Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

išsirinkau spalva baldu virtuves (finų medis - bronza) kaip manot, kokios spalvos prie jo deretu? blush2.gif
Atsakyti
Nusidazeme miegamojo sienas pilkai. Tik kazkodel kai apie tai kam nos pasakome visi pasiurpsta blink.gif pasijauciu lyg buciau viena is Adamsu seimos. Labai norejome pilkos spalvos, nes esame buve viesbutyje, kur interjeras buvo stulbinantis, poto praverciau nete puslapiuku ir tikrai daug radau graziu miegamojo kambariu su pilkom sienom. Beje sutinku, kad renkantis spalvas, is paleciu - toli grazu nevisos atitinka realybe. Mano svetaine nuo vos geltonos, pavirto it Afrikos saule hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 08 14, 23:19)
išsirinkau spalva baldu virtuves (finų medis - bronza) kaip manot, kokios spalvos prie jo deretu?  blush2.gif

geriausia manau tinka arba metaliko spalva, bet tas variantas ne visiems tinka ir patinka. antras manau geriausias variantas tamsiai rudas medzio dekoras- wenge, tamsus riesutas ar kazkas panasaus.
Atsakyti
Kolege,
Man atrodo pilka spalva visai nieko miegamajame. Aš irgi apie tai galvojau. O su
kokiom spalvom maišysi įdomu? Esu mačiusi pilka-ruda neblogai atrodo.


O kaip manote apie mano pasvarstymus:
Visame pirmame aukšte(virtuvė, valgomasis, svetainė) vyrauja bala-wenge (ruda), o svetainės minkšta dalis - ryža oda. Atskirai labai graziai atrodo, o kaip manot ar nesipjaus? g.gif
Atsakyti
Kaip manote kokios spalvos tiktu name(virtuve su svetaine kartu) prie siu zaliu baldu? Nuotrauka nelabai kokybiska. Galvoju apie svelnaus persiko,bet tada nezinau kokios spalvos virtuves baldus sakytis,gal galetumete patarti? smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hearta: 18 rugpjūčio 2008 - 17:44
QUOTE(Hearta @ 2008 08 18, 18:43)
Kaip manote kokios spalvos tiktu name(virtuve su svetaine kartu) prie siu zaliu baldu? Nuotrauka nelabai kokybiska. Galvoju apie svelnaus persiko,bet tada nezinau kokios spalvos virtuves baldus sakytis,gal galetumete patarti? smile.gif

user posted image


Aš tai siūlyčiau švelnesnę kreminę šiek tiek į gelsvumą tiek sienoms tiek virtuvėms baldams. Su persikine gali netyčia primakaluoti g.gif Virtuvėje ir šiaip svetainėje galima bus padeti kelis žalsvus aksesuarus, o ant baldu kelias pagalveles kremines, kad susišauktų g.gif
Atsakyti
Kai mums reikėjo išsirinkti visam namui spalvas, tai dizainerė ir patys dažytojai patarė rinktis iš paletės pirmą arba antrą spalvą nuo viršaus. Pasiteisino patarimas thumbup.gif tik miegamajame vienai sienai rinkomės ketvirtą pagal tamsumą nuo viršaus paletės.Irgi labai OK thumbup.gif Vadinasi, reikia paklausyti profesionalų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2008 08 11, 14:07)
O kur vaizdinė medžiaga? bigsmile.gif



QUOTE(Ais_Las @ 2008 08 13, 09:08)
Vis dar laukiam...  blush2.gif


na va, pagaliau ikelsiu kelet Foto, bet kazkokios nelabai kokybiskos gavosi blush2.gif
cia pirminis vaizdas
user posted image
cia puse istapetuota puse isdazyta
user posted image
cia galutinis vaizdas nelabai kokybiskai atrodo
user posted image

gal dar idesiu bendra vaizda kur labiau matosi thumbup.gif
Atsakyti
blink.gif ta galutini vaizda man kazkokiais plemais rodo lens.gif Gal jus tik viena karta dazet? Arba su apsvietimu kazkas ni to gavosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2008 08 19, 14:00)
blink.gif  ta galutini vaizda man kazkokiais plemais rodo  lens.gif  Gal jus tik viena karta dazet? Arba su apsvietimu kazkas ni to gavosi  g.gif

su apsvietimu negerai g.gif bandysiu dar nufotkint, dienos sviesoj 4u.gif
Atsakyti
oi, tas galutinis vaizdas nekoks, sorry uz kritika, nepyk. Bet nu tikrai plemais rodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillly @ 2008 08 18, 17:56)
Kolege,
Man atrodo pilka spalva visai nieko miegamajame. Aš irgi apie tai galvojau. O su
kokiom spalvom maišysi įdomu? Esu mačiusi pilka-ruda neblogai atrodo.
O kaip manote apie mano pasvarstymus:
Visame pirmame aukšte(virtuvė, valgomasis, svetainė) vyrauja bala-wenge (ruda), o svetainės minkšta dalis - ryža oda. Atskirai labai graziai atrodo, o kaip manot ar nesipjaus? g.gif


Rinksimes dramblio kaulo spalvos baldus, uzluolaida ir uztiesalas lovos bus balti su raudonom detalem/piesiniais. ax.gif tikiuosi bus grazu

Beje manau tavo svetaines minksti baldai tikrai turetu graziai issikirti is bendro fono thumb_yello.gif
Atsakyti