Įkraunama...
Įkraunama...

Nertas kilimas

QUOTE(linuoskytej @ 2008 05 09, 18:54)
Kokio GROZIO kilimelis  bigsmile.gif Super, Koxamte  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Dekui friends.gif

Nemaniau kad tokiu pagiru jis sulauks, dekui jums visoms group.gif mirksiukas.gif

Tad mergaites ir jus nesnauskit darykit ir rodykit savo grazuolius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2008 05 08, 18:50)
Xe xe jau galiu pasirodyti su katik iskeptu "Zebriuku"  lotuliukas.gif
user posted image


kokio dydžio gavosi zebras?
Atsakyti
http://photo.163.com...4814/#537138086
Man toks visai patinka
Atsakyti
QUOTE(Oresta3 @ 2008 05 10, 10:51)
Labai idomus bigsmile.gif Toki galetu, kad ir ant kedes sedimosios dalies pasidet bigsmile.gif kaip tik dabar man labai praverstu
O kaip ji toki nusinert? g.gif
Papildyta:
Pati paklausiau, pati atsakau hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(Koxamte @ 2008 05 08, 18:50)
Xe xe jau galiu pasirodyti su katik iskeptu "Zebriuku"  lotuliukas.gif
user posted image




o kokiais siulais nerei, labai gerai atrodo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2008 05 13, 14:19)
smile.gif
o kokiais siulais nerei, labai gerai atrodo?    smile.gif


Cia neriau is vilnoniniu siulu biggrin.gif tik va viena bedute kad slysta smile.gif
Dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
Kur visos dingot? Niekas nauju kilimuku nebegaminat? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2008 06 07, 11:25)
Kur visos dingot? Niekas nauju kilimuku nebegaminat? unsure.gif



aš tai savo vis negaliu baigt (nes visai numečiau į šalį) lotuliukas.gif
Atsakyti
labas. merginos, sugalvojau savo vaikui ateičiai padaryti tokį kilimą į kambarį...neriu iš storų siūlų kvadratus skirtingų spalvų. kiekvienam kvadrate bus susijusios abėcėlės raidės, piešiniai, siuvinėjimai ar dar kas nors. pvz. R - raudonas kvadratas, ir kas nors jame išsiuvinėta, pvz. ridikas...arba S - saulė pavaizduota...na toks išeis vaiko lavinimo kilimėlis...žais ant jo ir spalvas bei raides po truputį mokysis. darbo daug, bet laiko irgi turiu į valias gal kas turi kokių minčių, įdėjų, gal kas kur nors matė kažką panašaus, nes man nepavyksta rasti. dėkui už įvairias mintis

Atsakyti
QUOTE(Sandra--mandra @ 2008 07 01, 14:19)
jei kojinytės, kepurytės, rūbeliai iš švelnių, spec. siūlų (brangių). aš pleduką tą kai mezgiau, tai irgi naujus gerus brangius pirkau, ėmiau pusvilnę, kad šiltas ir storas būtų (7 siūlas, 7 nr. virbalas).
user posted image

o dabar tam kilimui, tai bet kas tinka, surankojau visokius galus iš visų kampų, nes turėjau, kai ką seno išardžiau, dar maximoj nusipirkau kelias spalvas, bet pigių po 2-3 lt. ne čia esmė. vaikas jau didelis bus, kai mokysis spalvas, raides, skaičius...be to reikia kad trvirtas būtų (nes aš tai kilimą įsivaizduoju patiestą ant žemės), tai ir po kelis (2-3) siūlus suvynioju, kad jų storis panašus būtų...
na va kaip neriu:
user posted image
kvadratai atskiraiuser posted image
po to jie bus sunerti (susiūti) pagal abėcėlę
visas veiksmas įsivaizduoju atskirai kiekvienam kvadrate, na tarkim, Mėlynas - M - meška
user posted image
tas raides išmegzti arba išsiuvinėti, gyvūnus, kitus paveiksliukus daiktų nunerti, prisiūti, išsiuvinėti....



va mano idėja. gal kas turi kokių pildymų
Atsakyti
Iš kur schemutę šito gaut? http://picasaweb.goo...579600402876354 g.gif
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 03 14, 22:14)
user posted image
Stai toki turiu.Galima butu is nertu rutuliuku panasu nunarplioti. biggrin.gif


nebeatidaro nuoruodos apie burbuliukus,

gal kas turi idėjų kaip tuos burtbuliukus nunarpliot?
Atsakyti