Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų mažyliai duoda bučkį?

mano mažiui jau 11 mėn, bet jokiu būdu neišmokinam duoti bučkį. o taip norėtųsi... blush2.gif kaip jūsų mažieji?
Atsakyti
QUOTE(little bear @ 2007 12 06, 12:37)
mano mažiui jau 11 mėn, bet jokiu būdu neišmokinam duoti bučkį. o taip norėtųsi... blush2.gif kaip jūsų mažieji?

Nea,dar neduoda mano amziuke,apkabina,prisiglaudzia ir wub.gif viskas
Atsakyti
aš tai žinau berniuką, kuris, berods, nuo 8 mėn bučkius dalina. pabučiuoja ir meiliai apsikabina... ax.gif
Atsakyti
Maniškis 11 mėn. bučiuotis pradėjo: taip juokingai išsižioja ir dar liežuvėlį iškiša tongue.gif (nors mes taip ir nemokinom blush2.gif ) .Nepasakyčiau, kad noriai bučkius dalina, nebent mes su tėčiu savo pavyzdžiu išprovokuojam, arba jam užeina koks meilės priepolis wub.gif
Atsakyti
Maniškė neduoda bučkio, o jei pabučiuoju pati, tai susiviepia ir nusisuka lotuliukas.gif
Užtat kartais pamyluoja ir prisiglaudžia wub.gif labai jau stipriai įsikimba į drabužius, o kartais ir įžnybia neblogai doh.gif
Atsakyti
mes irgi neismokinam... patys ji buciuojam ir su vyru vaikui pavyzdi parodom biggrin.gif bet musiskis nelinkes buciuotis schmoll.gif pora kartu dave ir psio... irgi issiziojo ir liezuvi kiso lotuliukas.gif
Atsakyti
Musu vaikialiui tai nuo 17 valados uzeina meiles valandos, lotuliukas.gif istisai begioja apkabina ir pabuciuoja ir vel bega cypdamas , dar labai megsta ikasti. doh.gif
Atsakyti
Mūsų 2.gif 9 mėn išmoko bučiuotis thumbup.gif Kažkaip greit išmoko, ale irgi išsižioja... ax.gif Bet va, su ladutėm tai sunkiau doh.gif Nuo 6 mėn mokinu, bet rezultatas tik dabar matos ir tai nepasakyčiau, kad geras... doh.gif Kiekvienam savas laikas ateina.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Mūsiškis bučkį duoti moka seniai, bet dalina nenoriai. Na nebent vaikams ir svetimoms tetoms (ypatingai blondinėms doh.gif lotuliukas.gif ). Jis toks pats kaip aš maža kad buvau. Nemėgau mylavimosi. rolleyes.gif Tai dabar suprantu, kaip mano mamai liūdna buvo. Neina nei priglaust, nei pabučiuot. Na nebent į kampą užspeitus. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sonvita @ 2007 12 06, 15:26)
Mūsų 2.gif 9 mėn išmoko bučiuotis thumbup.gif Kažkaip greit išmoko, ale irgi išsižioja... ax.gif Bet va, su ladutėm tai sunkiau doh.gif Nuo 6 mėn mokinu, bet rezultatas tik dabar matos ir tai nepasakyčiau, kad geras... doh.gif Kiekvienam savas laikas ateina.... mirksiukas.gif

va kaip skirtingai. maniskis anksti ismoko ladutes ploti, ate, ate parodyti, niu niu niu, sokti, bet va bucinio nenori duoti biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi dažnai prašom bučkio smile.gif bet keistai mažius tik pažiūri į mus schmoll.gif bigsmile.gif O mes nelaukiam ir patys jį dažnai bučiuojam thumbup.gif Neseniai ir ate ate pradėjo rodyti ir katutėm smagiai ploja gana dažnai thumbup.gif
Atsakyti
Mes mokam bučiuotis tongue.gif , bet tik išsižiojus (matau kaip daugelis biggrin.gif )
Sakau duok bučiuką biggrin.gif išsižioja ir puola mane lotuliukas.gif
Atsakyti