aciuks.gif
Atsakyti