Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

Sakai, po dviejų savaičių.... g.gif jetau, jei žinočiau, kad po dviejų savaičių patiks... doh.gif Svarbiausia, vyrui tai labai patinka, jis net supyko, kaip čia man negerai... Labiausiai man kliūva miegamojo viena siena - lyg turėjo būti pistacijų žalumas, o dabar kažkoks ryškiai salotinis... doh.gif Na tik sugalvojau, kad beveik per visą tą sieną eis spintos didelės, tai nedaug ten to žalumo ir matysis, tik viršuje ir truputį šonuose...
Einu laukti dvi savaites... apsikasiu lapais ir lauksiu...
Atsakyti
QUOTE(agente009 @ 2008 07 23, 19:29)
Sakai, po dviejų savaičių....  g.gif jetau, jei žinočiau, kad po dviejų savaičių patiks...  doh.gif  Svarbiausia, vyrui tai labai patinka, jis net supyko, kaip čia man negerai... Labiausiai man kliūva miegamojo viena siena - lyg turėjo būti pistacijų žalumas, o dabar kažkoks ryškiai salotinis...  doh.gif Na tik sugalvojau, kad beveik per visą tą sieną eis spintos didelės, tai nedaug ten to žalumo ir matysis, tik viršuje ir truputį šonuose...
Einu laukti dvi savaites... apsikasiu lapais ir lauksiu...



Viskas bus gerai, tikrai spalva pasikeis!!!
Tarkim mes norejome rausvu sienu, kai jas nudaze, vos ne baltos atrode, kaip kad murzinos, tai irgi galvojom ka daryti, bet dabar spalvyte tai thumbup.gif Tokia sviesiai rausva ir tikrai po kiek laiko pasikeite mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki,
noreciau jusu paklausti, o kokia spalva butu galima nudazyti koridoriu??? net neisivaizduoju.. koridorius gan mazas, ir siauras toks nueina iki virtuves... zinau kad reiktu sviesiau dazyti, bet kokia spalva? gal gelsva? 4u.gif patarkit...
Atsakyti
QUOTE(vesela @ 2008 07 24, 11:37)
sveiki,
noreciau jusu paklausti, o kokia spalva butu galima nudazyti koridoriu??? net neisivaizduoju.. koridorius gan mazas, ir siauras toks nueina iki virtuves... zinau kad reiktu sviesiau dazyti, bet kokia spalva? gal gelsva?  4u.gif  patarkit...

pas amne irgi mazas koridoriukas, bet kadangi be duru yra perejimas i svetaine ir is koridoriaus ta svetaine tiesiai matosi, tai dazysiu vienoda spalva svetaine ir koridoriuka, tik dar nenusprendziau,kokia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(judkiss @ 2008 07 24, 08:14)
Viskas bus gerai, tikrai spalva pasikeis!!!
Tarkim mes norejome rausvu sienu, kai jas nudaze, vos ne baltos atrode, kaip kad murzinos, tai irgi galvojom ka daryti, bet dabar spalvyte tai  thumbup.gif  Tokia sviesiai rausva ir tikrai po kiek laiko pasikeite  mirksiukas.gif

Dėkui, mergaitės, kad raminat 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Net miegot ramiai negalėjau, šįryt anksti atsikėliau, nulėkiau vėl pažiūrėti ryto šviesoje, dar nusivežėm grindų lentą, kad pasižiūrėti, ar labai "pabėgo" atspalviai - ir ką, šiek tiek nusiraminau tongue.gif Lyg ir ne taip baisu, kaip vakar atrodė, na ne tai, ką įsivaizdavau, bet tinka... dar ir dažai nudžiūvę lyg kitą atspalvį įgauna, dar ir apšvietimas kitoks, dar bus ir lempos su savo šviesos atspindžiais - gal ir nieko, gyvensiu ax.gif
Dar kartą dėkui visoms už patarimus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vesela @ 2008 07 24, 11:37)
sveiki,
noreciau jusu paklausti, o kokia spalva butu galima nudazyti koridoriu??? net neisivaizduoju.. koridorius gan mazas, ir siauras toks nueina iki virtuves... zinau kad reiktu sviesiau dazyti, bet kokia spalva? gal gelsva?  4u.gif  patarkit...

Net jeigu svetainė nuo koridoriaus ir atskirta durimis, aš irgi dažyčiau viena spalva - kai duris atidarysit, bus vienas koloritas, vientisesnis vaizdas. Mes dažom Kafe Late atspalviais, o tu žiūrėk pagal savo namus, kitus kambarius, baldus ir pan.
Atsakyti
QUOTE(agente009 @ 2008 07 24, 11:49)
Mes dažom Kafe Late atspalviais, o tu žiūrėk pagal savo namus, kitus kambarius, baldus ir pan.

Tai ši spalva jums nesigavo, kokios tikėjotės?
Atsakyti
QUOTE(Betule @ 2008 07 24, 11:54)
Tai ši spalva jums nesigavo, kokios tikėjotės?

