Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

QUOTE(Fijora @ 2008 06 16, 15:32)
Abstrakciu paveikslu nemegstu. Galiu i juos paziuret, taciau savo interjere tokiu nenoriu.
Nusprendziau rinktis akvarelistes Ramunes Kmieliauskaites darbus. Belieka nuvaziuot i Vilniu  smile.gif

abstraktų ir aš nesuprantu, bet kartais jie labai dera interjere hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 06 11, 10:44)
Noriu Jusu patarimo. Uzsisakiau paveiksla ir niekaip negaliu apsispresti, ar pirkt ji.
Paveikslas man patinka. Bet vis abejoju, ar jis ne per riskus mano svetaineje, kurioje vyrauja vaniles , gelsvos ir rudos spalvos. Paveikslas kabetu ant tos sienos tarp dvieju rudu juostu. Ant priesingos sienos virs sofos kabo didelis veidrodis (jame turetu tas paveikslas atsispindeti)Idesiu kelias nuotraukas ir nekantriai lauksiu Jusu atsakymo.

Cia tas paveikslas.
user posted image

O cia mano svetaines foto.

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

Ir dar. Ar sitoki paveiksla butina reminti?
Papildyta:
Paveluotai pastebejau mikser zinute, kad ji savaitei atsijungia ir nedalyvaus siame forume. Labai gaila...
Bet as  vis tiek tikiuosi sulaukti Jusu, merginos, nuomones  smile.gif


Sveikos, sugrizo dukra,tai vel galiu prisijungti.
del paveikslo. tu ta paveiksla matysi kiekviena diena, daugybe kartu pirk toki, kuris tau zadins gerus jausmus, kels nuotaika, gal primins ka nors grazaus. nepatingek paieskok ir surasti ta vieninteli, isskirtini, kuris atitinka tavo dvasios busena, kuris tave praturtina.
Papildyta:
QUOTE(darnemamyte @ 2008 06 10, 16:35)
Oi aciu vis padedate man,ale nelabai supratau kaip su ta mano siena sachmatine prie vonios,tai ta priekine kai ieini kur kriaukle,toletas ir viskas sudeta siulot det sachmatais ir kur vonia,nes ji po kairei kai ieini,bet vonios 105 plotis ir 170 ilgis pacios ravak  kuria desim.
o ir labai nusiminiau del spinteliu spalvu,galvojau tiks kokios tamsios  verysad.gif net nezinau,gal dar pergalvot del tu plyteliu,rinktis kitas  g.gif


Zinai tiksliai tau patarciau turedama tavo vonios planeli. pagal pasakojima, as issivaizduoju vienaip, o gal yra visai kitaip. Del baldu medzio spalva nebutinai turi buti sviesi, taip pat gali buti vysnia arba venge tai yra tamsus medis.
Atsakyti
QUOTE(skaidra111 @ 2008 06 18, 18:49)
Sveikos, sugrizo dukra,tai vel galiu prisijungti.
del paveikslo. tu ta paveiksla matysi kiekviena diena, daugybe kartu pirk toki, kuris tau zadins gerus jausmus, kels nuotaika, gal primins ka nors grazaus. nepatingek paieskok ir surasti ta vieninteli, isskirtini, kuris atitinka tavo dvasios busena, kuris tave praturtina.
Papildyta:
Zinai tiksliai tau patarciau turedama tavo vonios planeli. pagal pasakojima, as issivaizduoju vienaip, o gal yra visai kitaip. Del baldu medzio spalva nebutinai turi buti sviesi, taip pat gali buti vysnia arba venge tai yra tamsus medis.

Oi as nemoku cia ideti savo planelio blush2.gif buto,jei parasytumet i az savo pasta as jums i ten imesciau,tada aplamai visa buto visuma matytumet ir galeciau jums daugiau papasakoti ir pasitarti,nes turim ne tik plana jau turim ivairiu foto pridare kaip vyksta darbai kaip tinkauoja ir tt 4u.gif poto gal kazkaip susitartume,kad ir jums nebutu laiko gaisimas ir man nauda gal kazkaip susitartume atsilygint mirksiukas.gif
nes as viska jau turiu savo galvoj man tik patarimo arba papeikimo jau tereikia. blush2.gif
Atsakyti
Tu nufotografuok vonios kamari nuo duru, taip kaip matai tik iejus, tada man bus aiskiau.
Atsakyti
Sveikos mergytės 4u.gif jungiuosi į šią tėmelę nes jau pradedam remontuotis 2 kambarių butą. Tai mąstom dėl spalvų, bet sunkoka išsirinkti g.gif miegamasisi tai bus švelnios turbūt melsvos spalvos, vonia žalia wub.gif svetainė ryškesnė bet dar nesugalvoju kokios spalvos ir dėl virtuvės nieko nežinau doh.gif tai teks gerai pasukti galvą smile.gif
Atsakyti
Pas mus viena kambario siena išdazyta sviesi melsvai, man šaldo kambari. na nežinau kaip tau, bet as žadu ja naikinti. construction.gif bet juk kiekvienam žmogui skirtingai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 06 21, 13:16)
Pas  mus viena kambario siena išdazyta sviesi melsvai, man šaldo kambari. na nežinau kaip tau, bet as žadu ja naikinti.  construction.gif  bet juk kiekvienam žmogui skirtingai.  4u.gif


nesu tikra aš dėl mėlynos bet į miegamąjį norėčiau kažkokios raminančios spalvos
mergaitės kaip jūs savo miegamuosius dažėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2008 06 21, 13:37)
mergaitės kaip jūs savo miegamuosius dažėt  4u.gif


Mes tapetavom tokiais tapetais 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 06 16, 14:32)
Abstrakciu paveikslu nemegstu. Galiu i juos paziuret, taciau savo interjere tokiu nenoriu.
Nusprendziau rinktis akvarelistes Ramunes Kmieliauskaites darbus. Belieka nuvaziuot i Vilniu  smile.gif


user posted image

Šitas būtų pats tas wink.gif Pagyvintų, atgaivintų ir įsipaišytų į tavo interjerą smile.gif

Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2007 11 01, 00:02)
Dizaineriai sako, kad yra prabangios spalvos ir pigios. Kokios tos spalvos namų interjere, jūsų manymu. g.gif


Siuo metu visos ryskios ir tamsios spalvos vadinamos prabangiomis ax.gif nenusistebciau jei po keleto metu pastelines spalvos pasikeistu vietomis su ryskiomis spalvomis... ir taptu prabangiomis biggrin.gif O siaip interjero modernumas laikosi apie 5m... Tad visada geriau modernu stiliu maisyti su klasika, tada bustas ilgiau islieka madingas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oregano @ 2008 06 21, 16:12)
user posted image

Šitas būtų pats tas wink.gif Pagyvintų, atgaivintų ir įsipaišytų į tavo interjerą  smile.gif


Man tai sitas kaip tik toks nykoku spalvu. Manau, jis ne pagyvintu, o tik isilietu.
Atsakyti
Galvoju gal visgi šiltą miegamąjį pasidaryti, tokį švelniai oranžinį ka manot?
Atsakyti