Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų mažyliai duoda bučkį?

Jeigu pati sakau duok bučki tai nusisuka , bet kai paciai uzeina noras prisiglaudzia ir visada duoda man bučki thumbup.gif
Atsakyti
siaip galima sakyt neduoda,bet jei uzeina gerumo banga tai buna daug ir lb seiletai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
va db paprasiau,sakau duok pa,apsikabino mano galva ir jau norejo duot bet nusisuko,vel sakau gi duok pa,tai apsimeta kad nebegirdi bigsmile.gif biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ispanka: 09 spalio 2009 - 17:32
Dar maziuke,neduoda,bet to laukiu nesulaukiuuuu!!! bigsmile.gif
Atsakyti
duoda buckius...ir mamai..ir meskiukams visiems... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Duoda ir labai jau seniai wub.gif
Atsakyti
Duoda kai ko nors nori,pvz saldainio lotuliukas.gif O kad pats prieitu ir savo noru pabuciuotu,nera buve verysad.gif o taip noretusi.
Atsakyti
duoda kada ji nori, o ne kada mes paprasom biggrin.gif
Atsakyti
duoda jei tai galima pavadinti buckiu lotuliukas.gif issiziojus buciuoje, tai jau kiek seiliu yra burnoj tai visom pasidalina lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, mes dar tik bandom mokintis. Kai sakau duok pa, kartais issizioja, o kartais visai niekaip nereguoja. Bet, manau, mums dar viskas pries akis wub.gif
Atsakyti
mums irgi bucki duoda visa burnyte issiziojusi bigsmile.gif
Atsakyti
Mano mažyliui greit bus 6 mėn., bet mes jau bučiuojamės ir močiutės nepamirštam pabučiuoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linauks @ 2010 01 09, 23:20)
Mano mažyliui greit bus 6 mėn., bet mes jau bučiuojamės ir močiutės  nepamirštam pabučiuoti  thumbup.gif


blink.gif nieko sau mano vauikui 1,5 metu bet nesibuciuoja schmoll.gif
Atsakyti