Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta nuotakos suknelė

Sveikos ponios.

Kiek kainuotu ilga vetuvine sulnele? ilgom rankovemis ir pridengtu kaklu?

Atsakyti
QUOTE(terteliene @ 2010 05 05, 17:50)
Sveikutės, na pagaliau ir mano Didžioji diena praėjo smile.gif Noriu ir aš pasirodyti savo suknelę smile.gif

http://joaniuka.blog...uviu-diena.html


Labai giriu bigsmile.gif nuostabi, mano skonio, elegantiška, paprasta.
Na manoji jau irgi beveik užbaigta liko tik kraščiukus užbaigti ax.gif nuo pirminio pavyzdžio modelis pasikeitė visiškai, nes esu apvaloka ir mane stambino. Pasirodysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 05 06, 11:31)
Labai giriu  bigsmile.gif  nuostabi, mano skonio, elegantiška, paprasta.
Na manoji jau irgi beveik užbaigta liko tik kraščiukus užbaigti  ax.gif nuo pirminio pavyzdžio modelis pasikeitė visiškai, nes esu apvaloka ir mane stambino. Pasirodysiu  mirksiukas.gif


Oi laukiam laukiam smile.gif Ačiū už gražius žodžius! Na maniškė irgi skyrėsi nuo modelio, nes ne visas detales apdailai ir rasti eina... Ačiū mano Mamytei kad padėjo visą apdailą pasidaryti ir nervų paskutinių likučius išsaugoti padėjo... Bet galiausiai viskas gavosi čiki, ir jaučiausi puikiai, ir gražiai su suknute, ir patogi velniškai buvo smile.gif Tai dabar kadangi mažiukų aplinkoj daug turime, ir daug krikštynų teks dalyvauti - tai va bus man krikštynoms puiki suknutė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 05 06, 11:31)
Pasirodysiu  mirksiukas.gif

laukiu bigsmile.gif
terteliene simpatiška suknelė wub.gif
Atsakyti
Stai taip atrodo nertas vestuvinis svarkelis ilgomis rankovemis

user posted image

user posted image
Taip svarkelis atrodo ant vestuvines sukneles.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mezgejele @ 2010 05 07, 18:37)

Taip svarkelis atrodo ant vestuvines sukneles.


Likau be žado blink.gif blink.gif
N u o s t a b u thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mezgejele, tobulejat ne dienom, o valandom!!! labai labai graziai atrodo tiek bolero, tiek bolero ant suknytes 4u.gif sekmes ir toliau 4u.gif
Atsakyti
Bolerukas tai fantastinis! Norėčiau ir aš mokėti taip narplioti... blush2.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz ivertinima
Atsakyti
Asmeniskai as boleruko noreciau "nekiauros" nugaros - nes tam ir deciaus, kad silciau butu. Bet is priekio tie neriniai wub.gif laaabai grazu - tobula!
Atsakyti
Sveikos, noriu parodyt savo draugės auksarankės darbelį, suknelę nuotakai wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Milky-Way @ 2010 05 17, 10:05)
Sveikos, noriu parodyt savo draugės auksarankės darbelį, suknelę nuotakai wub.gif
user posted image


bigsmile.gif nuostabu ir puikus įrodymas, kad megzta suknelė tinka ne tik manekenėms biggrin.gif Po teisybei aš apkūnoka, ir labai bijojau, kad storins, bet kai pasimatavau atsipūčiau biggrin.gif
Atsakyti