Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų mažyliai duoda bučkį?

QUOTE(Vaiva.S @ 2010 01 09, 20:07)
duoda jei tai galima pavadinti buckiu  lotuliukas.gif  issiziojus buciuoje, tai jau kiek seiliu yra burnoj tai visom pasidalina  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir dar liezuvelis istrauks lotuliukas.gif lotuliukas.gif , bet kaip faina thumbup.gif
Atsakyti
Mano mazylis, tai tikriausiai nori suvalgyti kokia nors mano veido dali. Issiziojes apseileja. Buckiu to nepavadinciau smile.gif
Atsakyti
Oi paprasau Duok Buciuka. Ysizioja iskisa lieziuviuka ir duoda paty skaniausia bucky lotuliukas.gif
Atsakyti
buckio neduoda tikrai tik jau gal nuo pumecio ziojasi paragauti biggrin.gif
Atsakyti
as jau galvojau kad manoji viena pati issiziojusi buckiuka duoda, bet pasirodo visi cia taip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Moniuke @ 2010 01 31, 01:24)
as jau galvojau kad manoji viena pati issiziojusi buckiuka duoda, bet pasirodo visi cia taip lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif , ir as galvojau pasigirsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Bucki ismoko duoti budamas mazdaug 1 metuku 4u.gif bet dabar turi toki rituala vakarais, begu pabuciuoti tai mane, tai vyra ir vel ratu... juoko buna thumbup.gif ir taip malonu wub.gif
Papildyta:
O kai ismoko duoti bucki, tai is karto labai graziai, atkisa lupytes, ne taip kaip dauguma mazyliu issizioja ir seilejasi rolleyes.gif tai mano manymu nera "tikras buckis" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Moniuke @ 2010 01 31, 01:24)
as jau galvojau kad manoji viena pati issiziojusi buckiuka duoda, bet pasirodo visi cia taip lotuliukas.gif


smile.gif
Atsakyti
Mes duoti bucki ismokom 8 men. su trupuciu, na kaip daugumos - issizioje biggrin.gif
Atsakyti
maniskis tai prasizioja ir lenkiasi prie manes.bet labai retai tai padaro.sakai duok pa,tai jis maivosi,nusisuka.retai aplamai kada maniskis meile rodo.jau kad apsikabintu ir prisiglaustu tai labai retai.atrodo gi nerekiu as ant jo,jam meile rodau,ir su vyru rodom kad graziai elgiames,bet vistiek toks saltokas vaikas ax.gif
Atsakyti
Oj, kokia maloni tema wub.gif Anksciau nepastebejau. Mano vaikas iki metu neduodavo. Retkarciais tik prasiziodavo, kad pabuciuotume. O dabar pats jau duoda ir taip saldziai. Mato, kad teveliai tada dziaugiasi. O man kaip fa-a-aina ir malonu. net iki siurpuliuku.
Atsakyti
lotuliukas.gif O MANO VARLYTEI JAU 10MEN, TAI JI MOKA IR ATE RODYTI IR BR BR PER LUPYTES SU PIRSTUKAIS DARYTI IR BUCIUOTIS...SU VISAIS TIK NE SU MANIM blink.gif ZODZIU DIEDUKUI, MANO BROLIAMS ISSIZIOJUS DUODA PA...ZAISLIUKAMS DALINA, O JAU KAI AS PAPRASAU TAI NUSISUKA..AS IR TAIP MATYT NUBUCIUOJU, TAI ATSIBOSTA...ARBA TIK SU VYRAIS BUCIUOJAS
Atsakyti