Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų mažyliai duoda bučkį?

QUOTE(gvineja @ 2007 12 06, 13:18)
Maniškis 11 mėn. bučiuotis pradėjo: taip juokingai išsižioja ir dar liežuvėlį iškiša  tongue.gif (nors mes taip ir nemokinom blush2.gif )

mūsų mergaitei 9 mėn taip pat daro, bet tik vakarais kažkodėl g.gif
Atsakyti
11men neduoda
Atsakyti
as jau mokinu duoti pa, tai kai duodu tai ir jis issizioja, bet kad pasakyciau duok pa ir duotu tai nea.. smile.gif bet ismoksim smile.gif
Atsakyti
Mano lelkinas tai gal dar maziukas dalinti buckius, bet jam patinka kai ji buciuoji, jis tada juokiasi biggrin.gif dar mokinam daryti myliu, myliu, bet irgi tik juokiasi... blush2.gif arba sugriebia ir iznybia neblogai... doh.gif wub.gif
Atsakyti
Maniskiui 7 men, neduoda pa, bet as jo ir neklausiu, isbuciuoju visa visa biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
maniskiui irgi 7, bet jau bando buciuotis mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
pirmą kartą davė turbūt kokių 2,5 metų blink.gif
Atsakyti
Mums 10mėn. prieš kelias savaites pradėjo bučiuoti - išsižioja ir prisiglaudžia trumpam prie lūpų ar nosies, kartais kur pakliūva, apseilioja, bet kaip smagu, aš juokiosi tai ji ir vėl bučiuoja neprašoma. Ir ate-ate parodo ir pasako, Kai tik duris praviras paliekam tuoj bėga iš kambario, atsisuka tarpduryje ir mojuoja burbėdama ate-ate-ate...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmusiux: 30 balandžio 2010 - 13:43
Neduoda ji pa, ir apkabinti neduoda. Kai buciuoju i zanduka tai stumia, sukinejasi, o jai bandau apkabinti dazniausiai stumia mane su rankytem. Manau kai paaugs duos ja ir apkabint ir pabuciuoti. smile.gif
Atsakyti
buciuoja tik lele biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
nuo manes, kai paprasau, nusisuka biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

bus, kaip as biggrin.gif - mama vis prsimena - buciuodavo mane, o as sakydavau '"neuostyk ant manes'" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejusi: 03 gegužės 2010 - 01:30
Mums 6 men. tai jau stengiuos pamokint, bet, juk dar toks spokiukas biggrin.gif . tai jam pora kartu gavosi kazkos garsas tarsi su liezuviuku kla biggrin.gif .
Atsakyti
As savo mazyle ismokinau nuo 8 menesiu: kai pasakau PA, ji palenkia galvyte prie manes ir duodasi pabuciuojama i plaukucius wub.gif
Atsakyti