Įkraunama...
Įkraunama...

Nertas kilimas

user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
http://foto.radikal....705329b6e095f28
Merginos, gal zinot kaip tokie kilimai neriami/mezgami/risami. siet tiek rusaiciu forume skaiciau. tai kaip suprantu nunerti reikia tinkleli norimos formos. o po to? kaip toki pukuota padaryt???????????????
Atsakyti
spaceRenata, man atrodo, kad tas kilimėlis yra su tokia specialia adata "išbadytas". Kažkada aš Palangoje turguje esu pirkusi tokią adatą, kuri skirta kilimėliams. Ji padaryta lyg būtų sulenkta per pusę iš skardos. Tiesiog įveri siūlą į tokią sulenktą adatą ir badai į ant medžiagos išpieštą raštą... Nu nemoku paaiškinti, nors tu ką ax.gif Jei aš ją surasiu, gal telefonu pavyks nufotkinti.
O gal aš klystu?
Atsakyti
g.gif kazkas idomaus ir deja pakolkas visiskai nesuprantamo doh.gif butu idomu kur daugiau apie tokius kilimus pasiskaityt, jei ikirsciau esme labai faina butu pabandyt bigsmile.gif
Atsakyti
spaceRenata,
radau aš truputį literatūros apie tuos kilimėlius ir jų gamybos techniką.

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 02 22, 16:08)
o koki siuliukai naudojami tokiems kilimukams ? smile.gif

blush2.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad tai storesni siūlai - vilna arba pusvilnė arba dar kokie kitoki, tik kad būtų storesni.
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2010 02 24, 09:32)
spaceRenata,
radau aš truputį literatūros apie tuos kilimėlius ir jų gamybos techniką.

user posted image    user posted image



Aš šituo būdu dariau prieš keletą metų 2 pagalvėles, šauniai gavosi. Tik nereikia pagrindo nerti, yra spec. medžiagos, tokia kietoka su tarpeliais. Nusipieši ant jos piešinį, susikarpai siūlus vienodo ilgio galiukais ir pirmyn 4u.gif siūlai ne būtinai labai stori, bet ir ne ploni. Esu mačiusi kaip su adata daro, irgi neblogai, tik ten sunkiau lygų padaryti, su kabliuku kai siūliukai vienodai sukarpyti lygiai, gražiai gaunasi.
Atsakyti
man ir reiktu savo ropliukui busimam numegzti-nunerti kad but gera ant grindu zaist
Atsakyti
tikrai superinis dalykas! tarp visu rankdarbiu, namu ruosos ir t.t reiks surasti laiko ir koki bent nedideli pradziai pabadyti pasigaminti mirksiukas.gif
Atsakyti
As turiu toki iranki,nezinau net kaip ji pavadint, kilimam daryt,ryt sunus grys tai galesiu nufotkint.Koks ten veikimo principas net nezinau,tiesiog badai su tuo irankiu ir graziai gaunasi.Reiks paciai pabandyt,teta atidavusi ,ji darydavo didziausius kilimus.
Atsakyti
Va, va apie tokį badymo įrenginį ir aš buvau užsiminus. Kažkada aš jį pirkau Palangoje turguje. Bandžiau truputuką kažką badyt, bet taip ir liko. Teks prisimint ax.gif ax.gif
Atsakyti