Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų mažyliai duoda bučkį?

Mažylei 11 mėn., jau po truputį pradeda duoti bučkį smile.gif
Atsakyti
Mano maziukui jau metukai, bet kazkaip dar nesimokem buckius duoti, reiks pradeti smile.gif
Atsakyti
Siaip jau net nepamenu nuo kada duoda pats kada nori, o paprasytas tai tik visai neseniai pradejo buckius dalint biggrin.gif Bet tie jo buckiai tokie, kad puse veido nuseilioja, issizioja kiek gali lotuliukas.gif
Atsakyti
As milijona kartu per diena maziu pabuciuoju, turbut jam nuo to jau bloga lotuliukas.gif Nes kai paprasau duot "pa" tai nusisuka net biggrin.gif
Atsakyti
Turim 11 mėnesių, bet pa dar nesimokėme, nors mokame jau daug ką. Reikės pasimokyti smile.gif
Atsakyti
Pas mus megstamas uzsiemimas "bucius dalinti", tik reikia pasisaugoti, nes kartais neapskaiciuoja, tai kai "ziebia" is kaktos lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano maziukui 10 men. ir jau duoda bucki blush2.gif oro_buckis.gif ( bet reikia gerai paprasyti, kad duotum )
Atsakyti
o musu maziukui greit 9men 4u.gif mazas, bet bucuotis nori net labai, per diena net nzn kiek sykiu pasibuciujam, ir jo prasyt net nereikia pats buciuoja wub.gif
Atsakyti
kaip fainiai wub.gif mes tai tik dabar ismokom buciuotis ax.gif bet ir tai kol prisiprasai doh.gif
Atsakyti
Musu maziukas tik visai nesenai pradejo duoti buciuka,o kartais buciukas baigiasi ikandimu wub.gif
Atsakyti
mano dukryte tai irgi duoda bucki smile.gif kartais kai labai prasai ir jau rodai lupom tai irgi duoda, bet dazniau neprasoma, pasidziaugia kad paimi ant ranku ir pan, tai suima uz ausu, prisitraukia prie veido ir iskisus liezuviuka issiziojus paseilioja:D taip miela buna smile.gif o va nesenai ismoko ir katutes plot, vienakart ir ate parode, vienu zodziu mama euforijoj bigsmile.gif
Atsakyti
maniskis sunelis tai tik 2 metu su trupuciu ismoko bucki su garsu duot...o iki to laiko tai tai nieko panasaus nebuvo... smile.gif
Atsakyti