Įkraunama...
Įkraunama...

Nertas kilimas

QUOTE(mimka @ 2008 04 16, 13:47)
Aš dar tik neriu tai neturiu tokio galvos skausmo  biggrin.gif
gal gobelenas tiktų?  g.gif  reiks važiuot į gariūnus knistis po medžiagas  biggrin.gif reiktų kažko šiurkštaus aš taip įsivaizduoju  g.gif

As kazkada akropoly pirkau toki gumini neva tinkliuka, skirta deti specialiai po kilimais. jis apsaugo kilima, truputi sildo (nes pakelia nuo grindu) ir butent - neslysta. mano kilimas rištinis, tai irgi butu slydes. esu visai patenkinta
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 04 26, 13:05)
As kazkada akropoly pirkau toki gumini neva tinkliuka, skirta deti specialiai po kilimais. jis apsaugo kilima, truputi sildo (nes pakelia nuo grindu) ir butent - neslysta. mano kilimas rištinis, tai irgi butu slydes. esu visai patenkinta
Tai reikes tokio paieskot smile.gif
Atsakyti
Na va gavau as jau siulu pagaliau lotuliukas.gif tai pradejau toliau nert, liko dar 15 eiluciu doh.gif tik va sunku suderint, kai mokslu pilna verysad.gif tai kai susinervinu ir begu nert lotuliukas.gif tai nezinau kada pasirodyt galesiu su savo menu wink.gif
Atsakyti
Xe xe jau galiu pasirodyti su katik iskeptu "Zebriuku" lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2008 05 08, 18:50)
Xe xe jau galiu pasirodyti su katik iskeptu "Zebriuku"  lotuliukas.gif
user posted image



O geras kokia jėga thumbup.gif labai smagus thumbup.gif

aš tai vis nesugebu savojo baigt doh.gif nes sergu daug darbų pradėjimo ir nebaigimo liga doh.gif
Atsakyti
Saunuole Koxamte, 4u.gif dailiai atrodo,liuks ,kad pabaigei 4u.gif O cia is vilnos
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2008 05 08, 18:50)
Xe xe jau galiu pasirodyti su katik iskeptu "Zebriuku"  lotuliukas.gif
user posted image


Labai saunus "zebriukas" thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 05 08, 17:56)
O geras kokia jėga  thumbup.gif  labai smagus  thumbup.gif

aš tai vis nesugebu savojo baigt  doh.gif  nes sergu daug darbų pradėjimo ir nebaigimo liga  doh.gif



QUOTE(janike1 @ 2008 05 08, 18:32)
Saunuole Koxamte, 4u.gif dailiai atrodo,liuks ,kad pabaigei 4u.gif O cia is vilnos



Dekui merginos aciuks.gif Joa.. man ir kol priejau prie jo, tai siulai baiges, tai mokslai uzpuole, o sian su vaikinu issiskyriau.... tai ant tu nervu greit jis man suejo hihihi.gif

Jap cia vilna, tai teko daug ciaudet nuo jos (tik nesuprantu del ko) g.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ggudrute @ 2008 05 08, 18:35)
Labai saunus "zebriukas" thumbup.gif  wub.gif

Dekui 4u.gif



P.s. tas zebriukas tikrai gerai nuteikia biggrin.gif
Atsakyti
Ciaudi ,nes vilna turbut padulkejusi arba turi alergija ax.gif As ciaudu jei sena mezgini ardau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2008 05 08, 19:39)
Dekui merginos  aciuks.gif  Joa.. man ir kol priejau prie jo, tai siulai baiges, tai mokslai uzpuole, o sian su vaikinu issiskyriau.... tai ant tu nervu greit jis man suejo hihihi.gif



console.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 05 08, 18:42)
Ciaudi ,nes vilna turbut padulkejusi arba turi alergija ax.gif As ciaudu jei sena mezgini ardau blush2.gif


Matomai kad alergija g.gif nes siulu tai dede parnese is darbo bigsmile.gif nebent ten jie ilgai stoveje g.gif

QUOTE(mimka @ 2008 05 08, 18:42)

Dekui oro_buckis.gif Visdel to 2.6 metai ir teko tokiam zingsniui apsisprest cray.gif
Atsakyti
Kokio GROZIO kilimelis bigsmile.gif Super, Koxamte 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti