Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

QUOTE(*Maja* @ 2008 07 22, 22:42)
Bent jau kiek įsivaizduoju, kad pastelines, sviesias, nes noriu šviesios virtuvės  smile.gif
Gal tiktų sienos šviesios gelsvos, komplektukas bordo, o plyteles i zalsvuma?
user posted image

Tik dar nežinau, kokios spalvos siūlės tiktų tarp plytelių? Ar tiktu tokios, kaip sienos, gelsvos?  unsure.gif
Ir dar, gal žinot, kur būtų Vilniuj galima tokios spalvos plytelių rasti?  blush2.gif kur didelis pasirinkimas?


Man tai su bordo gražiai ir baltos atrodo plyteles smile.gif Dar tarpukai taip pat bordo kaip ir baldai, manau gražiai atrodytų g.gif . Nors toks variantas šaltokas. Tavo pasirinktas variantas su gelsva ir žalsva šiltesnis, nei mano sugalvotas smile.gif
Pas mano tėvus tai komplektas toks tamsiai mėlynas, plytelės geltonos su tamsiai mėlynais tarpukais, man labai gražiai atrodo, tai todėl ir siūlau tamsius tarpukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 07 22, 22:42)
Bent jau kiek įsivaizduoju, kad pastelines, sviesias, nes noriu šviesios virtuvės  smile.gif
Gal tiktų sienos šviesios gelsvos, komplektukas bordo, o plyteles i zalsvuma?
user posted image

Tik dar nežinau, kokios spalvos siūlės tiktų tarp plytelių? Ar tiktu tokios, kaip sienos, gelsvos?  unsure.gif
Ir dar, gal žinot, kur būtų Vilniuj galima tokios spalvos plytelių rasti?  blush2.gif kur didelis pasirinkimas?


Pas mūsų vienus draugus toks variantas bordo komplektas ir sviesiai gelsvos plyteles su sviesiais tarpukais. Viskas labai liuks atrodo. thumbup.gif O beje tokia spalva gelsva tikrai populiari tarp plyteliu ir manau tikrai nebus problema ieskant g.gif Bent Kaune tikrai maciau nemazai pavyzdziu g.gif
Atsakyti
aš dar galvojau apie balta ir šviesiai pilka spalvas, deti kur plyteles, bet kazkaip prie sito varianto apsistojau, tik reiks dabar plyteliu paieskoti tokiu zalsvu, o sienas jau dazus bus galima padaryti ta atspalvi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 07 23, 12:09)
aš dar galvojau apie balta ir šviesiai pilka spalvas, deti kur plyteles, bet kazkaip prie sito varianto apsistojau, tik reiks dabar plyteliu paieskoti tokiu zalsvu, o sienas jau dazus bus galima padaryti ta atspalvi  4u.gif


Na jei darysit ir stalviršį pilką, tai tiktų ir sienų plyteles iš tos pačios temos tik aišku keliais tonais šviesesnės... Tačiau šiltesnis ir mielesnis man asmeniškai tas pasirinkimas su gelsvom plytelėm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 23, 12:19)
Na jei darysit ir stalviršį pilką, tai tiktų ir sienų plyteles iš tos pačios temos tik aišku keliais tonais šviesesnės... Tačiau šiltesnis ir mielesnis man asmeniškai tas pasirinkimas su gelsvom plytelėm wub.gif

Stalviršis bus į gelsvumą, toks šviesus, nes pati virtuve nera is sviesiuju, i siaure langai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 23 liepos 2008 - 11:56
QUOTE(*Maja* @ 2008 07 23, 12:26)
Stalviršis bus į gelsvumą, toks šviesus, nes pati virtuve nera is sviesiuju, i siaure langai  smile.gif


