Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų mažyliai duoda bučkį?

QUOTE(Putlutė @ 2007 12 22, 12:44)
P.S.as pati nelabai megstu glebesciuotis,bucinetis,matyt taip esu aukleta,gal seip nedrasu,tai ir vaiko nepratinu,kaip viena cia forumiete rase,kad moko bucinuka duoti rolleyes.gif

aš tai mokinu ir nemanau, kad blogai mokinti vaiką reišti jausmus ax.gif o dėl bacilų, tai nuo visko neapsaugosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(little bear @ 2007 12 22, 17:45)
aš tai mokinu ir nemanau, kad blogai mokinti vaiką reišti jausmus ax.gif o dėl bacilų, tai nuo visko neapsaugosi mirksiukas.gif


jus-mokinat,as-ne.cia yra jusu nuomone ir as ja gerbiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Putlutė: 22 gruodžio 2007 - 17:16
a man miela, kai vaikutis savo mamyte pabuciuoja... wub.gif
tai mudu irgi po truputuka mokinames...bet kai pasakau duok pa ir priglaudziu lupytes mazasis issizioja doh.gif ir taip ne viena karta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 12 22, 19:16)
jus-mokinat,as-ne.cia yra jusu nuomone ir as ja gerbiu drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(a.aurute @ 2007 12 22, 19:38)
a man miela, kai vaikutis savo mamyte pabuciuoja...  wub.gif
tai mudu irgi po truputuka mokinames...bet kai pasakau duok pa ir priglaudziu lupytes mazasis issizioja  doh.gif ir taip ne viena karta  blush2.gif

wub.gif kaip miela...
o maniškis tai nusisuka doh.gif o taip noris meilumo iš jo blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės. Pamačiau šitą temą ir negalėjau susilaikyti. Savo dukrytei,kai sakau "Duok bučkį", tai ji išsižioja ir įkniumba į mano žandą. Pas mus šeimoj nebuvo įprasta reikšti kažkokius jausmus (pvz. prieiti ir apkabinti, šiaip be progos pabučiuoti), todėl aš nenoriu kad taip būtų tarp manęs ir mano dukrytės. Tai mudvi viena kitą myluojam. Ar gali būt kas nuostabesnio, kai vaikiukas tave apkabina?
Atsakyti
mano tai dukryte myliu myliu daro tai nuo 8men mazdaug, taip apsikabina abiem rankytem ir prisiglaudzia. o bucki tai nuo 9.5men pradejo duodi, nes anksciau nenoredavo duot. tai vat, bet siaip daug ir neprasineju nera ko vaikelio kankinti smile.gif
Atsakyti
musu dukryte duoda bucki nuo 11men smile.gif
Atsakyti
maniskis jau senokai duoda.. ax.gif anxciau toki labai labai seileta, o dabar svelnu ir dar apkabina wub.gif
Atsakyti
manajai 10menesiuku buckiu kol kas nedalina,o taip norisi smile.gif bet uztat mokam glaustytis,apsikabina taip meiliai mirksiukas.gif
Atsakyti
o manio mazyte labai meili, duoda bucki mamai, tetei, suniukui (zaisliniam) ir myliu myliu daro zaisliukus wub.gif rytais kai prabundam, tada isbuciuoja mane visa, pati lenda buciuotis ax.gif o svetimiem, taj pabuciuoja i rankyte ir papucia (nusisuncia buciuka ) thumbup.gif net kasininkem siuncia buckius, ir visiem kas ja meiliau uzkalbina ax.gif o kai pasakau laikas i lovyte, tada atisveikina zaisliukus, teveli, jei buna draugus ar gimines mirksiukas.gif visiem nusiuncia po oro bucki wub.gif
Atsakyti
saviski ismokinom buciukus dalinti gal nuo 9 men. budavo ivairiu ir seiletu ir ne smile.gif kartais net ikasdavo biggrin.gif. Bet jis gudrutis kai mama papraso duot bucki tai ne tik sesei dalina ir noriai biggrin.gif
Atsakyti
Neduoda schmoll.gif nors kaip tik neprasau verysad.gif
Atsakyti