Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

sveikos lelyciu myletojos smile.gif kaip tik susiruosiau siuti dukrytei skudurinuke, kai pradejau ieskotis info, tai laaabai patiko sitos leleytes, tai DIDELIS ACIU zidudu uz pamokeles - bandysim ir siusim smile.gif pirma ejsiu medziagos su arbata dazyt , ojei nepavyks, tai lelyte tures buti svelniai rausva..hm.. o kai pabaigsiu pasirodysim smile.gif
Atsakyti
beje, kur nuotraukytej zidudu lelytes trikotazas tai toks labai sviesus, man rodos beveik baltas, vos i pieno su kava ..tokia spalva, ar cia fotikas meluoja? ir jie kokia mamyte dar cia paskaito, tai man klausimas iskilo.. krutinej sudormuojam "kieta" sirdute, o paskui apvelkam dar vienu sluoksniu, o tai dar vilnos reikia aplink kisti, t.y.po tuo naujuoju sluoskniu , kad minsteu butu, ar palikt tokia kieta ?
Atsakyti
QUOTE(jenna @ 2008 11 09, 11:57)
beje, kur nuotraukytej  zidudu lelytes  trikotazas tai toks labai  sviesus, man  rodos  beveik baltas, vos i  pieno su kava ..tokia spalva, ar cia fotikas meluoja?  ir jie kokia  mamyte dar cia paskaito, tai man klausimas iskilo.. krutinej sudormuojam "kieta" sirdute, o  paskui apvelkam dar vienu sluoksniu, o tai  dar  vilnos reikia  aplink  kisti, t.y.po tuo naujuoju sluoskniu , kad minsteu  butu, ar palikt  tokia  kieta ?

Na, tas trikotazas yra gana sviesus, bet tikrai ne baltas. Sakykim, svelnios smelio spalvos mirksiukas.gif
Vilnos apie ta "krutines" rutuliuka butina deti, kaip ir galvytei. Ir dar pries uzvelkant pirmaji sluoksni! Svelniai paspaudus neturi jaustis jokie siulai! O kai velkam antraji sluoksni, tai vilna paprastai dedama tik is apacios ir truputi is sonu, kad nesimatytu toks staigus perejimas. Virsutinej dalyje nededama, nes ten turi buti tvirtas pagrindas rankytems pritvirtinti. Tai tiek mirksiukas.gif sekmes darbuose!
Atsakyti
QUOTE(zidudu @ 2008 11 13, 08:55)
Na, tas trikotazas yra gana sviesus, bet tikrai ne baltas. Sakykim, svelnios smelio spalvos  mirksiukas.gif
Vilnos apie ta "krutines" rutuliuka butina deti, kaip ir galvytei. Ir dar pries uzvelkant pirmaji sluoksni! Svelniai paspaudus neturi jaustis jokie siulai! O kai velkam antraji sluoksni, tai vilna paprastai dedama tik is apacios ir truputi is sonu, kad nesimatytu toks staigus perejimas. Virsutinej dalyje nededama, nes ten turi buti tvirtas pagrindas rankytems pritvirtinti. Tai tiek  mirksiukas.gif sekmes darbuose!


aciu, bet jau nesulaukiau ir padariau savaip mirksiukas.gif idejau tik po antru sluoksniu bet visai neblogai zinok gavosi. jau liko tik plaukai ir drabuzeliai. mirksiukas.gif labai smagi lele gavosi wub.gif vaikai mano tai susipese kieno ji bus, tau jauciu teks antra siuti. si karta siuvau mergaite. kai pabaigsiu pasirodysim, nes visokiu savo fantazijos interpretaciju ivedziau, gal dar kam patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
[SIZE=7][COLOR=Chocolate]Sveikos. Man tik 14 metu bet noreciau parodyti savo siutinuke 4u.gif esu cia naujoke todel nezinau kaip reike prideti nuotrauka unsure.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush2.gif
Atsakyti
kadangi tu naujoke, tai vienintelis budas parodyti - ideti i viesa fotoalbuma ir cia ikelti nuoroda. naujokam ikelti nuotrauku neleidzia smile.gif

beje - as saviska irgi baigiau smile.gif dabar tik fotosesija laukia ir pasirodysim smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

na aš netyčia aptikau šią temą apie lėlytes. wub.gif
Likau sužavėta, kad galima tokią šaunią lėlytę pasisiūti net nemokant siūti su siuvima mašina ax.gif
Mane irgi "užkabino" noras pabandyti.Taigi jau galvoju, kada čia rasti laiko pabandyti. Tik nelabai įsivaizduoju iš kur tiek nebrangios vilnos gauti. g.gif
Pati esu "už" natūralumą, rankų darbą, man pačiai mieli rankomis daryti daikčiukai. O kaip pastebėjau, kad ir šioje temelėje lankosi mamos-SUPER mamos, kurios augina net po kelis vaikus ir dar sugeba išbandyti įvairiausius darbelius. Nu aš žiauriai sužavėta. wub.gif
Taigi kai pasiųsiu savąją lėlę, būtinai pasirodysiu ir labai dėkoju Zidudu už labai aiškias instrukcijas. 4u.gif
Atsakyti
Turiu ne itin dziuginancia naujiena toms, kurios labai lauke kokiu kursiuku - siais metais bent jau Jurga neorganizuos. Pasirodo buvo vieni spalio vidury, bet kazkaip as apie juos per velai suzinojau verysad.gif na, o dabar galvojama gal apie koki vasari unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zidudu @ 2008 11 19, 19:32)
Turiu ne itin dziuginancia naujiena toms, kurios labai lauke kokiu kursiuku - siais metais bent jau Jurga neorganizuos. Pasirodo buvo vieni spalio vidury, bet kazkaip as apie juos per velai suzinojau  verysad.gif  na, o dabar galvojama gal apie koki vasari  unsure.gif
gaila verysad.gif , nu bet gi ne pasaulio pabaiga rolleyes.gif , teks tavasias zinutes skaityti ir daryti kaip nors paciai blush2.gif
Atsakyti
Čia galima paskaityt, kaip Valdorfo lėlytėms pagaminti plaukus wink.gif
http://starrysheep.com/crafty/?p=103
Atsakyti
o aciu, geras, tokie palukuciai irgi labai grazus. jau siandien imesiu savo lele smile.gif
Atsakyti
labai laukiam, jenna ax.gif
Atsakyti