Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta nuotakos suknelė

QUOTE(Viliuteee @ 2010 06 08, 11:33)
ir aš turiu galimybę parodyti dar vieną savo kūrinėli

iki šiol žiūrinėdavau megztas sukneles ir galvodavau, kad labai gražu, bet sau tokios nenorėčiau. o vat šitos norėčiau smile.gif super!
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 06 03, 12:44)
Štai pagaliau manoji:


Gražu, ir orandžiniai akcentai labai gražu.

QUOTE(diamaja @ 2010 06 04, 22:20)


Labai graži, tik, manau, kad nugara kiek per atvira.

QUOTE(Viliuteee @ 2010 06 08, 11:33)


Koks lengvumas ir švelnumas. Labai gražu.
Atsakyti
dekoju,visoms uz tokius mielus vertinimus. 4u.gif
Atsakyti
Viliuteees sukneles tokios lengvos kaip pukas, nu tikras malonumas.
Atsakyti
Atnesu ir as parodyti suknute nuotakai, bet salia jusu sedevru....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 06 16, 14:55)
Atnesu ir as parodyti suknute nuotakai, bet salia jusu sedevru....
user posted image

Ligvita galiu pasakyti sedevras salia sedevru wub.gif
Atsakyti
Sveikos, mielosios 4u.gif
visų darbeliai super!!! nerealu!! thumbup.gif wub.gif labai noriu megztos arba nertos vestuvinės suknelės smile.gif mano brangiausiasis irgi pritaria šitam mano norui, jam taip pat labai gražu smile.gif po truputį pradėjome planuoti vestuves, bet viskas vyktų rudens paskutinėmis dienomis arba pirmomis žiemos dienomis. Gal patartumėte kokius siūliukus rinktis ar pasiūlytumėte savo paslaugas, ar kokių patarimų parašytumėte? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutene05 @ 2010 06 17, 20:22)
Sveikos, mielosios  4u.gif
visų darbeliai super!!! nerealu!! thumbup.gif  wub.gif  labai noriu megztos arba nertos vestuvinės suknelės smile.gif mano brangiausiasis irgi pritaria šitam mano norui, jam taip pat labai gražu smile.gif po truputį pradėjome planuoti vestuves, bet viskas vyktų rudens paskutinėmis dienomis arba pirmomis žiemos dienomis. Gal patartumėte kokius siūliukus rinktis ar pasiūlytumėte savo paslaugas, ar kokių patarimų parašytumėte?  blush2.gif  4u.gif

Na as kai sumasciau eit susirasyt, irgi iskart pagalvojau apie megzta ar nerta suknele, bet trumpa, nes norejau kazko originalaus, neiprasto..bet ziuriu dabar madinga, vis daugiau tokiu nuotaku.. 4u.gif as pradejau narsyt interneta, ir uzkibau ant pirmos istrigusios suknytes, nors mano vestuves liepos gale, bet labiau visgi tiktu rudeniui, tai meldziuos kad nebutu karsta diena..nes suknyte moherine biggrin.gif o mohera, ypac megzta kiaurarasciu, duoda lengvumo, svelnumo ispudi, atrodo prabangiai, sventiskai 4u.gif va toki modeliuka issirinkau, kuklus, bet mielas... wub.gif user posted image
Atsakyti
Jollysiup, tikrai graži suknelė wub.gif thumbup.gif o kadangi mes planuojame vestuves beveik žiemą, tai man tikrai reikėtų labai šiltos suknelės biggrin.gif
Atsakyti
Nu tos ziemos pas mus tokios... irnesakyk.gif spalis nebutinai jau saltas, o ir kam ta supersilta, juk lauke nesalsit smile.gif As dar zadu rinkes apsinert tokiais siulais (auskarus) ir gele i plaukus turiu tip top spalvos wub.gif batukai uzdari irgi spalva pataikiau tokia pat, ta ivory vadinama biggrin.gif Bet kaip jaudinuos, kad bus man karsta... doh.gif P.S. Jeigu kartais sudomintu, galeciau perleisti suknyte ir priedus mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mus tie orai tokie neprognozuojami blink.gif bet tikiuosi, kad jums bus toks, kokio reikia mirksiukas.gif 4u.gif
o kadangi aš mėgstu šilumą, tai man niekada nebus per šilta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 06 16, 13:55)
Atnesu ir as parodyti suknute nuotakai, bet salia jusu sedevru....


Be žodžių wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti