Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

QUOTE(NerLin @ 2008 08 01, 22:22)
Labai ačiū už atsakymą  4u.gif .

Tikrai, vasara išvijo visas į gamtą, o tai labai gerai  thumbup.gif , nes ji pas mus labai trumpa.

Ir dar vienas klausimėlis - tu rašei, kad ir širdutę gamini, bet ar aš nematau, ar nėra aprašyta kaip ta širdutė daroma ax.gif . Žinoma, čia ne bėda, fantazijos turiu, bet būtų įdomu sužinot kaip tu padarei  blush2.gif .
Aš galvoju, gal tiesiog prie vidinės kūnelio dalies ją kaip aplikaciją prisiūti  g.gif ...


ax.gif na, ten truputi perkeltine prasme apie sirdute buvo.... gal geriau tada sakyti krutine blush2.gif As turejau minty ta kieta rutuliuka kaip ir galva formuojant. Na, o darant ji su meile, jis "ikraunamas" ir tampa sirdute mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,

QUOTE(LINUTUKĖ @ 2008 07 07, 21:32)
o jau koki grozi sumeistravai  wub.gif , as tai dar neprisedau  blush2.gif , tik truoputi ant popieriaus pasipaisiau plana, bet per tas kaimo braskes ir kitokias manijas vis neprisedu doh.gif


QUOTE(zidudu @ 2008 07 08, 11:35)
Valio valio valio!!!! pasirode pirmoji fainulka!  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


dėkui dėkui už gražius žodžius mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(NerLin @ 2008 07 31, 23:12)
...Gal nelabai į temą, bet noriu papasakoti, kad kai gimė mūsų dukrelė, vyras ėmė ją Sipsik vardu vadinti. Iš pradžių nesupratau kodėl. Paklausiau, iš kur toks vardelis, o jis paaiškino, kad Eno Raud (estų rašytojas) parašė vaikams knygelę, apie berniuką, kuris savo jaunesniąjai sesutei pasiuvo lėlytę, ir ją pavadino minėtu vardu. Lėlytė prakalbo, nes buvo siūta su meile  wub.gif .
Pasirodo, ir aš vaikystėje šią knygelę skaičiau, tik, darant vertimą vardelis sulietuvintas į Cypliukas. Gal ir jūs skaitėte.
Estai savo kūdikėlius dažnai taip vadina (maždaug kaip mes - zuikelis, lėlytė ir pan.).
Tad greičiausiai mūsų lėlytė ir taps Sipsik'u, man labai gražu  ax.gif .


kokia graži istorija wub.gif ir man jau kilo noras mūsų lėlytę Cypliuku pavadinti mirksiukas.gif

štai kokią lėlytę dar sumeistravau netrukus po anosios tik nebuvo kada pasirodyt ax.gif šią pasiuvau beveik paskutinę nėštumo savaitę. labai gera buvo siūti žinant, kad greitu metu lėlytė sulauks ir šeimininkės smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikutės,

QUOTE(zidudu @ 2008 08 04, 07:48)
ax.gif  na, ten truputi perkeltine prasme apie sirdute buvo.... gal geriau tada sakyti krutine  blush2.gif  As turejau minty ta kieta rutuliuka kaip ir galva formuojant. Na, o darant ji su meile, jis "ikraunamas" ir tampa sirdute  mirksiukas.gif


Viskas aišku smile.gif, bet manau, kad nepakenks ir širdelę pasiuvinėti.
Didelis dėkui už paaiškinimus 4u.gif .

QUOTE(inc @ 2008 08 04, 10:30)
Sveikutės,
dėkui dėkui už gražius žodžius  mirksiukas.gif  4u.gif
kokia graži istorija  wub.gif ir man jau kilo noras mūsų lėlytę Cypliuku pavadinti  mirksiukas.gif


Sveikinimai su dukrytės atėjimu į pasaulį 4u.gif 4u.gif 4u.gif .
Labai miela lėlytė wub.gif .
Tai jei dar neturi vardelio, galima ir Cypliuku pavadinti thumbup.gif .

