Įkraunama...
Įkraunama...

Nertas kilimas

a tais laikais tai buvo tokie savadarbiai vaseliai. Dabar yra pirkti dideliu vaseliu. Ne pagalys, bet yra ka rankoj tureti. Galima ta juosteles is isuaresnes daryti, nereikes didelio vaselio, be to priklauso ir nuo to kokio standumo turi buti daiktas.
Atsakyti
Aš irgi svajoju nusinert tokį kilimėlį apvalų, nes jau prisikaupė siūlų likučių biggrin.gif BEt kadangi aš nesu jau tokia užkietėjusi auksarankė, tai norėjau paklaust jūsų patarimo - kaip reikia nerti ratu kad nesigarbanotų tas kilimėlis? Man visos servetėlės visada garbanojasi tai taip nė vienos užbaigt negaliu, su kilimėliu jaučiu bus tas pats g.gif unsure.gif
Atsakyti
Va cia zurnaliuke radau:
user posted image user posted image user posted image
Kilimeliams tinka visi siulai ploni, stori,vilnoniai,sintetiniai,pukuoti. Kilimas bus tvirtesnis ,jei nersite be stulpelio-paprastai.Jei neriate apvalu kilima-svarbu tolygiai didinti kilpeliu skaiciu,kad nerinys neissipustu ar neuzsiriestu jo krastai.Kilimelio dydis priklauso nuo kantrybes.Tokiam kilimeliui susinaudos siulu likuciai,namuose tvarka,o i siulu parduotuve galesite eiti ramia "dusia" ir viska pradeti is naujo...... mastau.gif
Va tiek info iskrapsciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 01 15, 19:08)
Va cia zurnaliuke radau:
Kilimas bus tvirtesnis ,jei nersite  be stulpelio-paprastai.



ar cia turejai omeny "be uzmetimo"?
Atsakyti
QUOTE(b3b @ 2008 01 17, 17:31)
ar cia turejai omeny "be uzmetimo"?


Taip be uzmetimo
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2008 01 11, 12:48)
ne platesnes nei 1 cm. tiesiog imdavo medziagos skiaute ir kirpdavo ratu, kol gaudavosi ilgas siulas. Galus zinoma surisdavo. O medziagas naudodavo praktiskai visas, isskyrus gal paltines medziagas  biggrin.gif ir trikotaza, ir medvilne, zodziu viskas kas likdavo. Galima nerti apvalius kilimelius, arba ilgesnius takelius.



Susizavejau sena gera ideja thumbup.gif Jau pradejau svajoti apie toki kilimeli i sodyba. Kaip manot, vaikiskas pedkelnes spirale reikia karpyti ar isilgai?
Atsakyti
manau bet ka geriau butu karpyti spirale, nebus tiek daug mazgu
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 01 02, 19:16)
va cia mirksiukas.gif turiu siokia tokia ax.gif
user posted image

Sveikutes mirksiukas.gif tai va pradejau nerti si zebriuka wub.gif tik pas mane jis bus baltas su orandziniu blush2.gif (kitokiu siulu neturejau, bet graziai dera tokios spalvos) Tik va labai noreciau gauti ir sito zebriuko galvos schemute blush2.gif ar butu imanoma? 4u.gif g.gif
Atsakyti
Galvutes nera ,nes tiek zurnale tebuvo 4u.gif
Atsakyti
VAjej kaip gaila verysad.gif speju tek ieskotis kazkur tos galvos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2008 01 28, 18:24)
VAjej kaip gaila  verysad.gif  speju tek ieskotis kazkur tos galvos  lotuliukas.gif
O gal cia tos galvos ir neturi but? g.gif
Atsakyti
Nu tam paveiksliuki tai ji ir yra g.gif ir uodega yra biggrin.gif
Atsakyti