Įkraunama...
Įkraunama...

Nertas kilimas

As igi noreciau nunerti kilimeli dukrytes kambariui. Bet nezinau esminiu dalyku - pirmiausia is kokios sudeties ir kokio storio siulu jie neriami, ir antra - ar dedamas koks pagrindas po apacia? Aciu labai uz patarimus.
Atsakyti
Perskaičiau visą temą,matau yra problema dėl slydimo,aš pagalvojau,kad galima kilimuko apačią ištepti lateksu,kur veltiniautojos tepa tapkučių padukus.
Atsakyti
gal gali plačiau papasakot apie tą priemonę? arba nurodyt kur info rasti? 4u.gif
Atsakyti
Tiek as ir zinau 4u.gif zinau,kad ji parduoda buteliuose,lygtais puse litro,kaina jo nemaza,jei nemaisau tai apie 50lt,bet jo uztenka ilgam,ten jis toks kaip guma,as turiu tapkes is veltinio tai ju padas suteptas to latekso burbuliukais. Dabar tiksliai pasakyti negaliu kur as ji maciau,bet kazkurioj internetinej parduotuvej.
Atsakyti
g.gif reikės paieškoti, bet jei kur ankčiau pamatytum, gal gali mestelt nuorodėlę ax.gif 4u.gif

manau tiktu ir kojinėms, ir tapkytėms bigsmile.gif - pas mus namie laminatas - tai labai slysta doh.gif bigsmile.gif

aišku, jei kaina didelė tai tada ne kas unsure.gif reiks ieškoti kompanijos biggrin.gif
Atsakyti
Prisiminiau,paziurek vilnos fabrike,ten man atrodo ir maciau. Bet tai nusipirksi ir ilgam turesi,jo tinka ir kojinem,jei jau tapkem ji naudoja.
Atsakyti
QUOTE(Sandra--mandra @ 2008 07 01, 13:20)
labas. merginos, sugalvojau savo vaikui ateičiai padaryti tokį kilimą į kambarį...neriu iš storų siūlų kvadratus skirtingų spalvų. kiekvienam kvadrate bus susijusios abėcėlės raidės, piešiniai, siuvinėjimai ar dar kas nors. pvz. R - raudonas kvadratas, ir kas nors jame išsiuvinėta, pvz. ridikas...arba S - saulė pavaizduota...na toks išeis vaiko lavinimo kilimėlis...žais ant jo ir spalvas bei raides po truputį mokysis. darbo daug, bet laiko irgi turiu į valias  gal kas turi kokių minčių, įdėjų, gal kas kur nors matė kažką panašaus, nes man nepavyksta rasti. dėkui už įvairias mintis

gal tiks, turiu tokias idėjas 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
As tai nusineriau sitoki is siulu likuciu ax.gif Truputi slysta ,bet nieko pasidejau prie kriaukles spinteles tai nelabai yra kur nuslysti lotuliukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
O tai kur to latekso nusipirkti? Ir, jei jis skystas, tai paskui sustingsta ar kaip? Ir ar galima skalbti?
Atsakyti
va cia man atrodo maciau www.vilnosfabrikas.lt,jo jis sukieteja,kaip del kilimu skalbimo tai nezinau,gal ir galima,jei apsitrintu tas lateksas galima is naujo patepti.


va radau: http://vilnosfabrika...7limui,lateksas

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emilyte: 26 vasario 2009 - 12:34
sveikos merginos, turiu klausimeli: is manes ne kokia nerimu vaseliu meistre lotuliukas.gif taciau viename interjero dizaino zurnale pamaciau kilima, kuris mane labai suzavejo, taciau kai beveik nieko nenusimananti apie nerima (tik truputeli pagrindu) kreipiuosi i jus pagalbos. gal galit kuri geriau ismano aprasyt kaip nunerti va tokias gelytes kaip nuotraukoje? arba kazka panasaus. buciau labai dekinga 4u.gif
http://www.nataliape...hp?language=spa

cia nuorod i puslapi, kai atsidaro po desine puse yra klimo pavidalo ikonele ant jos uzejus ir paspaudus pasirodo to kilimo fragmentas. stai kokiu gelyciu man reikia. is anksto aciu ir atsiprasau, bet nemokejau tiesiogiai ikelti foto doh.gif
Atsakyti
Tai ten keliu rusiu tos gelytes /Jeigu tu spalvotu reikia tai jos neriasi labai paprastai.Paieskosiu schemutes.

user posted image

Cia parodyta kaip tos gelytes neriamos,ar tiks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janike1: 01 kovo 2009 - 17:02