Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

QUOTE(cangoroo @ 2008 08 21, 11:13)
Labai noreciau, kad patartumete, kokia turetu buti grindu spalva virtuveje, jei sienos sodriai melynos, o baldai balti. Ir siaip kokios spalvos akcentai pagyvintu tokia virtuve? Aciukas  4u.gif


Man regis turetu tikti sviesios grindys (kokio balinto medzio )
Atsakyti
help.gif jej virtuves baldai tamsiai pilki,stalvirsis sviesus,beveik baltas,tai kokia spalva dazyti sienas?ir kokios spalvos plyteles klijoti ant grindu...?
Atsakyti
Sveikutės, mūsų virtuvytė bus fino bronzos spalvos, stalviršis šviesus, grindų plytėlės smėlio spalvos, sieninės šviesios į pilkumą, kokia spalva patartumėt dažyti sienas? g.gif
pirmadienį jau ateina svetainės dažyti, o aš dar nežinau kokia spalva bus doh.gif galvoju apie švelnią persikinę ar kažką panašaus į tą pusę
Atsakyti
QUOTE(ania12 @ 2008 08 22, 18:01)
help.gif jej virtuves baldai tamsiai pilki,stalvirsis sviesus,beveik baltas,tai kokia spalva dazyti sienas?ir kokios spalvos plyteles klijoti ant grindu...?


perskaiciusi pagalvojau, kad sienos turetu tikti svelniai rausvos (ruzavos) bet labai sviesios, o grindys manau tiktu sviesios panasiai kaip stalvirsis tik siek tiek tamsesnes ax.gif
Atsakyti
QUOTE
Kas dėl spalvų,o nemąstėt apie žalsvą, nes jei visos tokios šviesios susilies ir lova su užtiesalu paskęs  Va jei ta žalsva kaip pagalvių krašteliai, manau labai gražiai tuomet atrodytų. Sieninę spintą derinčiau prie grindų spalvytės tik kampinės nedarykit, nes tik atrodo, kad didesnė realiai ji bus mažiau talpi. Geriausia dryti per visą galinę sieną siauresnę nei standartinę ir pvz 1,5m.... Niu va gal padės mano minimalūs pasiūlymai...


Kad sienas daryt į žalsvumą tai aš irgi taip manau, bent jau tą vieną, kur už lovos galo, tik va klausimas, ar tiesiog dažyti ar klijuoti tapetais (aš kaip ir linkusi būčiau klijuot kažką iš natūralių kokybiškų tapetų (ala bambuko, gal šilko su kokiais raštais ar pan.) tai sekantis klausimas ir bus: ta siena turėtų būt lygi vienspalvė ar gali būti su raštais / faktūra ar pan ? Man visai norisi kažko žalių alyvuogių / samaninio.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 08 23, 13:57)
Kad sienas daryt į žalsvumą tai aš irgi taip manau, bent jau tą vieną, kur už lovos galo, tik va klausimas, ar tiesiog dažyti ar klijuoti tapetais (aš kaip ir linkusi būčiau klijuot kažką iš natūralių kokybiškų tapetų (ala bambuko, gal šilko su kokiais raštais ar pan.) tai sekantis klausimas ir bus: ta siena turėtų būt lygi vienspalvė ar gali būti su raštais / faktūra ar pan ? Man visai norisi kažko žalių alyvuogių / samaninio.


Baisu ką ir patarti, siūlyčiau pasiimti pagalvės užvalkalą ir žingsniuoti per parduotuves... Spalva tikrai turėtų būti graži, o dėl raštų matysit iškarto tinka ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 08 23, 14:11)
Baisu ką ir patarti, siūlyčiau pasiimti pagalvės užvalkalą ir žingsniuoti per parduotuves... Spalva tikrai turėtų būti graži, o dėl raštų matysit iškarto tinka ar ne g.gif


Jo, sudėtingas čia klausimas doh.gif O kai reikia sugalvot visus namus,o MB išvis nelabai gilinasi it tik pasako gražu ar ne tai irgi doh.gif:

Ka-ko patraukė mane ant žalios spalvos... Tai net vonią žadam derinti dramlio kaulo + samaninę...
Atsakyti
na bandau dar karta ikelt ta savo galutini vaizda biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vesela: 24 rugpjūčio 2008 - 13:09
QUOTE(vesela @ 2008 08 24, 14:09)
na bandau dar karta ikelt ta savo galutini vaizda  biggrin.gif
user posted image


va dabar visai kitas vaizdas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 08 25, 08:09)
va dabar visai kitas vaizdas  thumbup.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
Laba diena mergaites.tikraii nezinau i kuria tema del tokio klausimo rasyti,bet pamaniau,gal sitoj irgi i tema butu.Mes jau norim po dvieju savaiciu dazyti buta ir dabatr kalbames su tais,kurie dazytu mums ji,jie praso 500 lt uzstato i saskaita ju,atseit,kad jau nepersigalvotume ir jau tikrai juos imtume cia jiems garantas.ar dabar tikrai taip reikia ir cia normalu taip? blush2.gif nes nesu susidurusi uztta irklausiu ar jums taip buvo su savais dazytojais ar a nors is pazistamu panasaus esate girdejusios?
nes jau siandien reikia jiems pervest atseit vakare g.gif
Atsakyti
QUOTE(darnemamyte @ 2008 08 28, 10:50)
Laba diena mergaites.tikraii nezinau i kuria tema del tokio klausimo rasyti,bet pamaniau,gal sitoj irgi i tema butu.Mes jau norim po dvieju savaiciu dazyti buta ir dabatr kalbames su tais,kurie dazytu mums ji,jie praso 500 lt uzstato i saskaita ju,atseit,kad jau nepersigalvotume ir jau tikrai juos imtume cia jiems garantas.ar dabar tikrai taip reikia ir cia normalu taip? blush2.gif nes nesu susidurusi uztta irklausiu ar jums taip buvo su savais dazytojais ar a nors is pazistamu panasaus esate girdejusios?
nes jau siandien reikia jiems pervest atseit vakare  g.gif

tikrai nepervedineciau schmoll.gif
nebent kokia tai firma samdotes ir sutarti sudaret, tada taip
o jei siaip kokie darbininkelaiai tada tikrai ne schmoll.gif
Atsakyti