Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų mažyliai duoda bučkį?

manajam 10 mėn, duot PA nesimokėm, bet LABAS moka duot ir purtydamas galvytę pasakyt ne-ne-ne kai ko nenori smile.gif
Atsakyti
Mano mazutei 11 men. Pries keleta dienu pora kartu pasakiau "duok butuka" ir mazyle pabuciavau, tai nuo to karto man pasakius "duok butuka" ji atkisa lupytes ir palinksta i mane, o kai pabuciuoju, daug juokiasi, net nosyte suraukusi lotuliukas.gif tiesa, vyro ji kolkas nebuciuoja rolleyes.gif
Atsakyti
kaip fainiai thumbup.gif mums dar tik 8 men bet vadinasi jau sito grozio greit sulauksim wub.gif
Atsakyti
Suneliui 9 menesiai, duoda ir dar kaip! wub.gif Jetus koks geras jausmas!
Atsakyti
Turiu du vaikus, sunus ateidavo, atsisesdavo ant manes, apsikabindavo ir sakydavo mylu mylu nuo kokiu 10 men. ir daug daug visur i veida buciuodavo wub.gif , dukryte pradejo tik dabar duoti bucki ir nosytemis pasitrina, nors jai jau 1 metai ir 4 men. Nors is jos maziau siltu jausmu, bet vistiek, tai taip miela wub.gif
Atsakyti
Mes nemokinam ir neprasom duoti bucki, bet ji pati ismoko savaip bigsmile.gif Issizioja ir prisiglaudzia prie zando. Is pradziu galvojau kad ikasti nori, bet paskui supratau, kad cia toks seiletas buckis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gvineja @ 2007 12 06, 13:18)
Maniškis 11 mėn. bučiuotis pradėjo: taip juokingai išsižioja ir dar liežuvėlį iškiša  tongue.gif (nors mes taip ir nemokinom blush2.gif ) .Nepasakyčiau, kad noriai bučkius dalina, nebent mes su tėčiu savo pavyzdžiu išprovokuojam, arba jam užeina koks meilės priepolis wub.gif


na va maniske nuo 10 men taip dare tik as sakydavau duok bcky ir lysdavau vaikui i veikda tai ta issiziodaco ir jau ale buciuoja biggrin.gif , bety nuo kokiu 13 menesiu tai labai jau graziai apsikabindavo pabuciuodavo, o proes koky menesiuk iamoko sakyti myliu tave neprasoma wub.gif geriausias jausmas pasaulyje. o mazyle dar permaza dar nezibuciuoja ax.gif
Atsakyti
Musiske tai turi savo megstamiausia zaisla, ir jam duoda buckiu, o man ir teciui ne, sakom : "duok pa" wink.gif tai ji pasiima zaisla ir ji buciuoja, ne mus wink.gif nieko, ismoksim smile.gif
Atsakyti
Mano dukryte labai mego kazkur nuo 5iki 8men.o dabar jei sakai duok bucki,tai graziai atsuka zanduka,labai retai kada man duoda bucki.Turbut tai paveldeta is tecio biggrin.gif .
Atsakyti
Musų lialius labai mėgsta visus ''bučiuoti'' biggrin.gif nors tas bučiavimas panašesnis y norą suvalgyti žmogų biggrin.gifD bet labai patinka kai jį bučiuojam wub.gif
Atsakyti
Duoda jau nuo 8 mėnesių, tokį špokišką, šlapią thumbup.gif
Atsakyti
maniske duoda seileta jau senokai, bet neprasyta, pati ir tik man smile.gif kai mazesne budavo, tai pries miega mano smakra kandziodavo nuo kokiu 6 men biggrin.gif
Atsakyti