Įkraunama...
Įkraunama...

Nertas kilimas

QUOTE(silsta @ 2010 02 24, 08:32)
spaceRenata,
radau aš truputį literatūros apie tuos kilimėlius ir jų gamybos techniką.

user posted image 


Manau ir su vaseliu butu imanoma taip padaryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2010 03 22, 21:33)
Manau ir su vaseliu butu imanoma taip padaryt  g.gif

cia tai mezgimo masinos adata tam paveiksliuke parodyta,ja i kazkoki pagrinda-koteli itasyti reikia kad patogiau butu...
Atsakyti
Vis dar nenuperkam pamainos sudaužytam fotoparatui, nufotkinčiau savo tokį darbelį. Man puseserė gal prieš dešimt metų nupirko tokį rinkinuką su gatavu raštu ant tinklelio, siūlais ir adata. O pabaigiau neseniai, dar nepadarau pagalvės, bet sūnus ir taip mėgsta sėdėt ant jo. Manu, kad net iš savo siūlų galų galima pasidaryti, o schemą galima paimti iš siuvinėjimo schemų.
Atsakyti
Aš nevisai į temą, bet nesinori kūrti naujos, o čia ta pačia grindų tema.
Man kilo idėja susirišti iš siūlų šluotai pakaitalą, tik reikia siūlus parinkti, na aišku likučius visokius. Mano šluota Leifheit, tai vienas toks kainuoja 30 Lt. tik lipukų reiks.
user posted image

Gal kas nors jau bandė ką nors panašaus.
Atsakyti
Apie Punsch adatas siuvinėjimo temoje yra...
Atsakyti
QUOTE(Bonapartas @ 2010 04 12, 13:45)
Aš nevisai į temą, bet nesinori kūrti naujos, o čia ta pačia grindų tema.
Man kilo idėja susirišti iš siūlų šluotai pakaitalą, tik reikia siūlus parinkti, na aišku likučius visokius. Mano šluota Leifheit, tai vienas toks kainuoja 30 Lt. tik lipukų reiks.
user posted image

Gal kas nors jau bandė ką nors panašaus.


Oho, kokia gera idėja apie rištinius kilimėlius thumbup.gif vaikystėje esu mačiusi, kaip tokie daromi, tik juos tada mada buvo ant sienos kabinti doh.gif tongue.gif o kaip pagrindas buvo imama reta stora drobė, na, kaip bulvinis maišas g.gif

reiks ir man šluostę grindims susirišti thumbup.gif jaučiu mikrofibros siūliukai tiks idealiai rolleyes.gif
Atsakyti
Gal nesikartoju smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
iv.kilimeliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enigma3: 07 rugpjūčio 2010 - 16:32
Ir dar vienas smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kiviukė @ 2010 08 03, 12:58)
Oho, kokia gera idėja apie rištinius kilimėlius  thumbup.gif  vaikystėje esu mačiusi, kaip tokie daromi, tik juos tada mada buvo ant sienos kabinti  doh.gif  tongue.gif  o kaip pagrindas buvo imama reta stora drobė, na, kaip bulvinis maišas  g.gif 

reiks ir man šluostę grindims susirišti  thumbup.gif jaučiu mikrofibros siūliukai tiks idealiai  rolleyes.gif


Noriu paklausti ar bandėt šluostę susirišti. Man klausimėlis, iš kur gaut siūlų iš mikrofibros. Aš tai pasigaminau iš seno vilnonio megstinio, ir esu patenkinta, parketą man geriau plauna, nei čia parodyta už 30 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Bonapartas @ 2010 08 10, 16:37)
Noriu paklausti ar bandėt šluostę susirišti. Man klausimėlis, iš kur gaut siūlų iš mikrofibros. Aš tai pasigaminau iš seno vilnonio megstinio, ir esu patenkinta, parketą man geriau plauna, nei čia parodyta už 30 Lt.


smile.gif neee, dar nebandžiau, rankos "nedaėjo" iki šluostės darymo blush2.gif doh.gif O 100 proc. mikrofibros siūlų būna pirkt, pas mane yarn art baloon

http://www.phoenixhg...view.asp?pid=23
Atsakyti
http://picasaweb.goo...gztiKilimeliai#
Atsakyti