Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

QUOTE(a79 @ 2008 06 25, 12:46)
Išrinkau vaikų kambariui žalią spalvą, dar dažyt nepradėjo, bet mane jau erzina ta spalva  doh.gif


Ziurint koki atspalvi pasirinkot, nes zalia gali labai saldyti kambari g.gif Pas mane dabar sviesiai zalia svetaine, tai kaip svetainiai tinka, bet jei vaiku kambari darysit zalsva butinai reikia butinai kokiu ryskiu siltu spalvu detaliu oranziniu ar geltonu g.gif
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 06 23, 23:45)

Turim tokią svetainę



Labai grazi svetaine bigsmile.gif tik dar truksta drabuzeliu langui, bet cia menkniekis irnesakyk.gif
Sakyk, o cia sienos pas jus dazytos ar tapetuotos, kazkaip neiziuriu ? lens.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 06 25, 13:30)
Labai grazi svetaine  bigsmile.gif  tik dar truksta drabuzeliu langui, bet cia menkniekis  irnesakyk.gif
Sakyk, o cia sienos pas jus dazytos ar tapetuotos, kazkaip neiziuriu  ? lens.gif

Ačiū, čia dar daug ko trūksta, va kaip tik dėl langų ir neapsisprendžiu doh.gif
O sienos dažytos bigsmile.gif
Atsakyti
Mes isigyjom naujos statybos busta 4u.gif Statybu bendrove kazkaip uzakcentavo, kad reiks pasirinkt vonios plyteles, na o del sienu buto nei mes pasiteiravom, nei jie kazka sake, tai pamanem, kad gausime butuka su baltom sienom ir patys jas peckiosim hihihi.gif Taigi MB isvyko is Lietuvos, o mane statybu bendrove issikviete pasirinkt vonios plyteles, kadangi jau is anksto zinojom is kokiu rinktis, tai man teko tik pirstu bakstelti i kataloga. Bet kai istrauke dazu palete ir liepe issirinkiti sienu spalvas swoon.gif Vaje tai pajungus fantazija visas spalvas isrinkau 10min begyje hihihi.gif Deje teks kai kuriuos kambarius vistik perdazyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 06 23, 23:45)
Sveikos merginos 4u.gif
Turim tokią svetainę
user posted image
kampo spalva šita panašesnė į tikrą
user posted image
Reikėtų langus uždengti, galvoju gal romanetes mastau.gif Kokia spalva tiktų? Nes man po visų remontų jokių minčių nekyla doh.gif
Baldai bus vėliau, greičiausiai tamsūs g.gif

Aš kabinčiau šviesias užuolaidas 4u.gif iki grindų gal viršuj įdėčiau kokį akcentą baldams g.gif gal dar ir apačioj ant "padelkų" g.gif

QUOTE(a79 @ 2008 06 25, 12:46)
Išrinkau vaikų kambariui žalią spalvą, dar dažyt nepradėjo, bet mane jau erzina ta spalva  doh.gif

Na jau ax.gif nors įdomu koks atspalvis g.gif maniškis kambarys vaikų tai neerzina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2008 06 25, 19:07)
Aš kabinčiau šviesias užuolaidas  4u.gif iki grindų gal viršuj įdėčiau kokį akcentą baldams  g.gif gal dar ir apačioj ant "padelkų"  g.gif

Ačiū 4u.gif Mintis visai nebloga rolleyes.gif
Atsakyti
berginos mano cia virtuve, ar ne butu pergeltona jei pirkciau i virtuve toki saldytuva. aisku labai abejoju del spalvos ar nebus pergeltona, nes kaina pakankamai man didele. tai abejoju. ka daryti.

user posted image

http://www.bizzon.lt...amp;persist=new
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 07 01, 19:48)
berginos mano cia virtuve, ar ne butu pergeltona jei pirkciau i virtuve toki saldytuva. aisku labai abejoju  del spalvos ar nebus pergeltona, nes kaina pakankamai man didele. tai abejoju. ka daryti.

user posted image

http://www.bizzon.lt...amp;persist=new

man tai thumbup.gif
jei dar kitur tų saulėgrąžų pridėsi, tai thumbup.gif
nepergeltona
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 07 01, 19:48)
berginos mano cia virtuve, ar ne butu pergeltona jei pirkciau i virtuve toki saldytuva. aisku labai abejoju  del spalvos ar nebus pergeltona, nes kaina pakankamai man didele. tai abejoju. ka daryti.

user posted image

http://www.bizzon.lt...amp;persist=new


Man irgi labai labai thumbup.gif
Aš pati labai mėgėja tokių spalvų ir virtuvėje daug akcentų iš saulėgrąžų, bet vistiek siūlau apsvarstyti... Bent jau pas mus šeimoje tikrai šaldytuvo po 5 metų nieks neleistų keisti (čia aš apie griežtąjį savo vyrą blush2.gif ) Nes dabar jau po 6 metų kelsimės į kitus namus ir aš jau nebenoriu turėti virtuvėje saulėgrąžų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 07 01, 19:48)
berginos mano cia virtuve, ar ne butu pergeltona jei pirkciau i virtuve toki saldytuva. aisku labai abejoju  del spalvos ar nebus pergeltona, nes kaina pakankamai man didele. tai abejoju. ka daryti.

user posted image

http://www.bizzon.lt...amp;persist=new

Ar jo nepirkčiau vien dėlto, kad jis ARDO schmoll.gif šita buitinė technika schmoll.gif
Atsakyti
tai va del to ir abejojau ir apsisprendem nepirkti, vien kad ardo verysad.gif vaziuosim ieskoti kito lens.gif
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 07 08, 09:56)
tai va del to ir abejojau ir apsisprendem nepirkti, vien kad ardo verysad.gif  vaziuosim ieskoti kito lens.gif

Šaldytuvai geriausi LIEBHER 4u.gif
Atsakyti