Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų mažyliai duoda bučkį?

QUOTE(Jurgita-spurgyta @ 2007 12 08, 19:57)
Mes mokam bučiuotis  tongue.gif , bet tik išsižiojus (matau kaip daugelis  biggrin.gif )
Sakau duok bučiuką  biggrin.gif  išsižioja ir puola mane  lotuliukas.gif

kIAP wub.gif wub.gif KAI DUODA BUCKI
Atsakyti
mums dar 8 men nera, bet jau kaip moka su teveliu myliu myliu padaryti, man is pavydo raudonis musa. man taip nedaro.
tetis preina ir sako myliu myliu lenkiasi o vaikutis rankom kojom ji apsikabina.
o manvietoj buckiu ikast bando, bet vis tiek malonu
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 12 06, 16:49)
va kaip skirtingai. maniskis anksti ismoko ladutes ploti, ate, ate parodyti, niu niu niu, sokti, bet va bucinio nenori duoti  biggrin.gif

Maniškė irgi daro katutes, "saulė virė", nea- pasukioja galvą, ate ate daro, parodo, kokia didelė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby27 @ 2007 12 08, 20:36)
mums dar 8 men nera, bet jau kaip moka su teveliu myliu myliu padaryti, man is pavydo raudonis musa. man taip nedaro.
tetis preina ir sako myliu myliu lenkiasi o vaikutis rankom kojom ji apsikabina.
o manvietoj buckiu ikast bando, bet vis tiek malonu

thumbup.gif MAN VYRAS PAVYDI DUKRYTES DEMESIO,BAIGAI PAMIRSTI NET ZODI TETE ax.gif
Atsakyti
mums 7men, bet dar neduoda
Atsakyti
mano maziuke jau duoda bucki, taip graziai atkisa lupas ir buciuoja wub.gif
Atsakyti
mano berniukas tai gal kokiu 7menesiu pradejo buciukus dalint, irgi issizioja ir prisispaudzia taip meilei smile.gif nu man kazkaip liezuvio to nekisa, bet kai drauge ateina, tai prisikabina ir buciuoja ir vos ne laizo jai tuos zandus smile.gif nors va tecio tai niekada nemaciau, kad pabuciuotu, gal del to kad jis vis lenda ir pats buciuoja , kai vaikiukui nenuotaika g.gif
Atsakyti
as tai dziaugiuosi,kad mano pumpurelis nelenda buciuoti(ypac visokiu ciotku ir dedziu schmoll.gif ),esu tokios nuomones,kad burnoj daugiau mikrobu nei š**noj(atsiprasau uz negrazu issireiskima) ir delto suaugusiems buciuoti vaika i veiduka,nesvarbu kuria vieta,rankutes yra draudziama.Specialiai vaiko nemokom buckius duoti.
Kai su sunuciu zaidziam-tetis jam pucia i pilva su burna ora ir taip kutena,tai jis dabar nelabai dar suprasdamas ka daro irgi mus visur kandzioja-i koja,zanda,ranka,pilva ir pan biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Putlutė: 21 gruodžio 2007 - 15:04
QUOTE(Putlutė @ 2007 12 21, 17:01)
as tai dziaugiuosi,kad mano pumpurelis nelenda buciuoti(ypac visokiu ciotku ir dedziu  schmoll.gif ),esu tokios nuomones,kad burnoj daugiau mikrobu nei š**noj(atsiprasau uz negrazu issireiskima) ir delto suaugusiems buciuoti vaika i veiduka,nesvarbu kuria vieta,rankutes yra draudziama.Specialiai vaiko nemokom buckius duoti.
Kai su sunuciu zaidziam-tetis jam pucia i pilva su burna ora ir taip kutena,tai jis dabar nelabai dar suprasdamas ka daro irgi mus visur kandzioja-i koja,zanda,ranka,pilva ir pan biggrin.gif

Mano mazyte duoda bucki bet tik man o pas visokiu dedziu tetu ir t.t visai neina net i ta puse neziuri ji labai bijo svetimu zmoniu. O kad su manim mazyle buciuojasi nematau nieko blogo juk tik papteli ir viskas jokiu laizeku nebuna o jei ir paklius koks mikrobas nuo visko nenusaugosi visur tu mikrobu pilna jei laikysi kaip siltnami bus tik blogiau.
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2007 12 21, 23:09)
Mano mazyte duoda bucki bet tik man o pas visokiu dedziu tetu ir t.t  visai neina net i ta puse neziuri ji labai bijo svetimu zmoniu. O kad su manim mazyle buciuojasi nematau nieko blogo juk tik papteli ir viskas jokiu laizeku nebuna o jei ir paklius koks mikrobas nuo visko nenusaugosi visur tu mikrobu pilna jei laikysi kaip siltnami bus tik blogiau.


visiskai su jumis sutinku drinks_cheers.gif
pati vaiko i lupytes niekada nebuciuoju ir vyrui neleidziu-man tai nepriimtina schmoll.gif bet i zanduka ar kaktyte,galvyte pakstelim,ypac as megstu galvyte buciuoti wub.gif man ji atrodo kazkokia stebuklinga.... biggrin.gif
savo gimine labai myliu ir po truputi pradedu pamilti vyro,bet nemanau,kad buciavimasis parodo meile ax.gif
P.S.as pati nelabai megstu glebesciuotis,bucinetis,matyt taip esu aukleta,gal seip nedrasu,tai ir vaiko nepratinu,kaip viena cia forumiete rase,kad moko bucinuka duoti rolleyes.gif
Atsakyti
as tai ir nelabai megstu buciuotis ypac su svetimais i lupas, man priimtiniau i zanduka pakstelti ir apsikabinti, tai mes su dukryte ir darom ji prisiglaudzia prie manes tai as jai i zanduka, i kaktyte, i rankyte
Atsakyti
QUOTE(munda @ 2007 12 22, 12:47)
as tai ir nelabai megstu buciuotis ypac su svetimais i lupas, man priimtiniau i zanduka pakstelti ir apsikabinti, tai mes su dukryte ir darom ji prisiglaudzia prie manes tai as jai i zanduka, i kaktyte, i rankyte


drinks_cheers.gif ploja.gif
Atsakyti