Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų mažyliai duoda bučkį?

QUOTE(Mazhylja @ 2008 04 20, 20:22)
manajai 10menesiuku buckiu kol kas nedalina,o taip norisi  smile.gif bet uztat mokam glaustytis,apsikabina taip meiliai  mirksiukas.gif


Mes irgi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
mano dukra duoda bucki nuo 10 men. , pradzioje tik meskinus buciavo, bet po kurio laiko isprasem ir mes su teciu mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
o kaip jau mes sito laukiam wub.gif wub.gif wub.gif

dar ilgai teks laukt, uztat db patys vis PA duodam lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes butuko vos isprasom ax.gif , bet kai nutaria duoti tai tuo paciu ir ikanda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , reiskia - sia imkite jeigu taip norite biggrin.gif ,po to visa diena vaikstome su patinuse lupa doh.gif . O oro bucinuku siuncia kat ir 100 mirksiukas.gif
Atsakyti
Mūsiškis nors ir mažiukas, bet bučiuotis žiauriai nori.. Jau apsikabina mane, prasižioja ir prisiglaudžia prie žanduko..tai taip miela.. 4u.gif
Atsakyti
maniskis labai megsta jau prisiglaudinet man prie veido savo nosyte ir burnyte, jau mokomes pa duoti wub.gif
Atsakyti
Manosios tai reikia kokį dešimt kart prašyti- duok pa,duok pa......Kartais bučkį duoda taip : išsižiojus palinksta man prie veido ir laukia ,kol ją pabučiuosiu...O kartais ,kai aš noriu ją pati pirma ją pabučiuot,tai tik žanduką atsuka.... mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif ,mano panele duot pa ismoke tetis.O koks laimingas buvo kai isprase lotuliukas.gif .Dabar kai tik mazes paprasai,taip pati ir lenkias duot pa lotuliukas.gif .Taip miela lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniškis moka, bet labai nesišvaisto bučkiais ax.gif
Atsakyti
Mums kita savaite bus 8 menesiukai, duoda "pa" tik mamai ir tai labai jau retai. Pastebejau, kad tada kai paimu nuo zaidimo kilimelio ant ranku, tai jau tada duoda "pa", kaip apdovanojima, jog isgelbejau. lotuliukas.gif Buciuojasi, aisku, issiziojus biggrin.gif
Atsakyti
musu mazyle jau duoda bucki!!!!!!!!!!!!! bigsmile.gif bigsmile.gif bet tik teveliui ir mamytei kai paprasom tongue.gif o kai pati uzsinori tei pas ka tada buna tam ir duoda bucki!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif pastebejom kad mociutei duoda bucki ir paskui ima uz jos akiniu, jei neduoda akiniu ji vel buciuoja............. ax.gif matyt taip ji mokosi prasyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mes pradejom duoti buski jau 10 menesi thumbup.gif
lotuliukas.gif grazei duoti buski ir miliu miliu padaryti
wub.gif
duodam buski ir sesutei ir broliukui ir zaisliukams.kai musasi,po to daro caca. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kkristinak: 29 rugpjūčio 2008 - 21:24