Niu va tai kaip ir nėra ko daugiau mėtytis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 23, 13:14)
Niu va tai kaip ir nėra ko daugiau mėtytis thumbup.gif

jau kaip laukiu rolleyes.gif rolleyes.gif Projektuka atsius o tada ziuresim, ka pakeisti ir lauksiu baldeliu, bet dar virtuves remontas pats laukia.. OI kiek siukslyno bus doh.gif bet paskui bus laaaabai grazu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 07 20, 15:29)
Tos juodos sienos tai primena šarvuojimo salę  fear.gif

Nesijuokit, bet viena tokią sieną (raštuotas tapetas) planuoju savo svetainėje darytis smile.gif Baldai bus balti, kitos sienos labai šviesios, tokios kaip late kavos, šviestuvai baltų bumbulų. Tai norisi kažkokio akcento. Kaip manot, ar nenutamsinsiu perdaug kambario, kad nebūtų kaip šarvojimo salė? g.gif
Atsakyti
O pas mus jau sienas dažo... tik kad kažkaip nesidžiaugiu... nes dažai, kurie mums parduotuvėje atrodė vienaip, ant sienų visai kitokio atspalvio... schmoll.gif verysad.gif cray.gif cray.gif cray.gif Ir dabar mėtausi, graužiuosi, visi kiti planai byra dėl baldų ir pan........ cray.gif cray.gif cray.gif Ar aš viena čia tokia nenormali, fool.gif ar ir daugiau kam taip buvę? Gal priprasiu, o gal ne... vėl viską perdažyt, tai MB užmuš, jau šiandien kaip pažiūrėjo, bash.gif kai pasakiau, kad man negražu... cray.gif jokio įkurtuvių džiaugsmo cray.gif
Atsakyti
QUOTE(agente009 @ 2008 07 23, 19:19)
O pas mus jau sienas dažo... tik kad kažkaip nesidžiaugiu... nes dažai, kurie mums parduotuvėje atrodė vienaip, ant sienų visai kitokio atspalvio...  schmoll.gif  verysad.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif Ir dabar mėtausi, graužiuosi, visi kiti planai byra dėl baldų ir pan........ cray.gif cray.gif cray.gif Ar aš viena čia tokia nenormali, fool.gif  ar ir daugiau kam taip buvę? Gal priprasiu, o gal ne... vėl viską perdažyt, tai MB užmuš, jau šiandien kaip pažiūrėjo, bash.gif  kai pasakiau, kad man negražu...  cray.gif jokio įkurtuvių džiaugsmo cray.gif


O tai jau antrą sluoksnį dažo, juk jei pirmas dar galite pigmento įdėti ir išgauti norimą atspalvį ar bent jau artimesnį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 23, 19:42)
O tai jau antrą sluoksnį dažo, juk jei pirmas dar galite pigmento įdėti ir išgauti norimą atspalvį ar bent jau artimesnį 4u.gif

Ai, nežinau, jau visai nieko nenoriu... gal rytas bus protingesnis...
Dažo pirmą sluoksnį, bet su pigmentais žaist nenorėčiau, baisu, kd visai nepagadint... ai, vienur man per tamsu, kitur per ryšku... Sako, kad antras sluoksnis truputį keičia spalvą, bus sodresnė, gal dar bus nieko... bet šiandien tai nieko jau nebenoriu...
Atsakyti
QUOTE(agente009 @ 2008 07 23, 21:09)
Ai, nežinau, jau visai nieko nenoriu... gal rytas bus protingesnis...
Dažo pirmą sluoksnį, bet su pigmentais žaist nenorėčiau, baisu, kd visai nepagadint... ai, vienur man per tamsu, kitur per ryšku... Sako, kad antras sluoksnis truputį keičia spalvą, bus sodresnė, gal dar bus nieko... bet šiandien tai nieko jau nebenoriu...



nesinervuok ir man taip buvo. kaip nudaze geltona spalva. o dabar tokia gera spalva. kazkur rase kad spalva po dvieju savaiciu buna ok.

nezianu kiek cia teisybes, bet man tai tikrai ji pasikeite is pradziu buvo baisi. (ne tokia kokia tikejausi)
Atsakyti