Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

Tos juodos sienos tai primena šarvuojimo salę fear.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 07 20, 15:29)
Tos juodos sienos tai primena šarvuojimo salę  fear.gif


man irgi verysad.gif Jau geriau ligonines sterilioji balta tada doh.gif
Atsakyti
Man teko truputį domėtis apie spalvas, tai truputį nustebino, kad miegamajame renkatės tokias ryškias, sodrias spalvas. Pavyzdžiui, raudona labai intensyvi spalva, o tai reiškia, kad ji aktyvina žmogų, o miegamajame man, pavyzdžiui norėtųsi ramesnių spalvų, kaip mėlyna, kuri ramina ir migdo. Žalia skatina dirbti, veikti, o oranžinė prabudina, todėl labai tinka turėti oranžinį rankšluostį, kurį naudosit ryte. Tai vat, gal ir žinot viską, bet vistiek norėjau pasidalinti savo kukliom žiniom smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Greitu laiku (kai tik isigysiu kokio ieskau kampa), idesiu savo namuciu foto su spalvom, nes derinu kambaryje zydre (meslva) su sviesiai zalia 9zaliojo obuolio) tokia spalvyte ax.gif

Kol kas viskas puikiai sekasi, tik minksto kampo nerandu kokio noriu, o dar sunkiau jo apmusalus rasti kokiu reikia doh.gif

Bet kaip jums zydros ir zalsvos spalvu derinys? g.gif
Atsakyti
judkiss Paskelbta Šiandien, 13:33
QUOTE
Greitu laiku (kai tik isigysiu kokio ieskau kampa), idesiu savo namuciu foto su spalvom, nes derinu kambaryje zydre (meslva) su sviesiai zalia 9zaliojo obuolio) tokia spalvyte 

Kol kas viskas puikiai sekasi, tik minksto kampo nerandu kokio noriu, o dar sunkiau jo apmusalus rasti kokiu reikia 

Bet kaip jums zydros ir zalsvos spalvu derinys?

thumbup.gif Man tai labai liuksiskas derinukas drinks_cheers.gif As planuoju toki varianta sunaus kambaryje.
Atsakyti
QUOTE(balerina @ 2008 07 21, 13:31)
judkiss Paskelbta Šiandien, 13:33

thumbup.gif Man tai labai liuksiskas derinukas  drinks_cheers.gif As planuoju toki varianta sunaus kambaryje.


Man tai irgi toks nerealus wub.gif Kai irengsit, idekit nuotraukyte pasigrozeti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(judkiss @ 2008 07 21, 13:33)
Sveikutes  smile.gif

Greitu laiku (kai tik isigysiu kokio ieskau kampa), idesiu savo namuciu foto su spalvom, nes derinu kambaryje zydre (meslva) su sviesiai zalia 9zaliojo obuolio) tokia spalvyte  ax.gif

Kol kas viskas puikiai sekasi, tik minksto kampo nerandu kokio noriu, o dar sunkiau jo apmusalus rasti kokiu reikia  doh.gif

Bet kaip jums zydros ir zalsvos spalvu derinys?  g.gif


Na reiktų pamatyti šį derinį, bent mano vaizduotėje, tai jis toks šaltokas atrodo. O kokios spalvos baldų ieškai?
Atsakyti
QUOTE(egle.k.k @ 2008 07 21, 13:44)
Na reiktų pamatyti šį derinį, bent mano vaizduotėje, tai jis toks šaltokas atrodo. O kokios spalvos baldų ieškai?



Siuo metu yra zydra kilimine danga ir zalsvi vazoneliai geliu. Truksta zalsvu uzuolaidu ir zydro minksto kampo, su zalvom pagalvelem (arba atvirksciai) ax.gif

Tai ieskau zydro/zalsvo minksto kampo su miegama dalimi smile.gif

Bandau svelninti zydra spalva zalsvais atspalviais, todel siek tiek siltumo tai inesa. Kai jau pilnai viskas bus padaryta ir irengta, ikelsiu nuotraukyte, bus vaizdziau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(judkiss @ 2008 07 21, 14:50)
Siuo metu yra zydra kilimine danga ir zalsvi vazoneliai geliu. Truksta zalsvu uzuolaidu ir zydro minksto kampo, su zalvom pagalvelem (arba atvirksciai)  ax.gif

Tai ieskau zydro/zalsvo minksto kampo su miegama dalimi  smile.gif

Bandau svelninti zydra spalva zalsvais atspalviais, todel siek tiek siltumo tai inesa. Kai jau pilnai viskas bus padaryta ir irengta, ikelsiu nuotraukyte, bus vaizdziau  mirksiukas.gif


lauksim lauksim,nes siaip abi spalvos priklauso saltiems tonams kiek pamenu g.gif O gal ir klystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 21, 13:57)
lauksim lauksim,nes siaip abi spalvos priklauso saltiems tonams kiek pamenu g.gif O gal ir klystu g.gif


Gali buti blush2.gif bet ziuresim kaip galutinis variantas gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
Norėčiau patarimo blush2.gif daromės virtuvę, ir baldus pasirinkau virtuvinius Bordo spalvos, gal patartumėt, kokios spalvos dėti plyteles tarp spintelių tam plote, kokias daryti sienas ir grindis blush2.gif blush2.gif O jau kai bus rezultatas, būtinai įklesiu rolleyes.gif
Atsakyti
Bent jau kiek įsivaizduoju, kad pastelines, sviesias, nes noriu šviesios virtuvės smile.gif
Gal tiktų sienos šviesios gelsvos, komplektukas bordo, o plyteles i zalsvuma?
user posted image

Tik dar nežinau, kokios spalvos siūlės tiktų tarp plytelių? Ar tiktu tokios, kaip sienos, gelsvos? unsure.gif
Ir dar, gal žinot, kur būtų Vilniuj galima tokios spalvos plytelių rasti? blush2.gif kur didelis pasirinkimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 22 liepos 2008 - 22:13