O aš vakar "iškasiau" savo vyriškio nenaudotus trikotažinius marškinėlius, bet jie balti. Tad vakar pabandžiau dažyti su arbata. Spalva gavosi tokia, kokios norėjau, bet kai pabandžiau skalbti, vėl viskas pavirto į baltą lotuliukas.gif . Draugei papasakojau, tai ji patarė, nudažius ir išdžiovinus, karštu lygintuvu palyginti, sakė tuomet užsifiksuoja spalva. Gal kas esat jau išbandę tokį varijantą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NerLin: 04 rugpjūčio 2008 - 15:31
QUOTE(inc @ 2008 08 04, 10:30)
Sveikutės,
dėkui dėkui už gražius žodžius  mirksiukas.gif  4u.gif
kokia graži istorija  wub.gif ir man jau kilo noras mūsų lėlytę Cypliuku pavadinti  mirksiukas.gif

štai kokią lėlytę dar sumeistravau netrukus po anosios tik nebuvo kada pasirodyt  ax.gif šią pasiuvau beveik paskutinę nėštumo savaitę. labai gera buvo siūti žinant, kad greitu metu lėlytė sulauks ir šeimininkės  smile.gif 
user posted image

Paprasta ir labai miela smile.gif
Atsakyti
kiek mazdaug gramu vilnos reikia vienai lelytei?
Atsakyti
QUOTE(garbaniukee @ 2008 08 07, 09:02)
kiek mazdaug gramu vilnos reikia vienai lelytei?


Zidudu jau minėjo mirksiukas.gif .

QUOTE(zidudu @ 2008 08 01, 18:05)
O vilnos apie 250-300g turetu pakakti jei siutum pagal patiktus ismatavimus, jei aisku didesne, tai daugiau  mirksiukas.gif

Atsakyti
Puikios pamokos, ačiū, zidudu mirksiukas.gif

o čia šiaip smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(NerLin @ 2008 08 04, 15:27)
Draugei papasakojau, tai ji patarė, nudažius ir išdžiovinus, karštu lygintuvu palyginti, sakė tuomet užsifiksuoja spalva. Gal kas esat jau išbandę tokį varijantą?

spalvą fiksuoja karštas lygintuvas arba nemažas kiekis druskos arbatoje mirksiukas.gif (dar tinkamas ir actas) bet kokiu atveju, jei dažnai skalbsi, vis tiek kažkiek spalva nubluks, bet nemanau, kad lėlytę dažnai skalbtum mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sizike: 22 rugpjūčio 2008 - 09:48
QUOTE(sizike @ 2008 08 22, 10:48)
spalvą fiksuoja karštas lygintuvas arba nemažas kiekis druskos arbatoje  mirksiukas.gif (dar tinkamas ir actas) bet kokiu atveju, jei dažnai skalbsi, vis tiek kažkiek spalva nubluks, bet nemanau, kad lėlytę dažnai skalbtum  mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif .

Išbandžiau lygintuvu, atrodo pavyko thumbup.gif .
Atsakyti
auuuu cool.gif kaip sekasi darbeliai? labai cia ramu unsure.gif na negi dar nieks nieko nepasiuvot? kazkaip labai smagu ziureti vietiniu darbstuolyciu darbelius mirksiukas.gif internete tai bileko gali surasti, tik kazkaip tai ne taip jaudina ax.gif
as tai va atradau nauja "arkliuka" - siuvinetus atvirukus, tai kazkaip vasara su tuo ir zaidziausi (keleta imeciau i kraiteli jei kam idomu, noretusi kada gal kokia nauja temute apie tai paskelbti, nes kol kas lyg tokios ir nera).... Va ir Linutuko darzeliui nieko nepasiuvau blush2.gif o spali jau ir i darba blink.gif
Atsakyti
Aha, aš irgi tikiuosi ką nors naujo pamatyti, deja, kol kas nieko naujo ax.gif gal prieš šventes bus naujovių wink.gif
QUOTE(zidudu @ 2008 09 06, 07:39)
as tai va atradau nauja "arkliuka" - siuvinetus atvirukus
gražūs atvirukai bigsmile.gif jei neklystu, tai simegrafija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute© @ 2008 09 12, 10:01)
gražūs atvirukai bigsmile.gif jei neklystu, tai simegrafija smile.gif


o gera, net nezinojau, kad taip kietai vadinasi smile.gif aciu uz nuoroda 4u.gif
Atsakyti