Įkraunama...
Įkraunama...

Nertas kilimas

Gal galima visas schemas įkelti, labai jau visi fainučiai, o ypač paskutinis smile.gif
Atsakyti
Aha man ir labai paskutinis toks idomus biggrin.gif kazi ar nesudetinga toki "pagamint" g.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2008 02 04, 14:00)
Gal galima visas schemas įkelti, labai jau visi fainučiai, o ypač paskutinis smile.gif

user posted image
zuvis
user posted image
user posted image
user posted image
saulyte
user posted image
user posted image
NU va pasidalinau,sekmes kuryboje drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sakes, kiek fainuoliskiausiu ideju! bigsmile.gif Ypac, tas pirmasis kilimukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nors imk ir ardyk mano pradetaji "penkmecio" margaji darba doh.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ArGin: 05 vasario 2008 - 11:55
http://picasaweb.goo...hosEmBarbante37
Dar truputis idėjų
Atsakyti
Kad kilimas butu tvirtesnis biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Gal kam pravers ax.gif
Atsakyti
Na, auksarankes, gal jau kuri nuneret koki kilimuka?
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2008 02 10, 20:35)
Na, auksarankes, gal jau kuri nuneret koki kilimuka?



As pradejau smile.gif Neriu 'paprasta kaimiska' - aplinkui ir karpytu medziagu. Pritrukau zaliavos, esu ieskojimo procese smile.gif
Atsakyti
As tai daugiau kaip puse nuneriau zebriuka ta bet apstojo nerimas, nes studijos vel prasidejo unsure.gif o taip norisi pabaikt ji kuo greiciau blush2.gif
Atsakyti
sveikos, kaip smagu, kad radau bendraminčių!!!

Aš irgi pradėjau nerti kilimuką.kol kas jis neriamas iš visų siūlų kokius randu namuose, nes noriu pasižiūrėti kas gausis.jei viskas gražu- tada pirksiu normalių siūlų ir nersiu, nersiu........ biggrin.gif

maniškis bus iš daug mažų apskritimų.kai baigsiu, jei baigsiu, būtinai parodysiu.

Sėkmės visoms!!!
Atsakyti

Čia truputis istorijos smile.gif
http://www.delfi.lt/...php?id=16130248
Atsakyti
QUOTE(Linyt @ 2008 02 28, 20:16)



thumbup.gif
mes Tunise matėm, kaip senyvos moteriškės tuos kilimus audžia ax.gif t.y. pina (riša) rankomis ax.gif nu žiauriai kruopštus darbas, o rezultatas fantastikškas thumbup.gif pamačius tą darbą galima pateisinti kilimų kainas biggrin.gif
Atsakyti