Įkraunama...
Įkraunama...

Nertas kilimas

QUOTE(Biufika @ 2007 12 16, 17:25)
liniuoskytej, visai gera nuotrauka, viskas puikiai matosi. thumbup.gif
Taip, tokius apvalius kilimėlius mes su mama ir nerdavom, paskui ji išbandė ir stačiakampį kilimėlį, tokiu pat stiliumi, gerai, kad MB man priminė, kad mes jį turim ir naudojam - esam kambaryje prie balkono durų pasidėję.
Rytoj įmesiu nuotraukų, nes bus šviesiau (tikiuosi), dabar jau vakaras ir prie šokio apšvietimo nelabai matysis. Be to, jau ir mažylis atsibudo po pietų miegiuko, neduos man fotografuoti prie kompiuterio sėdėti. mirksiukas.gif
nekantriai lauksim tavo foto mirksiukas.gif
Atsakyti
o koki siula naudojat tiems kilimeliams? as taip pat uzsinorejau ax.gif . labai grazu
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2007 12 16, 17:47)
nekantriai lauksim tavo foto  mirksiukas.gif

Taigi, žadėtos nertų kilimėlių nuotraukos. Stačiakampis, nertas žemu stulpeliu:
user posted image

Stačiakampio kilimėlio raštas ir mezgimo būdas iš arčiau:
user posted image

Apvalūs kilimėliai, kuriuos mano mama nėrė gal kaip kilimukus prie lovos anūkams arba kaip pagalvėles, tikrai nebežinau, kad žadėjo juos panaudoti.
Aš pasiuvau iš jų 2 pagalvėles, dar trečią reikia pasiūti.
user posted image

Tos pačios 2 pagalvėlės, kita jų pusė.
user posted image
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2007 12 17, 00:37)
o koki siula naudojat tiems kilimeliams? as taip pat uzsinorejau ax.gif . labai grazu

Manyčiau, kad tinka bet koks storas ir tvirtas siūlas, kad mindomi kilimėliai nepergreit susidėvėtų ir kad nesusiraukšlėtų einant.
Atsakyti
labai gražūs darbeliai. 4u.gif man atrodo gražiai turėtų atrodyt ir aplikuoti kilimėliai. pvz. vaikų kambariui numezgi vašeliu kilimą, o tada dar numezgi kokias nors figūrėles (namukus, grybukus) ir ant viršaus prisiuvi. bandysiu ir aš prisipirkt siūlų ir megsiu kilimėlį voniai, kad būtų ant ko išlipus šlapiom kojom atsistot. paskui tik užmesiu ant radiatoriaus 15 min ir psio, vėl sausas.
Papildyta:
o prisiūti galima būtų labai labai tankiai ir kitokios spalvos siūlais, tai gautūsi kaip kontūras rolleyes.gif . niu jau kaip prisisvajojau. dabar jau man dega, noriu lėkt pirkt siūlų
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2007 12 17, 00:37)
o koki siula naudojat tiems kilimeliams? as taip pat uzsinorejau ax.gif . labai grazu
as mezgu is siulu, kurie turi 50 arba 60% vilnos
QUOTE(Biufika @ 2007 12 17, 12:13)
Taigi, žadėtos nertų kilimėlių nuotraukos.
super grozis wub.gif Ir labai originaliai atrodo rolleyes.gif
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2007 12 17, 15:38)
labai gražūs darbeliai. 4u.gif  man atrodo gražiai turėtų atrodyt ir aplikuoti kilimėliai. pvz. vaikų kambariui numezgi vašeliu kilimą, o tada dar numezgi kokias nors figūrėles (namukus, grybukus) ir ant viršaus prisiuvi. bandysiu ir aš prisipirkt siūlų ir megsiu kilimėlį voniai, kad būtų ant ko išlipus šlapiom kojom atsistot. paskui tik užmesiu ant radiatoriaus 15 min ir psio, vėl sausas.
Papildyta:
o prisiūti galima būtų labai labai tankiai ir kitokios spalvos siūlais, tai gautūsi kaip kontūras rolleyes.gif . niu jau kaip prisisvajojau. dabar jau man dega, noriu lėkt pirkt siūlų
thumbup.gif ideja. Dabar belieka toki darbeli padaryt ir ikelt foto visoms pasidziaugt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2007 12 17, 15:38)
labai gražūs darbeliai. 4u.gif

man atrodo gražiai turėtų atrodyt ir aplikuoti kilimėliai. pvz. vaikų kambariui numezgi vašeliu kilimą, o tada dar numezgi kokias nors figūrėles (namukus, grybukus) ir ant viršaus prisiuvi.

aciuks.gif Ačiū už gerą žodį.

O tavo idėja tiesiog puiki thumbup.gif , gražiai ir linksmai turėtų atrodyti toks vaikiškas kilimėlis! Ir man knieti pabandyti.
QUOTE(linuoskytej @ 2007 12 17, 18:23)
super grozis  wub.gif Ir labai originaliai atrodo  rolleyes.gif

Labai džiaugiuosi, kad turiu šiuos mamos nertus darbelius, jie tikrai labai šilti ir ją primena. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Biufika: 17 gruodžio 2007 - 22:31
Biufika, o neriant kvadratini kilima kas kiek akiu reikia platint? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2007 12 18, 12:00)
Biufika, o neriant kvadratini kilima kas kiek akiu reikia platint?  blush2.gif  g.gif

Man atrodo jis platinamas kiekvienoj eilej kampuose pridedant stulpeliu, nes kitaip sutrauktu. gautusi kaip koks bliudas. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2007 12 19, 01:07)
Man atrodo jis platinamas kiekvienoj eilej kampuose pridedant stulpeliu, nes kitaip sutrauktu. gautusi kaip koks bliudas. rolleyes.gif
tai ta as suprantu mirksiukas.gif man tik neaisku, po kiek akiu reiketu dadet? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2007 12 20, 17:36)
tai ta as suprantu  mirksiukas.gif man tik neaisku, po kiek akiu reiketu dadet? ax.gif

Deja, nežinau tiksliai. g.gif Tiesiog žiūrėčiau pagal mezginį, kad jis normaliai tolygiai platėtų.
Va, pažiūrėjau tą kilimėlį atidžiai - į kiekvieną kampinę akį sumegztą po 3 akis.
Atsakyti
QUOTE(Biufika @ 2007 12 20, 19:07)
Deja, nežinau tiksliai. g.gif Tiesiog žiūrėčiau pagal mezginį, kad jis normaliai tolygiai platėtų.
Va, pažiūrėjau tą kilimėlį atidžiai - į kiekvieną kampinę akį sumegztą po 3 akis.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
As irgi esu pradejusi nerti kilima, buvau prisipirkusi Maximoj tokiu zaliu pigiu siulu, neriu aplink, bet irgi nuneriu- isardau nes vis garbanotis pradeda doh.gif
Atsakyti