Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytes

Jau seniai svajoju isigyti naturaliu medziagu Valdorfo lelyte...zinau, forume seniau kazkas siudavo.....o gal ir tebesiuva jas? o gal dar kam jos idomios? ar kas norit pradeti siuti? bigsmile.gif
pakalbekim mirksiukas.gif

user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
oi uupsa koks grožis wub.gif reikia iškarpų rasti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 12 07, 17:41)
oi uupsa koks grožis  wub.gif reikia iškarpų rasti  thumbup.gif

instrukciju tai yra...pilnas internetas... pas mus ir rinkinius gatavus parduoda, tik pasiut reik..bet as noreciau rasti zmoniu, kurie siuva jas...ir jau ranka 'atkale' blush2.gif

kaip suformuoti galva
kaip pasiut tokia lelyte:
user posted image
Atsakyti
Mano mergička lanko Valdorfo darželio grupę. Tai kelis kartus esu mačius skelbimų lentoj skelbimą,kad organizuojami lėlyčių siuvimo kursai. Bet tai čia Vilniuje, o tu kur dabar?
Vis ruošiausi nueiti į tuos kursus, bet niekaip laikas netikdavo ar dar kas nors (nepamenu tik kiek trunka, kažkaip vieną kartą per savaitę būdavo,pvz, kokie keli antradienio vakarai). Dabar vyras vežioja dukrą į darželį, aš su mažąja namie, tai nebežinau, ar kas organizuoja g.gif Jei būtų susidomėjusių, galėčiau pasiteirauti.

Pati esu pasiuvus pora lėlyčių į grupę, bet kitokio tipo-labiau spektakliams pritaikytos, kūno forma-kaip kūgis tvirtu dugnu, kad pastačius stovėti galėtų. (berods-karalius ir karalienė buvo, ar karalaitis ir princesė g.gif ) Tik neturiu nuotraukų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 07 gruodžio 2007 - 19:04
Uups, nuostabios lėlytės, būtinai išbandysiu mirksiukas.gif
O gal ir išarpą kokią įmesi, kad nereiktų ieškot blush2.gif
Čia aišku ne Valdorfo lėlytė, bet pasirodysiu mirksiukas.gif
DAMA ANT SUPYNIŲ...šiuo metu darau tokią didelę- labiau tinkamą žaisti
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 08 gruodžio 2007 - 00:10
Kokios žavingos lėlytės... thumbup.gif Manau, reiks ir man pamėgint tokių pasiūt savo mažylei, kai ši paaugs. 4u.gif
Atsakyti
va cia yra 'siuk kartu' pamokele...

siaip man labai patinka pati filosofija,- lelytes visada gaminamos tik is naturaliu medziagu, bruozhai specialiai issiuvinejami labai neryshkiai,- taigi, lele, priklausomai nuo 'reikalo' gali ir miegoti, ir juoktis ir verkti vaiko fantazijose.
Tp visos jos turi bamba, padoru uzhpakali ir daznai mazhas shirdeles viduje (sako, net ir smegenis rolleyes.gif )Internete teko rasti netgi 'gimdancia valdorfo lele' blink.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
kokia šauni tema clap_1.gif
pagooglinau, info apsčiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 12 08, 01:09)
Uups, nuostabios lėlytės, būtinai išbandysiu mirksiukas.gif 
O gal ir išarpą kokią įmesi, kad nereiktų ieškot blush2.gif
Čia aišku ne Valdorfo lėlytė, bet pasirodysiu mirksiukas.gif
DAMA ANT SUPYNIŲ...šiuo metu darau tokią didelę- labiau tinkamą žaisti
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image



labai graži tavo lėlė 4u.gif o pagal kokias iškarpas tu ją darei? ax.gif
Atsakyti
kaip gaila, kad neatsiranda siuvanciu tikrasias valdorfo lelytes...
bet katik susipazinau su viena amerikiete, jau 13 metu siuvancia valdorfo lelytes thumbup.gif darysiu uzsakyma medzhiagoms ir bandysiu kazka pati kurpti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 12 18, 12:37)
kaip gaila, kad neatsiranda siuvanciu tikrasias valdorfo lelytes...
bet katik susipazinau su viena amerikiete, jau 13 metu siuvancia valdorfo lelytes  thumbup.gif  darysiu uzsakyma medzhiagoms ir bandysiu kazka pati kurpti... biggrin.gif

Zinai Uups,galvoju,kad tu pati puikiausiai pasidarysi tokia lele bigsmile.gif
Atsakyti
O aš tai baigiu supykt - kiek ieškau, kiek knisu, nu niekaip nerandu padorių iškarpų tų lėlyčių. Visos tik parduodamos... g.gif O tikrai norėtus pažką tokio padaryt savo mažulei... wub.gif
Atsakyti