Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų mažyliai duoda bučkį?

mums 7men.bet dar neduoda.Bet gal ir ankstoka.
Atsakyti
maniske 9menesiuku pradejo buciuotis.bt gaunam tik tada kada jai paciai norisi oro_buckis.gif
Atsakyti
Moka, bet duoda nenoriai. Raukiasi ir nusisuka smile.gif
Atsakyti
musu mazyle duoda papuli ,bet tik mamai,broliui ir kartais teciui.Bet po jos buckio buname visi slapi lotuliukas.gif
Atsakyti
Jau po truputi mokinu, mums 10 menesiuku 4u.gif kai paprasau, kad duotu mamai bucki, tai labai apsidziaugia ir ziuri kas bus oliau... Tipo laukia, kad mama duotu mirksiukas.gif
Atsakyti
as savo maziuliuke mokinu tai ji tik atvepia lupa ir purskia seiles i mane blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
manoji bucki duoda nuo 8men. issizioja ir lenkiasi buciuotis. Prasant duoti "pa" nesupranta wink.gif o kai pasakau duok bucki patenkinta atropoja ir "buciuojasi" thumbup.gif
Atsakyti
Mums 7 su trupuciu ir dar bucinukais nesidalina schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mums 9 men. buciuka duoda tik dedei kai jis papraso ir labai graziai blush2.gif O man tik laaabai jau retai. O seneliaims paprasius nusisuka i kita puse beee.gif
Atsakyti
o mano jau nuo 6 men...buciuoja mama biggrin.gif istikro net nezinau kaip cia ji ismoko rolleyes.gif
Atsakyti
Siaip as sakyciau, kad dar neduoda. Bet kai sakai duoks buciuka ir prisislenki arciau ji visuomet atidaro burna lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirma bucki dave per tecio gimtadieni bigsmile.gif , buvo jam tada 7 men, o dabar kuo toliau tuo dazniau duoda, kartais ir neprasau duoti buckio, pats prieina ir pabuciuoja wub.gif Del sios akimirkos ir verta daug ka padaryti wub.gif
Atsakyti