Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta nuotakos suknelė

sveikutes auksarankes 4u.gif , negalejau tik paziureti ir pabegti ax.gif Jusu visu darbeliai tiesiog nuostabus, net nerandu tinkamu zodziu, nes esu tiesiog apstulbusi blush2.gif SAUNUOLES JUS 4u.gif
Atsakyti
Aciu merginos
Papildyta:
QUOTE(rutene05 @ 2010 06 17, 20:22)
Sveikos, mielosios  4u.gif
visų darbeliai super!!! nerealu!! thumbup.gif  wub.gif  labai noriu megztos arba nertos vestuvinės suknelės smile.gif mano brangiausiasis irgi pritaria šitam mano norui, jam taip pat labai gražu smile.gif po truputį pradėjome planuoti vestuves, bet viskas vyktų rudens paskutinėmis dienomis arba pirmomis žiemos dienomis. Gal patartumėte kokius siūliukus rinktis ar pasiūlytumėte savo paslaugas, ar kokių patarimų parašytumėte?  blush2.gif  4u.gif



QUOTE(Jollysiup @ 2010 06 17, 22:58)
Na as kai sumasciau eit susirasyt, irgi iskart pagalvojau apie megzta ar nerta suknele, bet trumpa, nes norejau kazko originalaus, neiprasto..bet ziuriu dabar madinga, vis daugiau tokiu nuotaku.. 4u.gif  as pradejau narsyt interneta, ir uzkibau ant pirmos istrigusios suknytes, nors mano vestuves liepos gale, bet labiau visgi tiktu rudeniui, tai meldziuos kad nebutu karsta diena..nes suknyte moherine biggrin.gif  o mohera, ypac megzta kiaurarasciu, duoda lengvumo, svelnumo ispudi, atrodo prabangiai, sventiskai 4u.gif  va toki modeliuka issirinkau, kuklus, bet mielas... wub.gif user posted image

Sia suknute as esu mezgusi is Angora2 siulu. Jie plonyciai, bet labai silti, manau ir ziema nebus su tokia suknute salta. Sudetis 50%mohera, 30%akrilas, 20%virginijos vilna
Stai kas gavosi
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 06 16, 15:55)
Atnesu ir as parodyti suknute nuotakai, bet salia jusu sedevru....
user posted image

Sveiki:)
Labai grazus bateliai,visur tokiu ieskau,gal kartais parduodate jei dydis jusu 37?? blush2.gif o gal isduosit paslapti kur pirkote??? ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 06 11, 21:20)
dekoju,visoms uz tokius mielus vertinimus. 4u.gif


Alpstu nuo jusu darbu karsta.gif Sakykit, ar galima nusipirkti megzta ilga moherine suknyte, jeigu taip - i kokia kaina orientuotis daug maz?
Atsakyti
QUOTE(cerina @ 2010 06 20, 17:10)
Sveiki:)
Labai grazus bateliai,visur tokiu ieskau,gal kartais parduodate jei dydis jusu 37?? blush2.gif o gal isduosit paslapti kur pirkote??? ax.gif  ax.gif

Cia mano klientes nuotrauka smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 06 16, 15:55)
Atnesu ir as parodyti suknute nuotakai, bet salia jusu sedevru....


Nuostabu. labai gražu.
Atsakyti
dar viena suknele ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Ojej, koks grozis wub.gif svajoju vis kartais apie tokia
Atsakyti
Labai grazus Viliutes megztos sukneles pateikimas wub.gif o ir pati suknele labai daili bigsmile.gif

Ivesiu siokia tokia intriga ir as rolleyes.gif Manoji suknele jaubaigta nerti... atsidure pas siuveja pamusalo siuvimui ir... po gero menesio pasirodys cia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 06 22, 08:05)


Be žodžių. Nuostabiai nuostabiausiai gražu.
Atsakyti
aciu uz ivertinimus 4u.gif
ir dar viena fotosesija
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Aš tai negaliu nosies kišti į šią temą, nes atrodo, kad mano suknelė gerokai nublanksta prieš čia įdėtus jūsų darbelius cray.gif cray.gif cray.gif

Bet jau nutarta, ką apsirengsiu per sekančią šventę ax.gif ax.gif
Atsakyti