Na galima sakyti taip, nudažius ji man kažkokia ružavoka , net nežinau, kaip tiksliau apibūdinti... tikėjausi šaltesnio atspalvio, o gavosi šiltesnis... ir rinkomės iš šaltų spalvų paletės, o gavosi kaip gavosi... Matai, pirkom jau pagamintą spalvą, gamykloje, nes su tais makaliojimais parduotuvėse esam nusvilę, irgi nepataikydavo padaryti, ko norim, irgi kažkokius ružavus paršelius darė... Na bet šiandien, kai nudžiūvo, kiek kitaip atrodo, o dar dengsis antras sluoksnis, jei reikės - ir trečias, bus tamsiau ir ne taip ružava... tikėsimės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agente009 @ 2008 07 24, 12:13)
Na galima sakyti taip, nudažius ji man kažkokia ružavoka , net nežinau, kaip tiksliau apibūdinti... tikėjausi šaltesnio atspalvio, o gavosi šiltesnis... ir rinkomės iš šaltų spalvų paletės, o gavosi kaip gavosi... Matai, pirkom jau pagamintą spalvą, gamykloje, nes su tais makaliojimais parduotuvėse esam nusvilę, irgi nepataikydavo padaryti, ko norim, irgi kažkokius ružavus paršelius darė... Na bet šiandien, kai nudžiūvo, kiek kitaip atrodo, o dar dengsis antras sluoksnis, jei reikės - ir trečias, bus tamsiau ir ne taip ružava... tikėsimės  doh.gif

Iš kur pirkot dažus, kokios firmos? Gal numeriuką ar kodą prisimeni, aš planuoju visus namus dažyti Kafe Late, tai jau pradėjau bijoti bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(vesela @ 2008 07 24, 10:37)
sveiki,
noreciau jusu paklausti, o kokia spalva butu galima nudazyti koridoriu??? net neisivaizduoju.. koridorius gan mazas, ir siauras toks nueina iki virtuves... zinau kad reiktu sviesiau dazyti, bet kokia spalva? gal gelsva?  4u.gif  patarkit...


na pagrindiniame kambaryje, jis matysis, nes durys visada atviros, tai jame bus geltonu bet ryskesniu akcentu, pvz: zaliuzes 4u.gif
Atsakyti
Nusprendėm perdažyti - pertapetuoti savo kambariuką. Jame 2 dideli langai, bet šviesos nepatenka, tad visada kambary tamsu. Sugalvojau dažyti geltonai, norėčiau kokią sieną idomesniu tapetu apklijuoti, bet aš galvoju apie tokią sodrią geltoną, ne pastelinę g.gif Prisiskaičiau, kad nuo tokios stogas pavažiuoja tai dabar ir pasimečiau ką daryti doh.gif Imetu planelį (pati papaišiau, tai matmenys netikslūs) ir keletą dabartinių fotkių, gal kokių idėjų kils jums kaip šitą butą paversti gyvenamu? ax.gif (beje, kadangi tai laikinas būstas tai ir investicijų minimaliai norisi įdėti) blush2.gif

Buto planas
user posted image
Pats kambarys dabar atrodo šitaip:
Ta siena kur kampas ir kambario langai
user posted imageuser posted image
Ta siena kur spintelė
user posted image
Dalis sienos kur TV (dabar spintelė kitokia ir stovi TV) ir durys į vonią
user posted image

O taip iš kambario matosi koridorius ir virtuvė:
user posted imageuser posted image

Būsiu dėkinga už bet kokius patarimus ir pasiūlymus drinks_cheers.gif Pasižadu pademonstruoti eigą ir galutinį rezultatą bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pause: 24 liepos 2008 - 22:50
Norėčiau kambarį nudažyti violetine spalva. Ar tiktų? Kokie atspalviai tiktų prie šios spalvos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Betule @ 2008 07 24, 12:15)
Iš kur pirkot dažus, kokios firmos? Gal numeriuką ar kodą prisimeni, aš planuoju visus namus dažyti Kafe Late, tai jau pradėjau bijoti  bijau.gif

Jau man gerai su tom spalvom lotuliukas.gif Nusidažė keli sluoksniai, nudžiūvo, kitoks atspalvis išlindo, viskas čiki thumbup.gif
Dažai firmos DULUX, mes pirkom Lenkijoj, nes ten 2 kart pigiau, nei Lietuvėlėj... mirksiukas.gif Ir be to, čia prekiauja tik Kaune ir Vilniuj, tai mums kelio tiek pat ir dar daugiau, o be to, kam mokėt daugiau, kai gali mažiau mirksiukas.gif
Va įmesiu nuotraukytę, kaip tos spalvos tarpusavy atrodo - ta tamsesnė virš židinio ir ant balkių - CAFE LATTE, o ta šviesesnė ant sienų - JASNYJ BEŽ (šviesi smėlinė).
http://s59.radikal.r...1a7b239ca76.jpg
Tiesa, čia fotkinta jau vakarop, labai atspalvis nuo apšvietimo priklauso, o dar susidės grindys, susistatys baldeliai ir bus liuks ax.gif Tokios tikrai neįkyrios, ramios spalvos, tikros foninės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agente009: 05 rugpjūčio 2008 - 22:29