Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

QUOTE(inc @ 2008 07 07, 20:53)
laba laba, visoms  4u.gif
baigiau šiandien kaip tik lėlytę siūti
štai mūsų kūrinys
o jau koki grozi sumeistravai wub.gif , as tai dar neprisedau blush2.gif , tik truoputi ant popieriaus pasipaisiau plana, bet per tas kaimo braskes ir kitokias manijas vis neprisedu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2008 07 07, 21:32)
o jau koki grozi sumeistravai  wub.gif , as tai dar neprisedau  blush2.gif , tik truoputi ant popieriaus pasipaisiau plana, bet per tas kaimo braskes ir kitokias manijas vis neprisedu doh.gif


Mes visos tiek turime manijų doh.gif
Bet geriau su jom, nei be jų smile.gif
Atsakyti
Valio valio valio!!!! pasirode pirmoji fainulka! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Stai ir aprengem mes mazyte smile.gif Rytoj ji iskeliaus pas savo naujaja seimininke wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zidudu @ 2008 07 07, 11:11)

Papildyta:
be abejo bet kokiam  mirksiukas.gif Aisku nereiketu nusivilti jei puses metuku ar metuku vaikas per daug su ta lelyte nezaidzia (bet galiu is patirties pasakyti, kad tikrai megsta ja tyrineti!), nes ji is tikruju ne tai kad labai zaidimams skirta, bet labaiu saves, zmogaus pazinimui, kaip draugas (na, as nedrisciau vadinti antruoju as  ax.gif  nors tiesos tame tikrai yra, gal labiau savojo "as" israiskai, pazinimui) siaip labiausiai jos "prilimpa" 3-4 metu vaikams ir tada jau priklauso nuo vaiko iki kiek laiko.
Papildyta:
beje, laukiu nesulaukiu pasirodanciu lelyciu!!!! o ju kaip nera, taip nera  verysad.gif

o devynmetei gal jau pačiai gamint reiktų?
Atsakyti
manau lele siuti dar per sudetinga, bet drabuzelius tai tikrai galetu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai po truputį viską...
Va, vakar prisiuvau kojytes, dabar lieka pats desertas - veidelis ir drabužėliai. Mėgaujuosi tuo, kai ateis vakaras, vėl užsidarysiu savo kambarėlyje ir meistrausiu wub.gif

user posted image

Kojytės gavosi truputį futbolistiškai-celiulitinės, bet man labai patinka. Tiesa, matyt būsiu kažką pamiršusi, bet kai prisiuvau kojytes gražiuoju dygsniu, tai jos man nustojo lankstytis, t.y. lėlytės pasodinti nelabai jau išeis. Gal reikėjo prie pat prie pat prisiūti ten?
Atsakyti
na taip, kojytes graziuoju dygsniu reiketu siuti kuo arciau paprastosios siules, nes po to sunkoka pasodinti, bet turetu vis tiek siek tiek prasilankstyti manau, nes as savo pirmaja irgi sunkokai pasodinau, bet siek tiek patreniravus visai nieko dabar blush2.gif o cia ar nuotraukoje nesimato, ar ir bambute uzmirsai padaryti??? Man tai labai grazu kai su bamba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zidudu @ 2008 07 14, 17:29)
na taip, kojytes graziuoju dygsniu reiketu siuti kuo arciau paprastosios siules, nes po to sunkoka pasodinti, bet turetu vis tiek siek tiek prasilankstyti manau, nes as savo pirmaja irgi sunkokai pasodinau, bet siek tiek patreniravus visai nieko dabar  blush2.gif  o cia ar nuotraukoje nesimato, ar ir bambute uzmirsai padaryti??? Man tai labai grazu kai su bamba  ax.gif


Nepamiršau nepamiršau bambutės, tik kažkodėl nesimato g.gif
Atsakyti
Sveikos mergytės darbštuolytės,

noriu ir aš prisijungti prie siuvančiųjų Valdorfo lėlytes smile.gif. Šiandien draugė pasiūlė pasisiūti tokią lėlytę, tai taip "užkabino" mane ši idėja, kad negalėjau atsitraukti, kol visko neperskaičiau.
Didelis dėkui zidudu už siuvimo pamokėles 4u.gif .
Reikės imtis darbo. Turiu keturių mėnesių dukrelę, tikiuosi ji apsidžiaugs, jei mamytė pasiūs jai šią nuostabią būtybę.

Gal nelabai į temą, bet noriu papasakoti, kad kai gimė mūsų dukrelė, vyras ėmė ją Sipsik vardu vadinti. Iš pradžių nesupratau kodėl. Paklausiau, iš kur toks vardelis, o jis paaiškino, kad Eno Raud (estų rašytojas) parašė vaikams knygelę, apie berniuką, kuris savo jaunesniąjai sesutei pasiuvo lėlytę, ir ją pavadino minėtu vardu. Lėlytė prakalbo, nes buvo siūta su meile wub.gif .
Pasirodo, ir aš vaikystėje šią knygelę skaičiau, tik, darant vertimą vardelis sulietuvintas į Cypliukas. Gal ir jūs skaitėte.
Estai savo kūdikėlius dažnai taip vadina (maždaug kaip mes - zuikelis, lėlytė ir pan.).
Tad greičiausiai mūsų lėlytė ir taps Sipsik'u, man labai gražu ax.gif .

Dar norėjau paklausti zidudu, o kiek maždaug reikia vilnos?
Atsakyti
QUOTE(NerLin @ 2008 07 31, 23:12)
Dar norėjau paklausti zidudu, o kiek maždaug reikia vilnos?

prasom i musu rata!!! nes cia jau taip tylu pasidare.... verysad.gif ech ta vasara isdykele vilioke! mirksiukas.gif
O vilnos apie 250-300g turetu pakakti jei siutum pagal patiktus ismatavimus, jei aisku didesne, tai daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zidudu @ 2008 08 01, 18:05)
prasom i musu rata!!! nes cia jau taip tylu pasidare....  verysad.gif  ech ta vasara isdykele vilioke!  mirksiukas.gif 
O vilnos apie 250-300g turetu pakakti jei siutum pagal patiktus ismatavimus, jei aisku didesne, tai daugiau  mirksiukas.gif


Labai ačiū už atsakymą 4u.gif .

Tikrai, vasara išvijo visas į gamtą, o tai labai gerai thumbup.gif , nes ji pas mus labai trumpa.

Ir dar vienas klausimėlis - tu rašei, kad ir širdutę gamini, bet ar aš nematau, ar nėra aprašyta kaip ta širdutė daroma ax.gif . Žinoma, čia ne bėda, fantazijos turiu, bet būtų įdomu sužinot kaip tu padarei blush2.gif .
Aš galvoju, gal tiesiog prie vidinės kūnelio dalies ją kaip aplikaciją prisiūti g.gif ...

Atsakyti